Сладости и сласти )

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем exacting, 9 бер 2009.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ще панакота

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. irkaa

    irkaa New Member

    Щоб набрати вагу , потрібно регулярно їсти ось це

    СИРНИЙ РУЛЕТ З МАКОМ - РЕЦЕПТ

    Інгредієнти:

    -Борошно - 250 гр.
    -Сир - 125 гр.
    -Цукор - 50 гр.
    -Сіль - щіпка.
    -Рослинне масло - 75 мл.
    -Молоко - 75 мл.
    -Розпушувач - 2 ч.л.

    Начинка:
    -Мак - 70 - 100 гр
    -Родзинки - жменя.
    -Цукор - 100-150 гр.
    -Молоко - 2/3 ст.
    -Яйце - 1 шт.

    Приготування:

    1. Мак висипаємо в кухлик і промиваємо водою від сміття.
    2. Зливаємо по максимуму воду і заливаємо молоком. 3. Ставимо на вогонь і варимо
    4. Ізюм запарюємо окропом.
    5. Варимо мак до повного вбирання молока.
    6. Додаємо цукор і родзинки (без води)
    7. Борошно просіваємо з розпушувачем, сіллю.
    8. Додаємо масло, молоко, сир, цукор і замішуємо тісто.
    9. Можна і руками, але міксером зручніше (насадки гачки). Тісто має зібратися в грудку і бути липким.
    10. Стіл присипаємо борошном і розгортаємо тісто в пласт розміром 30 на 20 см. Розрізаємо вздовж на 2 частини. Викладаємо макову начинку залишаючи по 2 см з усіх сторін.
    11. Защипуємо краї у рулетів. Переплітаємо їх і кладемо в застелену форму для кексу або деко. Змащуємо яйцем (молоком).
    12. Випікаємо при 180 градусах близько 45 хвилин.
    13. Готовність перевіряємо зубочисткою, повинна бути суха. Остуджуємо на решітці і нарізаємо.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 20 лип 2013
    • Подобається Подобається x 3
  3. Faidda

    Faidda миється в бані

  4. manur

    manur Well-Known Member

    А де фото? Бажано на фоні календаря січня 2018 року)))))))))))
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А давайте я вам дам дійсно корисний та легкий кекс?))

    Кекс з яблуками, корицею та вівсяними пластівцями.

    60 г м"якого вершкового масла
    180 г цукру
    1 яблуко
    2 яйця
    200 г борошна
    1,5 пакетика вівсянки швидкого приготування з яблуком (у мене не було, то додала просто вівсяних пластівців гр 60 )
    1 ч.л розпушувача
    1,5 ч.л кориці
    пластівці для посипки
    Духовку включаємо на 180 гр.
    Яблуко порізати мілкими кубиками , покласти в невеличку каструльку, додати 1 ст. ложку цукру і 1 ст.ложку води та тушкувати протягом 5-7 хв.
    Даємо охолонути.
    Тим часом збиваємо масло з цукром, додаємо по одному яйцю та збиваємо.
    Додаємо вівсянку, яблука, борошно з розпушувачем і вимішуємо.
    Форму для кекса(як для хліба )змащуємо верш.маслом та обсипаємо борошном змішаним з корицею.
    Виливаємо тісто.Зверху притрушуємо вівсяними пластівцями.
    Ставимо в духовку на 50-60 хв.
    дістаємо і насолоджуємось ароматним , корисним кексом.
    Смачного!

    0-02-04-db40bdc4add63d86e1af18553241dc1b86491b93b69f9cc7ec5629f4f4fb5161_full.jpg

    0-02-05-df63e1bcf9588bc808ec77d49a5178145b37d24a30a84a74a2c1bb42adb20ecc_full.jpg
     
  6. bereza max

    bereza max New Member

    • Подобається Подобається x 1
  7. EvgenjaE

    EvgenjaE миється в бані

    [​IMG]

    Моє улюблене вівсяне печиво з магазину "Густа Капуста". Стільки разів намагалася відтворити його смак вдома, але не виходить. Це печиво без яєць, без маргарину, з медом. Склад дуже простий, та мабудь технологія виготовлення не така, як в мене.
    [​IMG]
    Правильні солодощі

    А ви любите вівсяне печиво? Діліться рецептами власного!)
     
