Сладости и сласти )

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем exacting, 9 бер 2009.

1. Alias

Alias Львів-місто моєї мрії..

Ще панакота

• Подобається Подобається x 1
  2. irkaa

irkaa New Member

Щоб набрати вагу , потрібно регулярно їсти ось це

СИРНИЙ РУЛЕТ З МАКОМ - РЕЦЕПТ

Інгредієнти:

-Борошно - 250 гр.
    -Сир - 125 гр.
    -Цукор - 50 гр.
    -Сіль - щіпка.
    -Рослинне масло - 75 мл.
    -Молоко - 75 мл.
    -Розпушувач - 2 ч.л.

Начинка:
    -Мак - 70 - 100 гр
    -Родзинки - жменя.
    -Цукор - 100-150 гр.
    -Молоко - 2/3 ст.
    -Яйце - 1 шт.

Приготування:

1. Мак висипаємо в кухлик і промиваємо водою від сміття.
    2. Зливаємо по максимуму воду і заливаємо молоком. 3. Ставимо на вогонь і варимо
    4. Ізюм запарюємо окропом.
    5. Варимо мак до повного вбирання молока.
    6. Додаємо цукор і родзинки (без води)
    7. Борошно просіваємо з розпушувачем, сіллю.
    8. Додаємо масло, молоко, сир, цукор і замішуємо тісто.
    9. Можна і руками, але міксером зручніше (насадки гачки). Тісто має зібратися в грудку і бути липким.
    10. Стіл присипаємо борошном і розгортаємо тісто в пласт розміром 30 на 20 см. Розрізаємо вздовж на 2 частини. Викладаємо макову начинку залишаючи по 2 см з усіх сторін.
    11. Защипуємо краї у рулетів. Переплітаємо їх і кладемо в застелену форму для кексу або деко. Змащуємо яйцем (молоком).
    12. Випікаємо при 180 градусах близько 45 хвилин.
    13. Готовність перевіряємо зубочисткою, повинна бути суха. Остуджуємо на решітці і нарізаємо.

Останнє редагування модератором: 20 лип 2013
    • Подобається Подобається x 3
  3. Faidda

Faidda Member

4. manur

manur Well-Known Member

А де фото? Бажано на фоні календаря січня 2018 року)))))))))))

5. Alias

Alias Львів-місто моєї мрії..

А давайте я вам дам дійсно корисний та легкий кекс?))

Кекс з яблуками, корицею та вівсяними пластівцями.

60 г м"якого вершкового масла
    180 г цукру
    1 яблуко
    2 яйця
    200 г борошна
    1,5 пакетика вівсянки швидкого приготування з яблуком (у мене не було, то додала просто вівсяних пластівців гр 60 )
    1 ч.л розпушувача
    1,5 ч.л кориці
    пластівці для посипки
    Духовку включаємо на 180 гр.
    Яблуко порізати мілкими кубиками , покласти в невеличку каструльку, додати 1 ст. ложку цукру і 1 ст.ложку води та тушкувати протягом 5-7 хв.
    Даємо охолонути.
    Тим часом збиваємо масло з цукром, додаємо по одному яйцю та збиваємо.
    Додаємо вівсянку, яблука, борошно з розпушувачем і вимішуємо.
    Форму для кекса(як для хліба )змащуємо верш.маслом та обсипаємо борошном змішаним з корицею.
    Виливаємо тісто.Зверху притрушуємо вівсяними пластівцями.
    Ставимо в духовку на 50-60 хв.
    дістаємо і насолоджуємось ароматним , корисним кексом.
    Смачного!

0-02-04-db40bdc4add63d86e1af18553241dc1b86491b93b69f9cc7ec5629f4f4fb5161_full.jpg

0-02-05-df63e1bcf9588bc808ec77d49a5178145b37d24a30a84a74a2c1bb42adb20ecc_full.jpg

6. bereza max

bereza max New Member

7. EvgenjaE

EvgenjaE миється в бані

Моє улюблене вівсяне печиво з магазину "Густа Капуста". Стільки разів намагалася відтворити його смак вдома, але не виходить. Це печиво без яєць, без маргарину, з медом. Склад дуже простий, та мабудь технологія виготовлення не така, як в мене.
    Правильні солодощі

А ви любите вівсяне печиво? Діліться рецептами власного!)

8. Rybachka

Rybachka Member

Чудові рецепти! Сирник "Сльози Ангела" думаю дуже смачний.

9. Rakka

Rakka миється в бані

Я нашла очень интересный рецепт как приготовить рафаэлло в домашних условиях:
    cookorama.net/ru/holodnye-zakuski/zakuska-rafaello.html. Крабовые палочки делают такую закуску очень пикантной)

10. Edna

Edna Member

сколько рецептов хороших, а я вообще никогда не ищу рецепты, обычно у кого то их подглядываю:) и здесь пару себе сохранила:)

11. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Пішов на ринок здати грецький горіх
    Ціна 130 - за самий найкращий. Ціна впала, бо люди тащуть сирий горіх ящиками і здають по 60 за кг. Де ж ціна втримається?
    А вдома ще 12 мішків великих. То ось подумав робити заготовки з грецького горіха , наприклад по цьому рецерту. Бо скоро і хлібця не випросиш ні у кого. Замість миндалю - свій горіх використати.
    Назву Ровнорон-Аликанте))
    Кажу сусіду: займи сотню на два дні...
    - немає грошей... (а сам по 4 рази на день бігає до магазину пити горілку-спирт на розлив.
    Літом то бігав до мене просив гроші за сало.... кожної осені отримує на пай і вже ходить, як павлин і невизнає мене і грошей не займе.
    Чи то ще буде...

Останнє редагування: 14 жов 2018
  12. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Сьогодні накрутив на м'ясорубку грецького горіха приблизно 400 гр, добавив рідкого меду 4 ст ложки, розтер вилкою і отримав класний е-е-е горіховий паштет) в самий раз до чаю на здоров'я.
    Потім пішов на ринок здати зайві горіхи. Білий по 120, а трохи темний, але набагато світліший за паштетний - вже кривлялися і за 30 гривень брати.
    Взагалі... "розбалували".
    Дістає інше... Зайшов у супермаркет , а там фасований горіх продається, гірший, ніж хотіли за 30 у мене не брати, хоча трішки раніше йшов за 100.
    Уявляєте, як заробляють на дурнях? А білий горіх взагалі, мабуть у доляровому еквіваленті пруть за кордон.
    Сракашвілі на них немає)))
    Сусід вже пропив гроші за пай, бо вже сало несе на обмін, ще й моркву просить, бо не вродила. А у мене все є і не шкода, і мені подобається так жити. Буде треба більше - Бог допоможе, аби комусь не шкодували.
    Коли хтось на комусь нагріває руки, а потім ниє, що йому мало - то взагалі не файно, а ще знаю, як хто кого хоче на коліна поставити за те, щоб потім йому допомогти... Взагалі люди втратили глузд. Хотів втихомирити - та де там... ледь встиг відскочити. Сказав - розбирайтеся самі, якщо чоловіче слово вам нічого не варте, а я почекаю, коли вас Бог почне карати за ваші гидотні діяння.

Останнє редагування: 7 гру 2018
а де твій аватар? :)