Справжнє обличчя еміґрації

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем coolzak, 7 гру 2008.

?

Ви б переїхали за кордон?

  1. Так

    15 голосів
    42,9%
  2. Ні

    7 голосів
    20,0%
  3. Я за кордоном

    13 голосів
    37,1%
  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ой, хлопці, розсмішили до сліз. :haha:

    Тема про еміграцію, а ви все перевели на дурне. :)))

    До речі, в Америці дефіцит жіночого населення, тому мужчини тут жінками не дуже розкидаються. Дуже часто бачу, що йде високий статний мужчина і коло нього рідко коли гарна жінка. Все якісь, як не страшненькі, то сіренькі. І часто вередують, незважаючи на оточуючих. А чоловіки терпеливо щось пояснюють. І оця пропорція, де більше чоловічого населення, ніж жіночого, не виправляється до кращого. Я щодня в іншому класі працюю, як підмінний вчитель, то всюди приблизно така картина: 14(Х):9(Д). Ні в одному класі не бачила, щоби дівчаток було більше, чи хоча би порівну з хлопчиками.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А от таке доречі є, тільки не назвав би це "роздвоєною мораллю", скоріше то "таракани", часом страшні, на рахунок сексу....Це прямий наслідок виховання, в СССР як відомо сексу не було, релігія теж за сексуальні задоволення пекельними муками лякає, а ще і хлопи запросто шльондрою обізвуть якщо їм свою сексуальність покажеш ненароком :dntknw:. А якщо за такого мудака баба заміж вийде, :facepalm: то не життя а пекло, курва.
     
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це 100% не дами. :)))
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Про трьох чи чотирьох з цього форуму. Решту не знаю. Будуть писати - можна буде давати оцінку.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не суди і не судим будеш (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще один. :facepalm:"Простота хуже воровства" (не знаю як по нашому аналог). Так не суди Януковича, не суди Путіна. Забери палець вниз із оцінок.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В порівнянні з більшістю дописів у темі це глибока і непересічна філософія. :cools:
     
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В НЙ їх хоч відбавляй, зі всього світу. Але місто дороге і дуже вимотує нервову систему. Тому тут багато хто довго не витримує. 5-15 років. Ті що довше тут живуть стають демонами і втрачають будь-які людські риси.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    ....і гавкають на форумах на колишніх співвідчизників? :haha:
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну помітно.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Один из русских мыслителей современности, как-то в интервью сказал, что человек испытывает потребность всего в шести ключевых для его жизни вещах. Я сейчас уже не помню, какие были все, но его слова подтверждаются жизнью.
    Известный "поющий дальнобойщик" в интерьвью рассказал лишь про три момента, которые мешали ему продолжать жить в Украине и которые позволяют ему радоваться жизни в США.

    Когда он жил в Украине он ( работая!, не бездельничая) постоянно испытывал чувство тревоги за то, что он будет есть завтра и за свою безопасность и жизнь в целом. Теперь же, работая далеко не на самой престижной работе водителем грузовика в США, он знает, что честно работая он всегда накормит свою семью и его безопасность, если намеренно не ходить в негритянские и латиноамериканские кварталы, гораздо выше.

    Какие варианты для оставшихся в стране?

    Жить "как получиться", пытаться встроиться в действующую неидеальную схему (с волками жить - по волчьи выть), воровать или "пилить бюджет или его щепки".

    Я общался недавно с производителем оборудования в РФ и спросил его, почему он не хочет производить что-то новое для людей.

    Ответ прост - выгодно лишь получать гос.заказы с заложенными высокими прибылями и большим количеством, производить что-то для конечного потребителя абсолютно не выгодно.

    Так и работает экономика всех неразвитых стран.

    А китайцы умудряются произвести и прислать свой недорогой товар за тысячи киллометров и при этом заработать!


    Поэтому, люди уезжают туда, где можно быть сытым и иметь крышу над головой, спокойно и честно работая, не опасаясь за жизнь и здоровье своих близких.

    Такое моё скромное мнение.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хто б сумнівався.
    А нашо вони вітам сруть на Україну по кацапським методичкам?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шось я не бачу його на форумі з глибокодумними опусами про "рогулів" і "шльондр".
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Ну так зачем их объединять с теми ,кто не при чём одним термином "эмигрантщина" ?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А який термін пропонуєте?
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Никакого.

    Разумно говорить о делах конкретных людей, а дескриминировать разом множество людей, как группу объединённую каким-то признаком, это не красиво.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Дзеко вже в НЙ переїхав? о_О
    Не те що мені шкода. Але за рік-два він тут загине. Зрештою можливо це на краще. :read:
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Некрасиво срати на Україну, це мені не подобається. По-друге ви чомусь переживаєте за якихось віртуальних людей, яких не бачили, не чули, їх тут не було ніколи, і які ніколи не дізнаються що ви за них переживаєте.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Згоден.
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну те що хлопці на Америці живуть краще ніж переважна більшість в Україні це зрозуміло, те що капіталістичний світ обігнав потсовок на сотні років, те що там життя влаштовано ЗНАЧНО краще ніж в совку, і навіть те що психіка людей які виросли в вільному світі значно здоровша від психіки людей які пережили совок, живуть в тотальній корупції це "і коню понятно"

    Зрозуміло навіть те що хлопці досить багато досягли в житті (це ж не є просто вирватись з корінням з звичної реальності, вивчити мову, адаптуватись) , і їм хочеться цим похвалитись...це нормально хвалитись досягненнями, ну нє?

    Але якого члена хлопаки ваше бажання похвалитись втілюється в сестиматичне обсирання всього українського, включно з жінками, вірою, традиціями ітп????

    Чи не краще попробувати поширити інформацію яка була б корисна нам тут в Україні, допомогти іншим вибитись в люди, а не старанно обсирати все те частиною чого ви були пару літ тому?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)