Скаутські організації Львова

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем aleks-m, 16 лис 2008.

  1. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Незнаю,знаю, незнаю, значить Ви шановний не компетентний в молодіжному русі взагалі і тому неможете працювати в міській раді. А зрештою у Львівській міській раді всі некомпетентні. Подивіться яка ситуація в нашому місті. І далі бачте тільки Пласт.Тільки не заважайте працювати іншим в тому числі й ОУС. А китайська самодєлка саме Ви і Ваш Пласт.

    Коротка інформація: Світло Миру мандрує Україною, тепер у Черкасах
    ВИФЛИЄМСЬКЕ СВІТЛО МИРУ ПОБУВАЄ У ШКОЛАХ ЧЕРКАС
    .

    Вифлиємське Світло Миру,яке доставлене в Черкаси скаутами ОУС,25 грудня буде доставлено у школи обласного центру.У гімназії №9,спеціалізованій школі №28 та колегіумі \"Берегиня\" побувають скаути Черкас,які доставлять Світло і у кожного буде змога отримати його для запалення у Різдвяну ніч.
    28 грудня Світло Миру побуває у православних храмах Черкас - о 8.45 год. у Свято-Троїцькому Соборі (біля Пагорба Слави),о 10.00 год. у Свято-Миколаївській церкві (Руставі 25-1),о 10.45 год. у Свято-Анатоліївській церкві (біля обласної лікарні).
    З понеділка Світло Миру побуває у лікарнях обласного центру та сиротинцях.
    http://osvita.ck.ua/news/shownews.php?id=1565
     
    Останнє редагування модератором: 28 гру 2008
  2. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Яка цікава тема: тільки двоє людей і підтримують розмову...
    Дякую, Ната! сильно-красно...!
     
    Останнє редагування: 24 гру 2008
  3. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Трішечки помилка. Пане чи товаріщ, вже незнаю як Вас називати. З вами особисто підтримувати розмову не буду, бо немає сенсу. Ви аргументів не маєте, а лише кидаєтесь гаслами такого змісту: "Ти дурак,... ні ти дурак". Моя дискусія з Вами виглядає розмова нормального з глухим (останнього маю на увазі Вас) і як як казав раніше, що дискусія з пластунами жодного позитиву не несе. Тільки особисто Вам пане Гладкий скажу, Ви сіра особистість і жодного внеску в молодіжний рух, навіть в межах Львова а тим більше України не зробили і не зробите, а що Ви скажите в сторону ОУС мені байдуже...
    Христос Рождається!
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    довго реготала :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Що ж Вам так смішно було? Я так вважаю, що якщо людина незнає про діяльність молодіжних чи дитячих організацій у власному ж місті то вона некомпетентна в молодіжному русі. Якщо Вам смішно давайте разом посміємося:)
     
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    просто знаю троха ту людину. звинуватити можна в чім завгодно тільки не в незнанні молодіжного руху у Львові. Він може офіціозу не знати, зате всю підкилимку в курсі, тільки не все розказує ;) хоча, чує моє серце, ще троха і не стримається :cowboy:

    Нато, а діти якого віку? бо мій пошук свого часу показав, що з новацькими виховниками у Львові таки напряжненько...
     
    Останнє редагування модератором: 26 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  7. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Та знаємо того пана чи то товаріща. Знаємося особисто і про діяльність Організації Українських Скаутів ОУС знає просто нагло каже неправду. Показуємо факти і пан Гладкий далі каже на біле чорне. Про що тут можна сперечатися з тим паном. Пропонує вам почитати цю непотрібно дискусію. Де справедливість навіть особисто до мене. Займаємося з діть за безкоштовно (внесків навіть не беремо) ще й лунають образи. Не подобається пану ОУС- справа його особиста. На запитання мої не відповідає, і вибачається. Сам проявив свою некомпетентність, розповсюджує плітки і говорить такі речі, яких немає насправді. Є фото, лінки, сайти Організації Українських Скаутів, а пан далі говорить такої Організації як ОУС практично немає. Як же ж вести з такою людиною діалог. Як же ж можна вести діалог з пластунами, якщо вони так само як і пан Гладкий себе ведуть. Ви не питали чому жодна скаутська організація в Україні не веде діалог з Пластом? А все тому, що там сидять в керівництві такі Гладкі. Тому я особисто вважаю, а думаю так вважають більшість активістів інших організацій у Львова, та людина сіра некомпетентність.
    Ще одне на жодне моє питання ця людина так і не змогла відповісти і не навела жодного факту сказаного. Однак факти протилежного були висловлені мною.
    Я вважаю, що я достатньо виклав факти некомпетентності цієї особи, і наполягатиму на цьому і надалі, навіть якщо мільйон осіб на цьому форумі скаже протилежне, навіть якщо мільйон осіб на цьому форумі скаже, що ОУС це марсіани.
    Пан Гладкий сіра некомпетентність у всіх питаннях, навіть пластових, хоч і був пластовим виховником.
    Чекаю вибачення пане Гладкий...
     
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    еее, а хто такий пан Гладкий?