  8. Rybachka

    Rybachka Member

    Чудові рецепти! Сирник "Сльози Ангела" думаю дуже смачний.
     
  9. Edna

    Edna Member

    сколько рецептов хороших, а я вообще никогда не ищу рецепты, обычно у кого то их подглядываю:) и здесь пару себе сохранила:)
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пішов на ринок здати грецький горіх
    Ціна 130 - за самий найкращий. Ціна впала, бо люди тащуть сирий горіх ящиками і здають по 60 за кг. Де ж ціна втримається?
    А вдома ще 12 мішків великих. То ось подумав робити заготовки з грецького горіха , наприклад по цьому рецерту. Бо скоро і хлібця не випросиш ні у кого. Замість миндалю - свій горіх використати.
    Назву Ровнорон-Аликанте))
    Кажу сусіду: займи сотню на два дні...
    - немає грошей... (а сам по 4 рази на день бігає до магазину пити горілку-спирт на розлив.
    Літом то бігав до мене просив гроші за сало.... кожної осені отримує на пай і вже ходить, як павлин і невизнає мене і грошей не займе.
    Чи то ще буде...
     
    Останнє редагування: 14 жов 2018
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні накрутив на м'ясорубку грецького горіха приблизно 400 гр, добавив рідкого меду 4 ст ложки, розтер вилкою і отримав класний е-е-е горіховий паштет) в самий раз до чаю на здоров'я.
    Потім пішов на ринок здати зайві горіхи. Білий по 120, а трохи темний, але набагато світліший за паштетний - вже кривлялися і за 30 гривень брати.
    Взагалі... "розбалували".
    Дістає інше... Зайшов у супермаркет , а там фасований горіх продається, гірший, ніж хотіли за 30 у мене не брати, хоча трішки раніше йшов за 100.
    [​IMG]
    Уявляєте, як заробляють на дурнях? А білий горіх взагалі, мабуть у доляровому еквіваленті пруть за кордон.
    Сракашвілі на них немає)))
    Сусід вже пропив гроші за пай, бо вже сало несе на обмін, ще й моркву просить, бо не вродила. А у мене все є і не шкода, і мені подобається так жити. Буде треба більше - Бог допоможе, аби комусь не шкодували.
    Коли хтось на комусь нагріває руки, а потім ниє, що йому мало - то взагалі не файно, а ще знаю, як хто кого хоче на коліна поставити за те, щоб потім йому допомогти... Взагалі люди втратили глузд. Хотів втихомирити - та де там... ледь встиг відскочити. Сказав - розбирайтеся самі, якщо чоловіче слово вам нічого не варте, а я почекаю, коли вас Бог почне карати за ваші гидотні діяння.
     
    Останнє редагування: 7 гру 2018
  12. galechka

    galechka миється в бані

    Я зазвичай замовляю, бо з випічкою в мене складається не дуже, якщо чесно. Але я намагаюсь та не покидаю спроби зробити печивко чи кексик)) Дуже сподобалось печиво з https://cupcake.com.ua/ і хоча воно було й з пісочночного найпростішого тіста - але ж смачнюче. Теперь хочу й собі таке навчитись)) Може хтось поділиться зі мною рецептом перевіреним, щоб для таких нетямущих?
     
  13. IrysichkaMia

    IrysichkaMia Бусічка

    Я впринципі випікаю всякі смаколики для чоловіка, але на свято чи день народження то також стараюсь замовляти. Тому що поки із оформленням не дуже виходить, ось останній раз замовляла капкейки для чоловіка у кондитерській Капкейки на Замовлення у Києві — Katy's Cakes він був просто у захваті. Замовляла чорні, зараз дуже модні))
     
  14. DimonSapun

    DimonSapun миється в бані

    Надивився всього цього і потопав у сільпо посеред ночі, по тому що солодкого захотілося.
     
а де твій аватар? :)