Шини

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем iwik, 26 жов 2010.

 1. Tony

  Tony Well-Known Member

  Особисто на я на львівську бруківку шип ніколи в житті не одів - то був би капут
  всесезонки хіба на європу бе ідеально розчищені дороги..... а нам тільки 2 комплекти причому один з яких обовязково хороша зимова гума (на літній можна деколи чуть підекономити коли з грошима напряг)
   
  • Подобається Подобається x 3
 2. Ravin

  Ravin Well-Known Member

  Вывод надо делать при покупке автомобиля.
  По факту, это не только та сумма, что на ценнике, но куча дополнительных ежедневных расходов, экономия на которых рано или поздно выходит боком.:dntknw:
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Svjato

  Svjato Well-Known Member

   
 4. mota_boy

  mota_boy Well-Known Member

  Здивуєтесь - нема

  Я знову Вас здивую - в мене R13, а тому найдорощу зимову резину такого діаметру я бачив десь за 800 чи трохи більше, до 900 не дотягувала. Моя значно дешевша. Але вона ЗИМОВА. Ви погано читали мої попередні дописи. Я писав що дешева зимова (зимою) є краща за дорогу літню.  Той хто жме копійку на зимову резину він дибіл, це складна хвороба, лікується в травматології

  Ви помилились у Ваших переконаннях


  Якщо на жигульонку нормальне (а не з трьома тріщинами) лобове скло, нормальні, а не 2-х річної (а іноді і гірше) давності щітки склоочисників, працює омивач скла, нормальні лампи в фарах, працює обдув теплого повітря на лобове скло, нормальна зимова резина то жодних претензій я до такого авта мати не буду. В іншому випадку такого водія треба брати за волосся та бити писком до капота.


  Що тут коментувати???
  Або відверта брехня, або просто абсолютна некомпетентність в предметі обговорення...
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Сашко

  Сашко Well-Known Member

  Може хтось уже купував свіжу гуму на літо?:) Де і по скільки? І взагалі де у Львові продають колеса (нові звичайно):) по дешевим цінам?
   
 6. dukm

  dukm New Member

  Я для своего на шилнайне брал
   
 7. YaLomakov

  YaLomakov Member

  В мене на зимових сніжинка намальована, а на літніх сонце
   
 8. Arisan

  Arisan миється в бані

  Чтобы ответить на такие вопросы нужно бы знать на какой автомобиль они вам нужны и каких размеров. У меня шины r14 такие вот с шириной профиля 185мм. По прайс навигатору цены можно найти и от 700 гривен. но лучше не экономить на этом как убедился уже за пять лет водительского стажа.
   
а де твій аватар? :)