Сніданки. Що їсте?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем mirawoo, 15 бер 2011.

  1. Venus

    Venus translator

    Я тут рецепт виклала: http://forum.lvivport.com/group.php?do=discuss&group=&discussionid=13 То не зовсім соус, швидше заливка!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Віднедавна почала займатись шейпінгом що 2-3 дні і стараюсь дотримуватись порад, яких вчила політехівська інструкторка з шейпінгу, на який я ходила: їсти тваринну їжу не можна на протязі 4 год до заняття і 4 год після, рослинну - 2 год до заняття і 2 год після, пити чай та каву 2 год до і 2 год після теж не можна. Тільки воду. Через це відмовляюсь від кави - заняття достатньо активізує організм :) Тому в день шейпінгу вранці п'ю тільки воду, через години 2 чай, а через 4 години їм повноцінний сніданок. Якщо не займаюсь, то п'ю воду чи чай (каву - рідко), іноді капучіно, какао. Через години 2 їм повноцінний сніданок.
    Деколи на сніданок їм гарячі канапки, або перше, або йогурт, якщо нічого не приготовлено. А так переважно їм повноцінне друге (картопля/рис/гречка/макарони + м'ясо чи риба + салат, або овочі).
    Напевно можна сказати, що я дотримуюсь прислів'я "Сніданок з'їш сам, обідом поділись з другом, вечерю віддай ворогові". Тобто вранці їм дуже багато, під вечір - менше, а третій раз взагалі не їм.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Буває таки йстан, шо зранку ніч не хцеться, тоді кава, папєрос і дуже добре, коли є солодке, тортик якийсь, кекс, такого штибу. Такі ранки мені подобаються. Навіжені, бадьорі, голодні:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Summer

    Summer Well-Known Member

    я снідаю чай чорний з лимоном і печиво - з висівками або вівсяне, якщо залишився пляцок- то кусочок. Все більше нічого не лізе... Якщо знаю, що скоро 2-й раз не поснідаю, тоді канапка з сиром або вівсянка з медом, горішками та корицею , але ту вівсянку я не дуже люблю - але треба :)
    хоча кажуть зранку треба добре їсти, але видно мій організм ше не прокинувся і не зголоднів :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. deva

    deva Well-Known Member

    я також зранку не можу їсти. В принципі, що означає треба їсти.... це особливість кожного організму. Я коли зранку поїм кашу, то потім тяжість цілий день в шлунку відчуваю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Venus

    Venus translator

    А я в млинці яблука нарізаю скибками. І ще пробувала такі млинці з гарбузом - непогано.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    І що, так щодня? о_О І не надоїло? о_О


    А Аліас хіба галичанка?
    Я от галичанка, але в мене не "галицька" жаба, а недорозуміння. В нас тут тої ікри "нємєряно"! Ну деколи посмакує зрідка, але в більшості сувається баночка в холодильнику, що аж викидати доводиться.
    Чи у вас із "савєцкіх врємьон" така голодуха, що наїстися не можете? ;)

    п.с. Ну, а на сніданок вже місяць їм тільки рис напередодні замочений, а зранку 4 рази проварений. Чистка така від солей. А зазвичай їмо пластівці з молоком і фруктами, чи хліб з горіховим маслом і бананами, чи канапочку з чаєм, чи яйця на м"ягко зварені. Одне знаю точно. Як зранку нормально поснідаю, то майже не приходиться нічого хапати на ходу аж до вечері.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    Десь з курсу 4-го часів студентських снідаємо з чоловіком вівсяними пластівцями, попередньо залитими окропом. І все. Іноді ще присмачується це діло горіхами, сухофруктами, варенням чи цукром. Це як такий собі ритуал аскези і самодисципліни, а може вже й просто ранковий рефлекс. Встав, закип'ятив, залив, запхався - і до обіду ніяких тобі запитань з боку шлунку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Стоп. Млинці і оладки — це двє большиє разніци.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Нічо не їм зранку,знаю, що то погано, але не можу нічого вдіяти :bad: від одного вигляду нудить
     
  11. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Ну то хоч сахарцю в чайок побільше кидайте.
    Вчитель в школі, як хто пише на дошці так, шо нічо не видно(а дошка була препаскудна), казав: "натискай сильніше, сахарцю зранку в чай не кидав, чи шо?"
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Цукор не їм.. кава-чай без нього завжди
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Яблуко або два менші.
    Іноді дитяче харчування - суміші що розводять теплою водою.Через радіо казали що від д.х.можуть вирости груди.Не як у пана Шварценегера ще пишнее.Може брешуть?:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Дякую що нагадали слово "оладки". Я щось його не вживаю.. не відчуваю цього слова, бо схоже мені на кальку з російської мови. Не знаю етимлогії, але, здається, питомо російська назва. :)
    Мовний оффтоп:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    вже писала, постійно вівсянку їсти не можна, вимиває кальцій...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. redfox

    redfox Well-Known Member

    а у меня завтраком МЧ занимается - так что преимущественно просто чай с чем нить например с йогуртом)
     
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    йогурти - то добре, але теж не захоплюватись, бо там не все натуральне...
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Попала мені упаковочка маки перуанської. Щось таке :

    [​IMG]

    Не зовсім така упаковочка, але щось подібне. Вага - 60 грам.

    Вперше про таку рослину чую. В тирнеті прочитав, що тре її додавати до сніданку.

    Чи хтось щось про неї чув? Чи справді вона на щось помічна? Як саме її ліпше вживати?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене є знайомий. Він би то не їв. Причина проста: цей продукт не характерний для нашої місцевості.

    Він не п'є кави, не їсь помаранчевих фруктів і т.д. з тієї ж причини.
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я снідаю кавою. Завжди. Протягом багатьох років. Немає кави - немає сніданку.
     
а де твій аватар? :)