Штатив для мобілки

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 26 лют 2013.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    Un.Known,не розбираєтесь ви в тому, чого хочуть чоловіки )))
    Мартіні сам собі такий зробив

    ---------- Додано в 18:01 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

    http://uk.wikipedia.org/wiki/Штатив-струбцина

    ---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    Вроді на торпедо колись такий бачив.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ой нє, не зовсім такий

    той, що я юзав, це була така стальна гофрована трубка десь 20см, на одному кінці в неї розчепірка на три стальних ніжки, а на другому стандартна головка на "шаровій", куди кріпиться фотик. Вся конструкція дуже міцна. Коли треба швидко зробити чіткий знімок, нахиляєш головку на 90 градусів, берешся за трубку рукою і розчепіркою впираєшся в стіну чи в дерево на потрібній тобі висоті, мертво фіксуючи таким чином з допомогою ваги тіла фотоапарат. Не треба шукати рівну поверхню, шоб пристроїти штатив, виставляти щоразу його висоту і тд. Просто сперся, клацнув і пішов далі. Я шось не можу нагуглити такий штатив, не знаю як він називається.
     
  4. yasam

    yasam Well-Known Member

    я думав вас стропцина зацікавила
     
  5. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

  6. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    остаётся только на барахолках лазить и искать... хотя наверное если учесть стоимость, то за те деньги, за которые штативы продают думаю любой токарь-фрезеровшик с удовольствием сделает, ведь тут ничего оригинального и гениального нет, проще попробовать заказать!
    p.s. мне iPhone подарили, честно говоря разочарован.. так и хочется сказать на это изобретение "дерьмо" и штатив к нему лепить смысла не вижу. а вот штатив цифровой фотоаппарат от смерти не раз спас! :)
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

а де твій аватар? :)