Сланцевий газ

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем YUST, 26 лис 2010.

  1. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Базікання невігласів про ніщо- я працюю в компанії яка бурить гідророзривом- там глибини видобутку більше 1500м а водоносні шари на 130- 350.якщо скважина забетонована по стандартам то шансів на забруднення нема.бурові нашої фірми стоять в казахстані і Сибіру і все ок.В Альберті скважини в 50 м від будинків і ніхто не переживає.Філософствування про шкідливість видобуткугідророзривом нагадує розмову блондинок чи можна завагітніти від орального сексу
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    до речі, лунала думка що "традиційний видобуток" у більшості випадків теж супроводжується гідророзривом пластів, чи то так ?
     
  3. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Я електрик і до того працюю в них трохи більше року тому казати як традиційно бурять не скажу-тут бурять(в нашій фірмі)вертикально до газоносного шару а потім горизонтальні відгалуження .Гідророзрив це закачка під тиком рідини яка там і залишається-тобто потрібно джерело води велике поблизу.Тут ще нафту качають з глибини закачуючи пару і розріджуючи породі але моя компанія по газу.Такі технології тут використовуютьз 30 років але тільки з ростом ціни енергоносіїв почали
    масово-недолік що треба бурити часто нові скважини бо старі довго не працюють.Але для буровиків це тільки заробіток.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Доречі, таке ж можна сказати і про вугілля і про звичайний газ... дуже небезпечно.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Глава регуляторної служби з видобутку нафти і газу американського штату Техас Девід Портер звернувся до держсекретаря США Джона Керрі з вимогою вжити негайних заходів щодо російського газового монополіста "Газпрому", який веде проти американської газодобувної галузі таємну підривну діяльність.


    Як повідомляє техаський сайт Dallas news, це полягає в підкупі екологічних організацій, які на гроші "Газпрому" ведуть активну пропаганду проти видобутку сланцевого газу, фінансуванні низки ЗМІ, дезінформують громадськість, а також замовленні "чорного піару" в американських PR-агентствах.

    За словами Портера, російський "Газпромбанк", який частково належить "Газпрому" і вже давно знаходиться в "чорних списках" США, найняв двох колишніх членів Сенату Трента Лотта і Джона Броу, щоб лобіювати у Вашингтоні свої інтереси. Вони полягають в ослабленні нафтогазової галузі США, покликаному створити "Газпрому" домінуюче становище на світових ринках вуглеводнів.

    ЧИТАЙТЕ: Кінець ОПЕК

    Також Девід Портер навів дані, згідно з якими "Газпром" вже з 2006 року уклав контракти з низкою американських PR-компаній, зокрема Ketchum, з метою нанесення максимального збитку репутації газодобувних підприємств США.

    На російські гроші існують і безліч екологічних організацій, які виступають проти видобутку сланцевого газу методом гідророзриву пласта (фрекінгу). Більш того, саме "Газпром" профінансував фільм екологічного активіста Джоша Фокса "Газова країна", який складається, в основному, з брехні і розповідає про нібито існуючі соціальні наслідки видобутку сланцевого газу.

    ЧИТАЙТЕ: Російська енергетична імперія, що спотикається

    Портер стверджує, що перед грошима "Газпрому" не встояла навіть найбільша американська газета The New York Times, яка в лютому 2011 року опублікувала явно замовний матеріал з відповідями заступника голови ради директорів "Газпрому" Олександра Медведєва на заздалегідь заготовлені запитання читачів, що стосуються ставлення російського монополіста до "сланцевої революції".
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. DobroUa

    DobroUa Member

  7. burchun

    burchun Member

    а ви за, щоб в Україні добували?
     
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Вони вже 10 років як стали неонацистською ґазеткою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. drill

    drill New Member

    Ну как бы ответь что такое сланцевая добыча? Технология гидроразрыва. технология не нова, у нас она применяется лет 15 не меня, на тему загрязнения, да такая вероятность есть все просто в строении любой залежи есть вода которая всегда внизу (физика 5 класс) при слацевой добыче производиться множественный гидроразрыва поэтому рвануть можно и к воды, в природе ещё не существует методов гараНтирующих 100% не задеть водоносные горизонты. А добывать или нет это дело индивидуальное, если пласт водоносный 300 метров а добыча идёт с 1500 г. то ничего не будет (предварительно надо геолог. Разрез смотреть) основной вопрос это экономическая эффективность. Это лично моё мнение, но я нетэлетрик а проф. Нефтяник.
     
а де твій аватар? :)