Совість.

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем ГРАНД, 10 кві 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. iso

    iso Well-Known Member

    З цим в тему"Про це..."
     
  2. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    А зря. Моя украинская половина мирно и дружественно сосуществует с русской. За 54 года жизни не заметил ни разу, чтобы русская и украинская совести во мне действовали разнонаправленно. Я вообше не замечаю разницы. Но, думаю, господин GRAND сейчас объяснит мне - и окружающим - в чем разница между русской и украинской совестями. Жду с нетерпением. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :hi: уже писал, повторяюсь...

    Совесть — способность личности самостоятельно формулировать собственные нравственные обязанности и реализовать нравственный самоконтроль, требовать от себя их выполнения и производить оценку совершаемых ей поступков; одно из выражений нравственного самосознания личности. Проявляется и в форме рационального осознания нравственного значения совершаемых действий, и в форме эмоциональных переживаний...

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:54 ----------

     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Вы не правы. Совесть связана именно с общечеловеческими ( как вида) ценностями. Конечно есть особенности у разных подвидов, но нельзя приравнивать совесть к любым суждениям и умозаключениям.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Беззаперечно пані.:welcome:

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ----------

    Браво. Дуже шаную конкретику, лаконічность та точність, але при цьому без зневаги до деталей.

    ---------- Додано в 13:39 ---------- Попередній допис був написаний в 13:38 ----------

    Ключові слова (як на мій погляд) виділено мною.:good:
     
  8. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    ОК. Тоді скажіть будь ласка, виробник автомобіля WV більш совісний в порівнянні з виробником Lada, або виробникfvbм Dacia, Daeoo....? Чи виробник годинників Бригет совісніше за виробника будь яких інших фірм що випускають менш якісні годинники?
     
  10. kozhuk

    kozhuk New Member

    О господи! Виробник – ім'я йому легіон. Ми ж про людей чи про загал?

    Про циган – це із пояснень одного циганського барона. Я не про націю, а про культурні "стереотипи", які закладають, виховуючи своїх дітей, більшість циган. Певна, деякі з цих вихованців ними в дорослому житті не послуговуються.
    А совість є у кожного, хто живе в соціумі, і в кожного своя (і в мене, отже, теж є, навіть якщо хтось так не вважає).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    А к чему тут совесть - и производитель авто? Полагаете, что на калужском заводе WV более совестливые, чем на ВАЗе?
    Детский сад, ясельная группа...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Дурника не включайте. Ви чудово зрозуміли , що саме я мав на увазі. Тобто, якість виробника VW та якість Lada, Daeoo, Daciaі т.п. аж ніяк не залежить від совісті виробника(виробників). Ба навіть навпаки, працівники підприємств -виробників не дуже якісних авто можуть мати значно вищі ознаки наявності совісті (як всі разм так і кожен окремо) ніж на підприємствах якісних авто. Таким чином ваш московський вислів (прислів"я, твердження) про "зроблено на совість" не має під собою грунту, а значить являється безглуздістю. Але ж у Вас в московщині він дуже поширений, можна сказати всеохоплююче. Тобто безглуздість на поверхні і в самій людській гущині. Як ми пересвідчились що совість до виробництва не має жодного стосунку, але в московщині має попри те, що це безглуздість. А виробництво авто ми взяли лише в якості прикладного примірника. Так само можна було б взяти за приклад будівництво, чи ще якусь галузь , де на ваше московське понятіє все робиться або "на совість", або безсовісно.

    ---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

    Про люде, про людей. Виробник теж людина, навіть як що ім"я йому легіон. Хоча вище ми таки вияснили, що совість при виробництві ні до чого. А твердження "зроблено на совість"- безглузде.

    Але при тому цигани не кічаться надчутливою набожністю, та месіанством. Так? Так. Тоді як ті що кічаться набожністю та мессіанством , а витворяють те ж саме. Відчуйте різницю.

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:03 ----------

    "Бессовестный человек – это лжец, который думает одно, а говорит – другое, который скрывает от людей все свои знания и мысли". (с) моск.

    "Ложь во имя науки".

    "Ложь во спасение

    Традиционно под этими словами подразумевается ложь вполне допустимая — оправданная тем, что она якобы идет во благо обманываемому и такую ложь, как принято считать, разрешает и благословляет Библия."


    "Оправданная ложь, это ложь во имя спасения правды"
    ---------------------------------------------------------------------

    Во як!:scratch_one-s_head:;):mocking:
    То де ж тут місце совісті? Всьому знайдено виправдання. Немає грані між добром та злом.
     
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Вы бредите
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Ви наполягаєте на тому, що залежить? І тому вдаєтесь до хамства?
    Чи Ви із тих, хто вірить що ковбаса росте в огороді, або із тих що називають маячнею процес виготовлення із заготовки кінцевого продукту, і тільки після того як продукт побачите на власні очі заявлятимете, що він таким і був.
     
  15. - если кто ещё не понял, автор ветки перешёл к апофеозу :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Що саме ви називаєте апофеозом?

    ---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:19 ----------

    Ось апофеоз.
    http://www.youtube.com/watch?v=mYMR2QXqdzc&feature=player_embedded
     
  17. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
  18. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

     
  19. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
    • Подобається Подобається x 3
  20. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)