Швидка допомога

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем SERYJ, 2 лис 2009.

  1. Darcy

    Darcy Active Member

    Десь 8 років тому до моєї бабусі на Городоцьку за 2 години не доїхала швидка.... Вірніше, доїхала... щоб констатувати смерть....

    Про вимагання грошей: колись чула таку історію, не знаю, чи то правда, чи вигадка. Але вигадки на пустому місці теж не ростуть. Вирішуйте самі.
    Отже, йшла вчителька з класом по місту (діти початкової школи), одній дитині стало погано і вона знепритомніла. Вчителька телефонує в швидку, батькам, в "Богдан". Швидкої нема, приїжджає "Богдан". Каже, платіть 180 грн (можу помилятись) за виклик, бо навіть не оглянемо дитину. Вчителька не мала при собі таких грошей, батьки дитини ще не приїхали. Лікарі стояли поруч, дитина померла.
    От таке...
     
  2. Я таке теж чула. Складаєтья враження, що цим приватним медикам на*рати на життя людини.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що - в Україні нема кримінальної відповідальності за ненадання невідкладної медичної допомоги?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    "скорая" из служб наверно самая медленная после милиции ....
     
  5. syavych

    syavych копач

    В нас немає юридично визначеного поняття "невідкладна" :pardon:
    Швидка приїжджає надати невідкладну допомогу - так, але та "невідкладність" вимірюється декількома годинами...
     
  6. Це приватна швидка. Вони можуть якось відмазатися.
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну, якщо взяти до уваги, що лікар вже був коло хворого...

    А про клятву Гіпократа певне взагалі не варта згадувати...

    А якщо просто подумати про відсутність людського співчуття і бажання допомогти...

    Сумно...
     
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Дибільство.:ireful1: А ще хають Америку. Тут справді медицина дуже дорога. Але невідкладну допомогу надають, не питаючись про оплату. І то в основному приватні швидкі, бо штатівська одна і то далеко. Хто буде - платити виясняють після всього. А як нема чим платити, то покриває чи штат, чи якась доброчинна організація.
     
  9. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Люди, ну про що ви говорите... Ви обговорюєте плітку, передану через десяті руки. Ну, хто знає, що там було насправді :sad:.

    Юридична відповідальність лікаря за діяльність чи бездіяльність, яка могла призвести до смерті пацієнта - є. Хоча і нема нічого про невідкладність.

    З.І. А про клятву Гіппократа - почитайте http://www.litsovet.ru/index.php/material.read?material_id=63637
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Періодично до тата викликаємо швидку. Максимум, через який приїжджали - хвилин 30. "Вдячності" не вимагали ні разу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    цілком згідна , нажаль 90 % водіїв ведуть себе дуже оп хамські на дорозі. не їзжу по львову взагалі бо повтовкаю
     
  12. maneshape

    maneshape Member

    мені особисто щвидку викликати не приходилось, а от сестра мала неприємний досвід. У неї малий захворів, сама лікувала- не помогло, а лікарі зі швидкої накричали на неї, що хоче дитину зі світу звести.:ireful1:
    В лікарню їхала сама з малим, то не думала про гроші, так вони нагадали, що добре було б віддячити!:bad:
     
  13. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А я швидку викликала дитині минулої осені - в епідемію свинячого грипу - з поліклініки відмовились прийти, сказали викликів багато, а в малої температура 39,6 і нічого не збиває. Швидка приїхала за 10 хв, спитали чому лікаря не викликали, я пояснила, зробили укол, почекали ще хвилин 15 і поїхали. Хотіла віддячити - нічого не взяли, навіть слухати не хотіли. А через 2 години прийшов лікар з поліклініки, і так делікатненько спитав, хто у нас на швидкій працює, бо дзвонили і сварили....

    А минулого тижня в сусідки мала захворіла - темп 40,2!!! Викликали - приїхали через 1г 40 хв... і то в 23. годині - пробок не має... Насварили, сказали чи ви дурні, щоб до дитини з температурою викликати швидку, то не є ПОВОД!!! Треба оцтом обтерти, чи ви не знаєте, що робити з температурою... і поїхали, навіть не послухали, сказали само пройде! Ми всі в шоці були...

    Так що, все залежить тільки від совісті та професіоналізму бригади.

