Сміття, або як зробити Україну чистою.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2015.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    а при перетині кордону з москалями?
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Народ наш є свинський, і ситуацію можуть змінити хіба масові розстріли великі штрафи. Їздив нині фірою (просто як автом то того срачу не видно) через сусіднє село, з одної сторони хати, далі дорога і через дорогу долина з деревами кущами і травою, і майже напроти кожної хати мальовничий приватний смітник, памперси, прокладки, кульки гниляки всякі....А курва з кацапів всі сміються, шо в них сталактит з гімна...повбивав би :ireful1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А ви туди зібрались на роботу, на екскурсію, чи так, тільки спитати? Але яка різниця... Тоді беріть більше сала - воно ніколи не буде зайвим. "Дякую" потім скажете.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Просто він нашої хати в селі до кордону з москалями всього-навсього 700 метрів...
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Наскільки я знаю, львівська область не має кордонів з москалями. Тому у вас інший фарт - замовляйте у Садового 10 тон сміття та не без зиску тачками перевозьте за кордон (тонаж - скільки потягнете). В донецьку область думаєте чого гнали сміттєвози? Там копанок і шахт повно - закопають, как МГ і кінці в землю. Якщо поряд буде "стіна" - то прапора прив'яжить до тачки - і вас пропустять без хабаря. Самі заробите і нашкодите вражинам) А то ще й медальку вручАт!
     
    Останнє редагування: 23 бер 2017
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Стіни ніякої у нас там нема. Лише лісосмуга.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Південь вже відпадає - там пустелі, степ та кримчаки з ятаганами, а на морі "Москва". З цивільною адміністрацією луганської наврядчи домовитися - не вистачить грошей. Залишається чорнобильська зона... Але там теж вже п'ятиокі з ластами перекрили дороги від Садового. Кажуть, що атомне зараження не таке вже страшне, бо його хоча б не видно і під ногами не плутається, на відміну від львівського лайна)
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Бачив вчора львівські смітники...то повна срака.
    Одне дуже здивувало, стоять контейнери повні скла і пластику, і ніхто їх не розграбовує, в вас там львівські бомжі шо зовсім зажрались?
    Один хлопчина мені розказував шо фіру пляшок назбирує на узбіччях за 1-2 години, то 200 грн, тобто день роботи підсобніком, а тут стоїть готове на кожному кроці і ніхто не бере, хоч бери та й до Львова на заробітки їдь :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ви там у Львові зовсім офігіли, банани викидаєте на смітник і вивозити на Київщину :facepalm:

    ЗМІ показали львівське сміття, яке "примандрувало" на Київщину (відео) Те, що сміття зі Льовова, підтверджують чеки й документи. Сміття 14:51, 30 березня 2017 117 ПРОЧИТАТИ ПІЗНІШЕ

    Детальніше читайте на УНІАН: ЗМІ показали львівське сміття, яке "примандрувало" на Київщину (відео)

    [​IMG]
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не факт. Я завжди привожу зі Львова чеки і всяку документальну лабуду, яку мені дають у різних конторах. Так що ці папери можна знайти і в моєму смітнику. І якщо я віддам сміття в сміттєвозку, то львівські чеки будуть лежати поряд з рваними сільськими шкарпетками /Правда, я зі сміттям даю раду сам/

    зі

    А я сі хочу спитати таке-во.

    Всі ми знаємо, що Грибовицька смітярка обслуговувала крім Львова ще і Жовківський , Кам’янко-Бузький, Пустомитівський, Городоцький та Яворівський райони.
    Куди стільки часу возять своє сміття ці райони?
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не розумію, що Вам не сподобалося у складовій сміття? Сміття - і сміття собі :dntknw:
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В мене була колись можлитвість попрацювати прибиральником. Досвід - неоціненний. Оклад був 1100, але біля свого будинку заробляв до 600 грн на місяць. Люди таке викидаюст... В мене до цього часу в селі добра і непоганого... А ще такі вірші писав й режесирував... - Українська весна...
    Тиждень тому проводили акцію проти Садового, то мені здалося, що мене цитували (сміття в космос відправляти, в Чорнобиль і т.п.) й навіть сам Садовий запропонував сміття везти в Чорнобиль ) ... Так вже насміявся...
    На мій погляд, за сміття треба ще доплачувати мешканцям міста, вивозити безкоштовно при умові роздільного сміття. Але не візьмусь за теке діло, бо через рік заберуть бізнес, та й не дадуть почати, бо де таке бачили на Україні, щоб хтось чесно міг заробити собі на життя?
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Синютка: Я дедалі менше вірю, що Львів зможе побудувати сміттєпереробний завод
    Я так поняв, шо Садовому спочатку тре побудувати маленьку собачу будку, а вже потім братися за завод... :scratch_one-s_head:
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це жах. Біля "беркульозної лікарні" ліс засрали кульочками з сміттям метрів на 20 практично суцільно, як мінімум 3 мішки сміття бачив на узбіччі окружної....Так і до звання сміттєвої столиці не далеко :facepalm:
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та якщо засране місто - то одне.
    А вони засирають все кругом себе...

    Львівське сміття підкинули навіть у зоологічний заказник
    Якщо то правда, то львівяни вже зовсім прибуріли...
    Є у Львові "Шевченківський гай", то могли би сміття туди возити, шо нє?
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Все одно танше, ніж возити по Україні
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ситуація. Вчора, йду разом з кількома молодими людьми з сильного будуна, один смокче джин-тонік з бляшанки (чи шось типу того), діалог між ними:
    -Де я тут маю ту баньку подіти?
    -Та кинь її на *** в рів...
    -Ти шо йо***й о_О, ми тут прибирали тиждень тому)

    Слава Вальцману нашому сільському депутату :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
Tags:
а де твій аватар? :)