Скаутські організації Львова

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем aleks-m, 16 лис 2008.

  1. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    А хіба я немаю права подавати лінки на сайти власної Організації. А лінки на пластові ресурси інших читачів...
    А що я такого зробив, показав альтернативу іншим організаціям? Так я на це має право, що дане Богом і Українською конституцією?:girl_angel:
     
    Останнє редагування: 28 гру 2008
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    О...
    На власному ресурсі - все, що не боронить Закон.
    На ЛФ:
    Розумію, що платити за лінк на народ.ру і ЖЖ не пасує. І називати це "сайтом організації" - встидно.
     
  3. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Абсолютно не соромно, крім того ж не тільки не ЖЖ чи Народ. ру. Але це ваша думка. Тема ж форуму: Скаутські організації Львова і ще одне йдеться за розміщення банеру, а я ж його не розміщаю. І ще одне чому ви іншим учасниками форуму не забороняєте розповідати про інші організації?
    І ще одне мене цікавить... ви-модератор форуму. На форумі ніде не написано, що не можна писати по темі, а тема: Скаутські організації Львова розділу Куди піти чи не так?
     
    Останнє редагування: 28 гру 2008
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    дуже провокативно пишете....
    в мене складається враження, що ви запитуєте - куди?
    Тобто - ви свідомо провокуєте користувачів на порушення правил форуму....
    отак підкажеш куди - і відразу бан....
    певно, ви з модераторами заодно....
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Ні, я цю тему "Куди піти"не розпочинав...
    В мене прохання до інших учасників теми, писати по темі а не виясняти стосунки. Мені цікава тема "Скаутські Організації Львова" а не вияснення стосунків. Прошу писати по темі, інакше якщо немає що сказати по цій темі. Окрім хіба що образ і прокльонів в протилежну сторону.
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ок. Раз тема перетворилася на гризню і образи - зачиняю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Де ж Ви бачили фекальні ходовища нічним Київом? А що поганого в Пласті? Наскільки я знаю, що після Пласту ще ніхто дибілом не став, а навпаки діти мають змогу всесторонньо розвиватись та вдосконалюватись. Краще бути роботом, ніж різну ахінєю гнати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не я "обозначил" а Вам "подобные", хто ні на що мудріше не здатний.

    Не маю нічого проти. Хоч ідей різні, але принципи виховання подібні.
     
    Останнє редагування модератором: 25 лют 2009
    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ось і я про Hitler-Jugend в новому виконанні!
    А ці знаки вам ні про що не говорять?

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ще покласти?
     
  10. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Заради рівноваги треба було б покласти поряд подібне з РФ. Чомусь не бачу.

    P.S.Даруйте за цікависть, а де саме Ваш "Стрий" знаходиться?

    P.P.S.Особливо я ніколи не подавав голос ЗА таких націоналистів, бо вони більше шкодять імиджу України.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Росія мене не цікавить. Це її проблеми з її нацистами. Мене хвилює сліпий нацизм і тупий "патріотизм" в моїй державі. Я не хочу війни ні на Майдані, ні поза майданом. А нас до неї штовхають чим далі, тим сильніше. Пласт можна прирівняти до піонерів СССРу і Hitler-Jugend рейху. І методи і мета однакові. Чи може є якась альтернатива? Нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    А чому б не прирівняти пластунів до скаутів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    До цих?
    [​IMG]
    Чи до американських?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Невже ТАК трудно зрозуміти, що світ складається не тільки з "противника" і "союзника".
    Зніміть фурашку...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Надіньте каску!...
    І почитайте себе, вибране!
    Для Вас все що на сході - навіть не "противники" - ВОРОГИ. Всі, від новонароджених до тих що несуть на цвинтар.
     
