Шахрайство на вулиці

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем sqim, 16 лип 2015.

  1. sqim

    sqim Well-Known Member

    Доброго Дня !
    Сьогодні в центрі на Проспекті Свободи біля вул Тиктора бачив двух ш@лав які впихують всім якісь невідомі духи чи то одеколони, кажуть типу "за символічну плату 20 грн" .. Чи взагалі законнa така ''діяльність" ?
    Я то не повівся, але шкода людей яких розводять як JIохів...
     
  2. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А почему это развод? Мало ли что на улицах предлагают, не хотите - не берите. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Сетевой маркетинг, он что еще существует
     
  4. sqim

    sqim Well-Known Member

    розвод в тому що це г@мно коштує 2 грн
     
  5. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А разве все товары у вас стоят по цене себестоимости? Так смысл продающим их продавать?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nastasija

    Nastasija Member

    так це не розвод, а незаконна комерційна діяльність :)
    ніхто ж не примушує купувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    Шановні ми не знаємо чи є у тих людей відповідні дозвільні документи, а отщодо якості духів за 20 грн. маю сумніви...
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В нас теж працювали, хлопака і дві дівки. Я навіть хотів піти до них "на науку", ну просто афігєнно продавали, а хлопака то ше попутно і дівок клеїв, я мав можливість дуже довго спостерігати за їхньою роботою, бо кріп продавав за пару метрів....віртуози)
     
  9. AJIekS

    AJIekS New Member

    Незважаючи на те що вони працюють на фірмі яка продає задешево духи це не більш ніж як просто торгівля на вулиці, а те що вони вас обробили по "спічу"(для особо розумних "спіч" це розмова з людиною), то вони вам просто дуже правильно вам говорили про річ;)
    Так що на наступний раз не називайте людей всякими гадостями;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Завкафедрою та викладач одного з львівських вишів вимагали 600 доларів за захист дипломної роботи
     
а де твій аватар? :)