Справжнє обличчя еміґрації

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем coolzak, 7 гру 2008.

?

Ви б переїхали за кордон?

  1. Так

    15 голосів
    42,9%
  2. Ні

    7 голосів
    20,0%
  3. Я за кордоном

    13 голосів
    37,1%
  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А це не є погана робота. Тяжка але не надмірно. Не погано оплачується. Престижем мучаться в совку. В США і з багатих сімей багато хто може працювати офіціантом або будівельником. Тут більше проблема що нелеґали крадуть роботу і працюють за набагато меншу платню. Але і ця проблема не є катастрофічною. В деяких галузях навіть корисною. Наприклад сільському господарстві. Своїх охочих замало найматись на сезонні роботи. Але в містах це деколи вибиває ґрунт з під ніг працівників. Тому і є підтримка політиків які просовують антиеміґрантські закони.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я цього не робив але це Вам не завадило
    мене "обісрати".
    Не нарікайте на дзеркало. )
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Не було б таких які ведуть себе грубо ви б знищили інших все одно. Як це було на інших форумах. Тому що це ваша суть нищити. І від цього ви нікуди не подінетесь.
    На форумі було багато цікавих і спокійних людей із закордону. Усі від Вас повтікали і не повернуться ніколи. Залишились тільки бойові. І цих ви не виживете. Скорше навпаки.
    Ваш ґеніальний Дзеко пів року назад верещав що він буде "всіх еміґрантів піз-дити". Ви повелись на інтрижки дурнуватого недоноска. А тепер ще на щось нарікаєте? Потішна Ви особа. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Борони Боже :). По перше це всього-навсього легка підколка, по друге стосується "гавкаючих" а не вас.

    По третє, якщо ви це сприйняли як образу на свою адресу то вельми перепрошую :hi:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І не тільки з за кордону, як на мене то місцевих навіть більше повтікало :pardon:. Вже навіть модератори забили на цей форум, :mocking:. Якщо чесно то я вже сам думаю чи не забанитись знову на пару місяців...:dntknw:
     
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Стосовно "гавкаючих". Жінки це таке. Усі на жінок нарікають. Час від часу принаймні. На своїх власних також. Жінки на чоловіків також.
    Вічна проблема. Українські жінки не найкращі. Давання не давання трохи смішна тема. Але багато совкових жінок мають певні негарні риси. В Україні приблизно десь 30% жінок більш менш нормальні. Інші або надто хворі на залежність від власної сім'ї або надто виховані на експлуатацію чоловіка. Чи це набагато гірше в порівнянні з іншими країнами? Залежить із якими. Але це завжди в процентному відношенні. Тому 100% узагальнення надто абсурдні. Суто культурні проблеми ще можна якось дискутувати але знову ж без надмірних узагальнень. Проблеми США наприклад (жінок ітд) дуже відмінні від українських. Їх тяжко навіть порівнювати. Можна але потрібно дуже багато тексту.
    Одною із проблем США наприклад є зникнення сімей із двома батьками яке почалось із 60-х. Цілий комплекс дуже складних культурних проблем. І не тільки культурних. Українські дуже відмінні. Французькі щось зовсім інше. Надмірні узагальнення і упередження в розумінні таких не допомагають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я тут сам тільки час від часу. Щоб зовсім не відстати від подій в Україні. Хоч там повільно на разі все міняється. Можна на пів року пропасти. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Недоносок це ти. Кожним своїм дописом усугубляєш свою репутацію нижче плінтусу.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Пропади, зробу таку милість. І приуськові скажи шоб пропав нах. Добре шо стоматолог сам пропав.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Dzeko, як так піде точно скоро сам сі зостанеш :mocking:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та ладно. На таких трьох писаках світ клином не зійшовся.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це дуже нагадує пана Свята на каві, був такий час що він хіба сам себе не забанив :mocking:
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну він і штрафував сам себе. Але не в тому прикол, він же і тут довго був. За Святом ще можна пожалкувати, але ніяк не за чорнобильцями, за якими емігрантики вічно плачуть.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    За Дзеком буде цікаво поспостерігати років за 15. Коли він стане разів в двісті гіршим. Оце буде видовище. )
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Воно і зараз цікаве,підніме голову з корита хрюкне і далі в корито
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    По собі судиш напевно.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хрюкаєш тут ти тільки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Я ще не збожеволів щоб з свинями розмовляти
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    "Свиня" в вас найбільш вживане слово, в різних варіаціях :)))
     
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Яке слово, це наш Дзеко.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)