Сонливість

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Ivanqa, 14 лют 2014.

  1. AAnzhela

    AAnzhela Active Member

    exactly :dirol:
     
  2. Natti

    Natti миється в бані

    Я також турбує постійна втома. Прочитала декілька статтей, 1.перевірити щитовидну залозу 2. почати займатися спортом. Тільки один момент:я на стільки втомлена до кінця робочого дня,що вже нічого не хочу!
     
  3. Slav

    Slav Well-Known Member

    Щитовидну залозу ще обов'язково треба перевіряти в кого є депресія чи невроз.

    Що стосується ламп білого світла, про які я писав у цій гілці форуму, то, наскільки мені відомо, в магазинах Іkea продаються подібні настільні світлодіодні лампи білого світла.
     
    Останнє редагування: 26 жов 2015
  4. Robs

    Robs миється в бані

    Спорт і сон все вирішать)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. PaypalPartner

    PaypalPartner Member

    Важливі ліки - це корисне та часте харчування та добрий сон :)
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Деколи не подобається таке явище, буває є бажання дивитись довго телевізор, і тут зборює сонливість, деколи хочеш дочекатись якоїсь події ( хоча би Новорічна Ніч ), неможливо довго навіть читати газету, працювати вночі... Чи є якісь таблетки не для покращення сну, а для зменшення?
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, не знаю, чи Вам таке підійде.

    Але я вже такий старий, що мені досить після 17год випити кави, як я пів ночі буду дивитися на темну стелю))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І в мене то саме, але я тоді читаю. Дивитись в стелю як "небощиг ОнуфрИй перед смертов" не дуже цікаво.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Трохи збодрює кава, але на мене 100% не діє, тим більше якщо випити о17:00 - 18:00, чув, що дехто від кави ще більше може хотіти спати. Так само енергетики "Бьорн", "Ред Бул" - не зловживаю.
    Якщо роблю уважну, напружену роботу - сонливість пропадає, приміром, коли керував транспортом, міг бути і не ідеально виспаним, але на сон не тягнуло.
     
  10. yevhenii

    yevhenii New Member

    В 90% випадків, постійна сонливість пов'язана з багатьма причинами:
    1) Ви елементарно недосипаєте
    2) Ви їсте нормально так солодкого. Цукор спочатку дає швидку енергії, якої вистачає на 15 хвилин, а потім ви ходите як кусок * і почуваєтесь так само. Спробуйте зменшити дози солодкого і побачите ефект
    3) Більше повільних вуглеводів. Якщо не їсте їх , то і енергії впринципі ніде взятися. Більше каш, вермешелі.
    4) Кава має такий самий ефект, що і цукор
     
  11. alisaleonova

    alisaleonova миється в бані

    Можно ноотропы принимать, как я знаю они от сонливости тоже
     
  12. ViktorGorm

    ViktorGorm миється в бані

    Каву пробували?
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Доречі і кава не на всіх одинаково діє, чув від деяких людей, що від кави ще більше хочуть спати, та і є досліди, що на деякий час збодрює, а потім ще більше розморює.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Пурген допоможе 100%
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Причин може бути багато...Це і низький гемоглобін, і низький тиск. Треба аналіз крові зробити.
    До речі, кашки та вермішель -це такі ж вуглеводи, які діабетикам не радять...
    М'ясо, горіхи треба їсти та молочні продукти і овочі, тоді спати на ходу не будете.
     
  16. marrik

    marrik миється в бані

    Тоже мучался от такого состояния и постоянно не высыпался, потом порекомендовали сменить матрас, выбрал под нужны размер askona.ua/matrasy/190x160/ с ортопедическими свойствами и стал нормально высыпаться
     
  17. Caricatore

    Caricatore Well-Known Member

  18. Dante

    Dante Member

  19. strelnikoov

    strelnikoov Member

    Нужно стараться больше отдыхать, здоровый сон, здоровое питание и немного физических нагрузок. Еще можно у врача узнать какие витамины попить, потому что я каждую осень и зиму сам вялый постоянно.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    перед сном пройтися пару кілометрів, не зважаючи на погоду, а потім теплого молочка з медком - дуже раджу)
     
а де твій аватар? :)