Всяке різне

СНИ

Posted by Pushystik on 24 кві 2007 відповідей - 1.924
  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Не забудь з сусідами поділитись:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. victorys

    victorys позитивчик :)

    Ну таракани то така вєщ, на скільки мені відомо, що ними ділитись не треба, вони дуже дружні створіння і самі ходять від одних сусідів до других, приносячи з собою мир, спокій та добробут новим господарям, а також прибуток і достаток:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Снилось, що виграла в лотереї 10 тисяч злотих.

    В реалі. Вбила собі в голову, що це віщий сон, звісно :) Сказала чоловікові, щоб купив лотерейний білет. Купив. Нічо. Хм.. Може то я мала купити? Була з чоловіком якраз в магазині, де були лотерейні білети. Взяла бланк, зазначила цифри. Чоловік каже, що в цьому виді лотереї 10 тисяч не виграєш, хіба що мільйон. Відповіла - так це ще краще! І оплатила. Пів дня сиділа чекала, коли виграю. Ага. Дулічкі :)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Дивився на моніторі програмку типу" Гугль Еоьрс" тварини та чоловічки малюсінькі на ландшафті.Прийшов дiдько й почав їх тиснути пальцями ,таких крихітних. Ось який гад , нічого йому не зробив від несподіванки такого нахальства.Вiн розчавив кілька створінь та сказав - ось як з ними треба.
    I зник.
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Снилось, що народила дівчинку. І що не пам'ятала пологів. І що вона зразу була велика і подібна на чоловіка :) І усміхалась :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ню ню... пора би вже... ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Інночка

    Інночка Active Member

    Мені сняться різні кольорові сни, але я стараюся в них глибоко не задумуватися, бо є таке поннятя, як самовнушення, і воно буває має погані наслідки
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А сьогодні мені снився хлопчик, який вкакався :))) Але то ніби не мій був.
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    дівчинки до дива, а хлопчики до клопоту, а якщо вкакався то до грошей:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Снилось, що я у VasMT підлогу мила, а він щось там для внука майстрував.А потім опинилась вже в іншій квартирі..теж у якогось дядечка з ЛФ..і там теж підлогу мила.Тільки там була ще й жінка вреднюща.О, і Коффі була:))Вона сиділа біля мішка з мигдалем і не хотіла мені дати тих горішків(бо чуже)Тю, а мішок був розірваний, то все рівно я собі набрала:))
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А то правда. Я вже по собі спрактикувала. Якщо присниться... таке :crazy: то вже будуть якісь доходи, причому незаплановані :)
     
  13. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Мені не сняться кольорові сни,:sorry:.
     
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дійсно правда! Навіть виявилось, що тієї ж ночі, коли мені снилась обкакана дитина, чоловікові теж гімно наснилось. Через 2 чи 3 дні йому клієнт заплатив, а мені от сьогодні нарешті теж гроші переказали з кількатижневою затримкою! :radist: Хоча не всі, одну зарплату або забули переказати, або не знаю що.. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Мені мій сон розгадали-буду займатися чужими проблемами.Воно й не зовсім чужими ..але ж правда..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Така штука...Може хто знає до чого сниться власна смерть, а скоріше вбивство? А то мене вже 5 разів за останні півроку вбивають уві сні - аж спати не хочеться. :)))

    Інше питання. А може хто знає, що зробити, аби спати без сновидінь? :)
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мені якось теж снилось, що хтось мене вбиває.. Але як то відобразилось на реальному житті не пам'ятаю :)

    Сьогодні снились два дуже емоційні сни. В одному з них в мене на очах помирала дівчина, яка стікала кров'ю. Була велика калабаня крові.. Бр..
     
  18. Caramelka

    Caramelka New Member

    а мені сьогодні снилась Тіна Канделакі, хвора на СНІД.....
     
  19. victorys

    victorys позитивчик :)

    Снилось мені, що їду я зі своїм Павлом у нашому львівському трамваї. Заплатили ми за білети і кондукторша мала віддати нам здачу 2 гривні (не знаю як то так получилось і якими купюрами ми розплачувались :))) ну хіба що проїзд у наших трамваях вже підняли до 1,5, тоді здача з 5 гривень зрозуміло, та менше з тим) Кондукторша сказала, що поки що немає здачі і пізніше нам віддасть. Проїхали ми пару зупинок, зайшло кілька людей, заплатили за проїзд, тобто теоретично в кондукторки вже мало зявитись 2 гривні, щоб нам віддати, але вона до нас не підходить...Ну, думаєм, може забула про нас, тож ми пішли за своєю здачою самі. А кондукторка каже: "ой, та нашо вам та мєлочь, якихось 2 гривні, що в вас більше грошей немає? Мені теж треба!" о_О Я як то почула, як подумала собі скільки то вона за день заробляє не віддіючи людям здачі, як не взлостилась на ту наглу морду! :ireful: Кажу до Павла:"ти її тримай, а я буду наші гроші забирати" Так і зробили. Кондукторка кричала на весь трамвай, жи її грабуют, ми свою мєлочь забрали, а люди як стояли/сиділи так і залишились на своїх місцях і спостерігали за тим дійством без ємоцій, всім було байдуже....
    Во такий во сон малам. Але проснулась задоволена, бо справедливість восторжествовала :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Honda

    Honda Well-Known Member

    Мені сни нечасто сняться! І то я їх рідко пам"ятаю! Найчастіше про те, про шо я думаю весь день! Але бувають й страшні сни. Інколи одні й ті самі сни сняться кілька разів!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)