Соціальні мережі

Тема у розділі 'www', створена користувачем duncan, 13 чер 2009.

?

социальные сети это:

Голосування закрито 13 лип 2009.
  1. прогресс!

42,9%
  2. зависимость \ зло!

14,3%
  3. вчерашний день

0 голосів
    0,0%
  4. не знаю ответ \ впервые слышу

0 голосів
    0,0%
  5. МЕГАвозможности сейчас

28,6%
  6. МЕГАвозможности в будущем

14,3%
  1. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Та чого, я була там зарегена з самого початку трохи, ми в Харкові збирали зустріч випускників, так під сотню чоловік приїхали з потоку до Харкова. Тоді ще війни не було, так навіть з Мурманська, з Пітера, з Сочі, з Вашингтону один прилетів. Але в 2014 наступив шабаш :facepalm:
    Більше я туди не заходила. Але в ВК та ФБ вже ні...мені таке ніяк не треба і мене там нема.
    Та форуми теж пора кидати.

2. Gyppsy

Gyppsy Пересічний українець :hi:

Так я ж і кажу за теперка;
    Форуми інакше)
    Я от на одному форумі років -цять тусую. І з деякими росіянами зустрічався в реалі, з декотрими перекидалися посилками зі смакотою на дні народження і на Новий рік /вони слали шось з лісу і з моря-океану, а я зі стайні і з городу) Уявляєте - під Різдво одержати посилку з Мурманська, забиту копченим палтусом; /
    З 2014 року дружба охолола, вже навіть в ПП нема активності.
    Але ці старожили, що там ще є, зі мною інколи погоджуються, частіше мовчать, зрідка огризаються. Але не дізлайкають.

А от новоприбулі на форум тіпа расєяни мене заганяють в баню за кілька днів)

3. manur

manur Well-Known Member

Покажете мені хоч їдну українську соц мережу?

4. Gyppsy

Є одна, я навіть там зарегиний в числі перших)
    Трошки потріпалася і впала в роздуми.
    Бо щирі українці товклися і товчуться на ОК і VK, а свій проект не хотіли підтримати. Бидло... :bad:

Справа не в мережі.
    При бажанні і великій потребі можна і в ФБ, в відкритих чи закритих групах, влаштувати грандіозний шухер;

Останнє редагування: 6 жов 2019
  5. Ciwenerip

Ciwenerip New Member

Соц менрежі це дуже велике зло, як сідаеш стрічку дивитись так і пропадаеш(((

6. Gyppsy

@Ciwenerip, а Ви чому на форумі не вітаєтеся?

а де твій аватар? :)