  16. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    До українських. :tongue: І бажано без такого військового "елементу". :tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Пласт апріорі не може бути Hitler-Jugend і піонерами СРСР. Це деполітизована організація:
    Cкаутів усього світу об’єднують Скаутська Присяга, Скаутський Закон і ряд символів, які, хоч і мають певні свої відмінності, але в основних елементах є подібними. Окрім того, для кожної організації характерним є ряд умов, які забезпечують виконання виховної мети скаутінгу:

    Скаутинг – це добровільний рух – діти, підлітки і молодь, а також дорослі вступають до нього за власною волею, беручи на себе зобов’язання дотримуватися цінностей та правил, закладених у скаутській Обіцянці та Законі.

    Скаутинг – це неполітичний рух – скаутінг не залучений до боротьби політичних партій за владу та до обслуговування їхніх інтересів. В той самий час він повинен допомогти молодим людям у їх соціально-політичному розвитку як активних та корисних членів суспільства.

    Скаутинг – це незалежний рух – незважаючи на тісну співпрацю з багатьма іншими організаціями, урядовими органами держав, скаутські організації на всіх рівнях не залежать від контролю чи управління з їх боку.

    Скаутинг – це рух, відкритий для всіх – членом руху може бути кожен, хто згоден бути вірним його меті, принципам та методу, незалежно від його етнічної, релігійної чи соціальної приналежності.

    Скаутинг – це рух молоді, що підтримується дорослими, основна роль яких – забезпечення необхідних умов для розвитку молоді, сприяння її самовихованню.

    Скаутинг – це рух, що доповнює інші види виховання – розвитку особистості сприяє велика кількість виховних факторів та сил, скаутінг – один з них.

    Скаутинг – це рух, необхідний для молодих людей – скаутінг прагне бути необхідним в різних соціально-культурних сферах, швидко пристосовуватися в умовах змінного світу, щоб відповідати прагненням і потребам молоді, залишаючись в той самий час вірним меті, принципам і методу руху.

    Скаутинг найперше є виховним рухом. Рух використовує власну методу виховання - програму неформальної освіти з акцентом на практичних зовнішніх діях, зокрема таборування, знання лісу. водний спорт, піші мандрівки, заняття альпінізмом та спортом. Виховання в ньому розглядається як процес, за допомогою якого кожен може розкрити свої природні здібності протягом усього життя.

    За даними на початок 2007 року до Скаутського руху належить понад 38 мільйонів членів у 216 країнах і територіях. Найбільшою міжнародною організацією, у яку входять національні скаутські організації є Всесвітня Організація Скаутського Руху (ВОСР). На сьогодні близько 300 мільйонів людей належали до скаутських організацій. Станом на 2006 рік лише у шести країнах світу не було скаутських організацій - Андоррі, Китаю, Кубі, Лаосі, М'янмі та Північній Кореї

    В Україні найбільшою скаутською організацією є Національна скаутська організація - Пласт.


    Один із обов'язків скаута:

    "Обов'язок перед іншими" – це вірність своїй країні, участь у житті суспільства, повага гідності співвітчизників, взаєморозуміння і співпраця на місцевому, національному й міжнародному рівнях, визнання пріоритету загальнолюдських цінностей, що в остаточному підсумку гарантує збереження цілісності усього світу, розвиток громадянського суспільства. З моменту свого зародження скаутинґ надає особливого значення розвитку почуття братерства і взаєморозуміння серед молоді усіх націй.
     
    Останнє редагування: 25 лют 2009
    • Подобається Подобається x 3
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а що ті знаки мають до пласту? позбирали що завгодно від молодого КУНУ до емблеми комувнизівського альбому і розказуєте про пласт-гітлер-югенд? а пласт тут при чім? і вопше скаутський рух? і близько не стояв.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    То я переніс цілий пласт пурги, щоб там не оффтопили..
    У VasMT серце кров'ю обливається, коли бачить українське та дотичне до патріотизму. От і тулить в одну купу фсьо.
    Трудно.
     
    Останнє редагування: 25 лют 2009
    • Подобається Подобається x 4
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    З якого віку приймають дітей в скаути і пластуни?

    по ТВ недавно показували програму, говорилось що з 6р... на Львівщині також?
     
а де твій аватар? :)