    ПС Вже прогуглила, бо припустила, що може якого псевда нашого дружби не знаю. Прошу пана, а Ви промахнулися...

    При ці усім мушу сказати, що про сучасний Пласт далеко не найкращої думки. Але то природний процес в організаціях такого штибу. Однак від подібних проектів з душком верне ще більше.
     
    Останнє редагування: 24 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  9. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Ніколи б не подумав, що дочекаюся, що у Львові будуть говорити, що Юрко Гладкий, працівник відділу по роботі з молоддю Львівської міської ради протягом 15 років, і не орієнтується в молодіжній темі. О часи, о звичаї!...
    А Пласт, як я вже говорив, має безліч недоліків. І я це знаю. Але на моє глибоке переконання ця організація зараз найкраще працює з дітьми! І до цього висновку я прийшов у дорослому віці.
     
    Останнє редагування: 24 гру 2008
  10. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Панове, як ви помітили на самому початку презентації ОУС на цьому форумі. Не писав про Пласт, як про гіршу чи кращу Організацію.
    Як видно було на початку був наїзд саме на ОУС.
    Можливо Пласт найкраще працює з дітьми (припустімо принаймі на мить такої думки) однак не факт, що всі інші скаутські Організації працюють погано в тому числі й ОУС.
    Продемонстрував багато лінків, фотографій та посилань, не з метою показати що Пласт поганий, а з метою показати, що ОУС також добре працює з дітьми.
    Казати про когось, що та Організація краща не означає обливати брудом, перекручувати факти і оббріхувати інші Організації.
    Так ОУС менша чисельністю за Пласт, а хто це заперечує, хто? Але обріхувати інших і звинувачувати ледь не в зраді Української Держави, хто дав вам право?
    Чи ми не демократична держава. В інших країнах також існують декілька організацій. В Німеччині, Італії, Росії, Іспанії, Франції їх десятки. В Чехії, Польщі, Великобританії та Мексиці їх декілька. І тільки Сан Маріно, Ліхтенштейні та США їх по одній. Однак це лише окремі випадки.
    У когось думка, що Пласт найкращий а всі інші "фуфло", а моя інша, і думка багатьох людей які масово покидали і покидають Пласт.
    І де ж та тисяча? Немає! У пластунів лише 100-200 осіб, з них реально діючі декілька куренів. ОУС у Львові налічує близько 100 осіб і це найкраща скаутська організація у Львові (в цей перелік не долучаю Пласт, оскільки це не скаутська організація).

    Всіх хто святкує Різдво Христове, Вітаю зі святом, особисто святкую.
    ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІТЕ ЙОГО![/I]
    [​IMG]

    Щороку Мальтійська Служба Допомоги організовує акцію до Святого Миколая, до якої залучені і громадські організації. До цієї акції долучилася і Організація Українських Скаутів ОУС зокрема Округа Львів-ОУС і її активні скаути.
    Цього року скаути ОУС вирішили заопікуватися Львівським опіковим центром, і на Свято Святого Миколая вирішили відвідати дітей- маленьких пацієнтів цього центру.
    Декілька тижнів скаути ОУС збирали і за сприянням Мальтійської Служби Допомоги зробили це і вирушили в дорогу.
    Нас зустрів отець Михайло священник- капелан 8 лікарні і опікун каплиці у цій лікарні. А в центрі нас чекали діти. Їхні очі горіли, радо нас зустрічали їх батьки та медсестри.
    Ми з ними поспівали пісеньки, а самі дітьки розповідали віршики. Всі звичайно ж всі діти отримали подарунки.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Справді ОУС дуже погана Організація, взагалі якась марсіанська о_О От ще один поганий вчинок зробили, що нанесли непоправний урон кучмівській молодіжній політиці, яку проводить в нашому місті його учень пан Андрій Садовий а в Україні його вірний син пан Ющенко. :cry:
    А якщо говорити серйозно, то пан gryvul вважає всі скаутські організації поганими, поза Пластом і тільки тому що створюють конкуренцію Пласту і працюють ефективно у нашому місті та й в Україні. Як сказав пан Гладкий, цитую:" ви погані навіть тому, що замість того, щоб діти вступали до Пласту вони вступають до Вас..."

    Коротка довідка: У Черкасах близько 200 скаутів Організації Українських Скаутів ОУС, а пластунів в цьому самому місті лише 10. От вам і статистика.
    Статистика окремих шкіл, наприкладі Шевченківського району міста Львова.
    Кількість пластунів (п), скаутів ОУС (со), католицьких скаутів (кс), спадщина (с).
    СЗШ 53 со-0 п-10 с-о кс-? с-0
    СЗШ 54 со-2 п-4 кс-5 с-20
    СЗШ 57 со-8 п-1 кс-15 с-0
    СЗШ 23 со-8 п-0 кс-3 с-0
    СЗШ 43 со-5 п-0 кс-? с-0
    СЗШ 30 со-11 п-0 кс-2 с-0
    СЗШ 99 со-40 п-3 кс-2 с-10
    СЗШ 81 со-2 п-2 кс-? с-5
    СЗШ 20-со-0 п-0 кс-10 с-0
    Є ще декілька шкіл, однак картина ідентична, тому похибка становить "0-1" Додаємо скаутів ОУС, які проживають на території району, але ходять в навчальні заклади поза районом та професійні навчальні заклади (ВПУ, Коледжі, ліцеї) всього 15.
    Отже в Шевченківському районі
    Скаути ОУС: 92
    Пластуни: 10
    Католицькі скаути: 37
    Спадщина: 35
    Галицька Русь-2

