Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

1. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

:facepalm:

2. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

Що Ви хочете. Коли Путін на днях в Ізраїлі хвалився, що бабку-єврейку по східцях носив колись на собі, російське телебачення два дні переконувало лохорат, що то - не його рідна бабуся, а сусідка.
    Їй соромно за те, що має німецьке коріння. А що ж тоді казати "незваним гостям" Росії?

(Для Гудмана довідково: взнав про це із передачі А.Невзорова, якого слухаю регулярно.)

• Смішно Смішно x 1
  3. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Ще коли я був меншим, то старі люди казали, що людина, котра зрікається і стидається свого коріння - це манкурт. Для мене це слово тоді було загадкою, але асоціювалося з чимось дуже поганим.

І аж в часи компютерів і інтернету я взнав, що це таке - манкурт.
    І навіть і в віртуалі, і в реалі з ними трішки познайомився і попробував зрозуміти.

Висновок: в дитинстві я не помилився, манкурт /а тим більше добровільний манкурт/ - це найгірший член гомо сапієнсів. Майже як брехун.

4. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

5. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Є хороша приповідка - батьківщину не можна вибрати. І батьків також.
    І їх зрікатися чи встидатися - це значить себе зрікатися і встидатися)

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. medwedo berlogsoni

Представник Фейсбука вирішив проігнорувати засідання суду божевільних.
    Я так вважаю, що наступним кроком буде - штрафувати тих росіян, хто не закриє найближчим часом свій аккаунт в Фейсбук. Нічого портрети своїх котів та собак розміщувати на ворожих серверах.

Вони, ці розробники Фейсбука, не знають свого щастя. Якщо вони розберуться із продуктивністю комп"ютерів, розроблених останнім часом в Росії, яких висот досягли російські технології в галузі лампових комп"ютерів та зчитувачів з перфокарт, то вони все своє господарство перенесуть у Росію. Якісь там нещасні американські та японські терабайти та оптоволоконні лінії...

7. medwedo berlogsoni

8. medwedo berlogsoni

Ці європейські суди - як діти малі.
    Ну, не дає злодій своєї згоди на те, щоб його судили!
    Як так можна - судити злодія без його згоди?

а де твій аватар? :)