    Приятелька моєї мами працює лікарем швидкої, такого понарозповідає про пацієтнів, аж волосся дибки встає... Каже, колись до бабці приїхали, перла на 9 поверх, а та каже - відкрийте форточку, я не дістаю, а мені дихати немає чим!!! І таких випадків - уйма, і битися лізуть, і до прадідів посилають... В них теж робота - не цукор...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Lapusya

    Lapusya миється в бані

    На рахунок виклику швидкої,нічого доброго сказати не можу,коли моїй дитині було 9 міс.в нас була темп.39,9 викликали швидку,їхала 2 год.За цей час я їм дзвонила 3 рази,запитати де вони є,в відповідь чула,"на виклику на сихові,зараз буде",вважаю,що так не має бути,тим більше коли хворіють діти,не всім напевно получається викликати Богдан,знаю,що за виклик беруть якщо не помиляюся 480 грн.,зате приїзджають швидко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. SERYJ

    SERYJ Member

    Богдан швидко вже не приіде -"кантора рога і копита" закрилась. А швидку чекали 2 години тому, що таких бабусь яким в ночі не хочется спати дуже багато І кличуть швидку приіхати тиск поміряти - приіхали а тиск нормальний і ,що бабці зробиш нічого, або кличе бо чоловік прийде з роботи пяний і буде іі бити так вона звонить і каже , що іі побили і тому посилають бригаду .
     
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    а що вони мали зробити кинути тамту дитину на виклику ????
    Треба було брати таксі і їхати на Орлика там би дитину оглянули .

    Загалом в нас є суттєва проблема - "мені ся належе" , а ось і не не належить, в вашому випадку швидка діяла згідно посадової інструкції і була права.
    Для цікавості жителям Сихова наприклад можна поглянути, як виглядає підстанція швидкоїї - вона у нас находиться ззаду дитячої поліклініки - хоть зазирніть якось - і в таких умовах вони ще когось рятують - оце чудо.
    Заодно порадую - фнансування лікарень цого року на рівні 10-15 % від потреб, а на апаратуру і розхідники ніц не передбачено, так що будьте готові, що коли приїде швидка в них не буде ліків , а коли ви ляжете у лікарню то прийдеться купувати в лікарні усі ліки включаючи фізрозчини - і фельдшери швидкої в тому ніяк не винні і диспетчери швидкої теж- так що не треба на них кричати і в них щось вимагати- у них свого лише знання і руки.

    Спасіння потопаючих- діло рук самих потопаючих - у нашій країні все саме так
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. arushka

    arushka New Member

    Пригадую свій сумний досвід виклику швидкої. Були спочатку у фельдшера швидкої лише знання і руки, дали 50 грн. - виявилось у чемоданчику друге дно і всі необхідні ампули. Ми зразу здогадались, що це не на 15% фінансування лікарень придбано, а лікар за свої кровно зароблені купив, щоб рятувати життя:girl_angel:
     
  18. adviser

    adviser Well-Known Member

    Про яку клятву Гіпократа ви згадуєте, панове?! В нас в Червонограді, завідуюча інфекційним відділенням, жіночка років 45 взагалі на хер послала, коли я згадав її про клятву Гіпократа. Наша дитина з температурою на швидкій приїхала в відділення, то вони навіть температуру (а була 38) міряти не спішили! Цих тварюк треба ставити на місце без суду та слідства. Вночі в місті пояснювати, защо їм нанесли покарання, бо діти , чи хворі залежать від таких рівнодушних хапуг, на жаль!
     
  19. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Ну для початку почитайте ту клятву , потім запишіть собі то великими буквами десь на видному місці- "клятва Гіппократа не має жодної юридичної сили на Україні" зміст її приблизно такий же як вам ваша дитина скаже "я буду чемна" так що не треба лікарям до неї аппелювати.
     
    Останнє редагування: 23 чер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    В нас тут пригода трапилася у вівторок. В малої знов заболів сильно живіт але якось не так як завжди, а збоку і гарячою вона мені здалася. Ну от ми і вирішили заїхати на Сихівську підстанцію швидкої, щоб фельдшер животик подивилась, бо вечір, а мала плаче , а не викликали бо чого зря бригаду ганяти раптом там ніц страшного (вже було так енодноразово :sad: коліки у нас ) .
    Підїхали ми розповіли що нас турбує, нас одразу прийняли огдянули , промацали , температуру поміряли і тд. і сказали, що треба їхати у лікарню робити аналізи і дивитися що там , може бути апендицит , одразу підійшла фелдшер вільної швидкої, але живіт був не гострим і ми сказали, що ми на колесах і самі поїдемо. Коли вже приїхали на Орлика десь за 40 хвилин там була та бригада з Сихова привезли дитину перепитали в санітарки чи нас уже оглянули , спитали у нас як справи.

    Щиро дякуємо Сихівскій підстанції :)
    П.С. у нас все добре , не апендицит але слідкуємо далі, може ще заїдемо колись ввечері

    П.С2 Матеріальної стимуляції з нашого боку не було , але це не вплинуло ні на лікарів швидкої ні на персонал на Орлика з нами поводилися дуже ввічливо оглядали дитину уважно і ретельно. Дякуємо
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)