    Інші міські райони ОУСівці мають поодиноке представництво. Пласт сильний лише в Сихівському і Личаківському районі, слабенькі позиції в Франківському районі, зовсім не представлений у Залізничному, натомість там на 100 відсотків домінує Пласт в українських школах, Католицьке Скаутство Європи домінує в в районі Підзамче Шевченківського району та представлене Галицьким районом, Сихові. Галицька Русь,Скаути УМСА, Розвідник не посідають жодного домінуючого становища.
    Пан Gryvul називає хибну статистику називаючи лише 5 Скаутських організацій. Насправді їх є 8 (разом з тими що себе такими вважають, примітка маю якраз на увазі Галицьку Русь та Пласт в українських школах).
    Ось список:
    Організація Українських Скаутів ОУС
    АСЛ "Розвідник"
    СПОК Львівський осередок
    Скаути УМСА
    Галицька Русь
    Пласт в українських школах
    Юнка
    Львівянки-Гайди
    Харцерство Польське в Україні Адамського
     
    Останнє редагування модератором: 27 гру 2008
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Вав!
    Аж 100!? :empathy:

    А хто той грубасик з мокрою широкою спиною?
    Гетьман №№1-3 (на 2-х українців)?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    І в мене виникає питання. Невже ображати людину особисто, це правила хорошого тону на цьому форумі?

    :haha: Особливо коли немає аргументів сказати щось проти Організації Українських Скаутів ОУС.
    Спілкуйтеся ввічливо:mocking:
     
    Останнє редагування модератором: 28 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Панове aleks-m і gryvul!
    І ви маєте відношення до виховання дітей?о_О
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    вже ні. і по дописах це відчутно... Може тверезі слова зі сторони допоможуть виправитися. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Маю, я опікуюся однією з 3-х скаутських дружин а саме 1-Скаутською Дружиною ім. Короля Данила Організації Українських Скаутів ОУС у Львові (24 хлопців, вік 10-14років)
    Відносно дискусії, дякую, за зауваження, постараюся стримувати свої емоції, але коли ображають за те, що займаємося дітьми і тільки через те, що ми в не в Пласті, просто робиться прикро. Вибачте ще раз, постараюся виправитися...
     
    Останнє редагування: 27 гру 2008
    • Подобається Подобається x 3
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не пригадую, щоб той "грубасик" представлявся на ЛФ, то й "особистих образ" не бачу (/не вкладаю).
    Я з цього і почав: немаю що сказати про організацію, котору не видно і не чути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    А може ви просто не цікавилися? Як про організацію не видно й не чути, якщо вона проводить акцію Вифлеємське Світло Миру, заносячи в школи і храми, де тисячі людей відбирають це Світло. як ж не чути, коли ця організація проводить теренові ігри для сотні дітей принаймі для декількох львівських шкіл, коли організація приймає участь у щорічному Всеукраїнському зборі-поході "Козацькими Шляхами", де збираються тисячі молодих людей і скаутів з різних куточків України, напевно ви і про "Козацькі Шляхи" не знаєте. Напевно ви і Львівську Газету не читали, де щороку виходили замітки про діяльність Організації Українських Скаутів ОУС, серед них і наприклад стаття "Скаутинг- це велика гра" і це при наявності цензури відносно скаутства в Україні, це і сотні посилань в інтернеті, візьміть впишіть назву Організації Українських Скаутів ОУС в Google, якщо ж ви все не будете чути. Прекрасно я роблю дописи для того, щоб і ви познайомилися з цією скаутською організацією, проінформований- значить озброєний...
    Ще одне якщо Організація не подається на фінансування до міської чи обласної ради це не означає, що її не існує....
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не пойняв...:bazar:
    Жидівська змова?:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. aleks-m

    aleks-m миється в бані

    Ні, я жодного слова не обмовився про рекламу скаутської (до-речі дитячої за статутом і неприбуткової) організації на цьому форумі. Одні говорять про Пласт я ж говорю про Організацію Українських Скаутів ОУС. В мене складається враження пане levandivka, що ви упереджено ставитеся до нас і це чути за тоном розмови. І ви в тому числі робити все, щоб інформація про не вигідну для окремих кіл (в тому числі й у Львівській міській раді) Організацію Українських Скаутів ОУС не просочилася і на цьому форумі.
    Отже інформацію рекламного характеру про неприбуткову дитячу організацію розміщувати не збираюся
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    І лінка на сайт львівської ОУС не даєте умисно? чи його нема? :)

    Ставлення до організації, якої не чув/не видів бути не може. А от до Вашого дописування - ТАК, може мати місце. Тон викликаний Вашими дописами.
    Трудно...:pardon:
     
    Останнє редагування: 28 гру 2008
а де твій аватар? :)