Шукаю житло

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Сірий Вовк, 26 лис 2007.

  1. Meg

    Meg Well-Known Member

    Терміново!!! Потрібна квартира!!!

    Потрібна квартира в оренду для двох дівчат, в Галицькому, Франківському або Сихівському районі, без господарів (можна на підселення). Допоможіть, плз!
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Зніму квартиру

    і ми з чоловіком шукаем квартиру! сьогодні мали справу з інфоагенством,та шось не наважились їмплатити.сказали що ше подумаем,бо то шо вони пропонують аж занадто гарно.

    Додано через 2 хвилини
    до речі, дійсно , якщо хтось знає як можна знайти квартиру(без агенств) допоможіть!!!! в принципі-я готова вже і агенству заплатити тільки щоб вони знайшли недорогу квартиру(нормальну-тобто з ванною і туалетом,і в прийнятному стані)
     
  3. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: Зніму квартиру

    Продовжуйте шукати через "Ваш магазин". Мені поталанило вийти напряму на власника саме через оголошення. Вже пізніше взнав, що власниця співпрацювала більше тижня з кількома АН, але номер телефону на сайті був саме її.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Зніму квартиру

    Продовжуйте шукати через "Ваш магазин"
    дякую,так і роблю...може натраплю на когось
     
  5. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Куплю або винайму квартиру

    Ми молоде подружжя, вирішили зробити найбільшу покупку в нашому житті - квартиру :crazy:, але не хочемо платити посередникам (маклерам / АН), можливо хтось з форумчан збирається продавати квартиру. Ми розглянемо будь які пропозиції (2 кімнатна квартира). Оскільки купівля квартири то довгий процес і нам тре десь жити то можливо хтось надумав здавати в оренду 1 кімнатну квартиру до року часу
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Куплю або винайму квартиру

    Невже ліпше зекономити тих 3-4 тисячі і жити в конюшні ніж довірити роботу маклерам. Якшо передумаєте то пишіть в ПМ
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Куплю або винайму квартиру

    О, відчуваю зараз зголосяться всі хто мав справу з маклерами:)
     
  8. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Куплю або винайму квартиру

    зекономити - не зекономити...
    Молоде подружжя шукає квартиру, тож давайте засипайте найперше своїми пропозиціями!
    невже Форумчани не допоможуть? ;):clapping::)
    а до маклерів встигнуть звернутися...

    Вам треба 2-х, розумію. У мене наразі у знайомих є варіант - 1-кімнатна в новобудові (Тракт Глинянський, не кінець, перед переїздом). Правда, вони ще не визначилися, чи продавати все-таки, чи поки в оренду...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Куплю або винайму квартиру

    тут мова не йде про 3-4 тисячі, а від 5-8 тис у.о., а зарплату ми отримуємо в гривнях, так що різниця все таки є. І я краще ті гроші заплачу юристу, щоб усі договори були складені нормально, і за перевірку, бо скільки я читала про маклерів, то вони нічого не перевіряють, хіба думають як вони % будуть ділити .
    а про "конюшню" - то не коректно з Вашої сторони так говорити
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Х11

    Х11 миється в бані

    Відповідь: Куплю або винайму квартиру

    На жаль грошей на купівлю квартири немає тому звертаюсь до вас за допомогою : може хтось з вас або ваших знайомих хоче здати в оренду квартиру не дуже дорого прошу написати. Надіюсь на вашу допомогу
     
  11. Настя

    Настя New Member

    шановні форумчани я планую переїхати до Львова і хочу орендувати квартиру як можна це зробити? в газетах номера агенств..а в агенстві якесь кідалово нічого доброго хотілося б вийти зразу на господарів.. район квартири немає значення, сумма від 100$ до150$.. бажано без КП і шоб були примітивні умови для проживання
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Винайму квартиру потрібна допомога

    Не хочу Вас лякати, але здається таких цін немає у Львові. З цієї ситуації виходять студенти таким чином, що кооперуються і вдвох-втрьох винаймають 2-кімнатну квартиру, то ще можливо в цю сумму вкластися. По газеті - дзвоніть і далі - іноді і на власника можна натрапити. Я наразі можу запропонувати варіант без агенції - на Сихові за 300 умовних без м"якої частини чиста 2-кімнатна квартира на тривалий термін.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Винайму квартиру потрібна допомога

    я шукаю вже 3 місяці квартиру і скажу вам це дуже важко,ще до сих пір не знайшла.за 150 у.о. можете знайти в віддаленом4у районі,але правда в не дуже порядному стані або зі спільними вигодами.
    моя вам порада-дайте оголошення в ВАШ Магазин-самі будуть дзвонити вам і пропонувати.в нас трохи ситуація складніша,мало хто хоче сім'ю з дитиною,тому і важко знайти...але ви попробуйте через цю газету оголошень.
    http://www.vashmagazin.ua/cat/add/
    ось вас ссилка,заповніть там і чекайте дзвінків!удачі
     
  14. Настя

    Настя New Member

    Відповідь: Винайму квартиру потрібна допомога

    дуже вдячна я подала туди оголошення

    Додано через 2 хвилини
    ну як сказати я з подружкою поступили до Львова в гуртожитку жити не дуже хочеться тому шукаєм квартити в газетах є багато там де ціни 120 доларів ..знаю що там може бути жахливо але що зробиш нам задорого платити 300 доларів..тому хочеться шось подешевше((((
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Винайму квартиру потрібна допомога

    О, в газетах то звичайні пустишки - Ви ще того не зрозуміли? За такими оголошеннями ховаються переважно агенції - квартирні довідки, що витягують з Вас 180 грн за телефон цієї неіснуючої квартири. Це нереальні ціни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. vitaleg

    vitaleg New Member

    Подобова оренда квартиры

    Извините, что по-русски - я из Бларуси. Хочу приехать во Львов на три-четыре дня. Подскажите пожалуйста как лучше будет снять кваритиру на это время ? Посоветуйте пожалуйства агенство или людей которые этим занимаются. Спасибо.
     
  17. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

  18. vitaleg

    vitaleg New Member

    Відповідь: Подобова оренда квартиры

    Ого, сколько там всего. Спасибо. Подскажите - есть ли шанс найти свободное жильё в день приезда на следующей неделе во вторник на 3 дня ? Или лучше будет всё-таки через агентство с предоплатой ?

    Додано через 19 хвилин
    Зачем перенесли тему, я ведь не просил сдать мне кваритру, а просил совета где её лучше снять (
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Подобова оренда квартиры

    готель власта.

    3-местньій номер, 1 место -- 50 грн
    2-местньій номер, 1 место -- 85 грн
    2-местньій улучшеньій номер, 1 место -- 100 грн
    1-местньій номер, 1 место -- 170 грн
    1-местньій улучшеньій номер, 1 место -- 190 грн
    2-местньій номер (люкс), 1 место -- 350 грн
    номер (люкс), 1 место -- 450 грн

    телефон: +38 032 233 34 30; +38 032 233 34 27
     
  20. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Подобова оренда квартиры

    З вівторка ранку буде вільною моя львівська квартира - стандартно беру по 250 гривень за день. Двокімнатна квартира в спальному районі, недалеко кінцева зупинка 7 маршруток у всі кінці міста. Близько 20 хв до центру на маршрутці. Є телевізор з кабельним, пральна машина, гаряча та холодна вода цілодобово. З вікон гарний вигляд, є балкон. 5 поверх, броньовані двері.
     
а де твій аватар? :)