SEO - зло?

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 21 жов 2010.

 1. Hatrexis

  Hatrexis Well-Known Member

 2. Replace

  Replace Member

  Зло не SEO, а самі веб-майстри, які застосовують чорні та сірі методи. А так взагалі просто потрібно робити те, що рекомендують в Google чи Яндекс.
  Ось тут власне рекомендації для Google: http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=ru&answer=35769 (українською мовою нажаль немає, навідміну від Яндекс)
  Для Яндекс http://help.yandex.ua/webmaster/

  А взагалі оптимізацію потрібно робити. Приведу приклад правильного SEO. У вас є сайт, який займається мобільними телефонами. Заголовки сторінок, наприклад, будуть такими "Samsung Galaxy S4", "Apple Iphone 5". Звідки пошуковики будуть знати, що ви продаєте телефон, а не просто робите, якись огляд? Потрібно їм допомогати і додавати слово купити: "Купити Samsung Galaxy S4". Ну це так, простенький приклад, там багато тонкощів.
   
 3. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Дочитайте цей текст до кінця і скажіть мені, що СЕО - не зло :)

   
 4. muravey

  muravey Well-Known Member

  Вообще тренажерный зал во Львове СЕО не зло само по себе тренажерный зал во Львове как таковое. Это такая же трудная как тренажерный зал во Львове работа во Львове требующая вложений физических и тренажерных залов во Львове моральных сил.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Тепер я знаю, шо "Дім, який збудував Джек" написав сеошник :)

  galaxy SIII
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Moskal Charivnik

  Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

  "Ну, барин, ты задачи ставишь... Тут помощник нужен!"(с)...
   
 7. sani

  sani Well-Known Member

  це не СЕО, це пошуковий СПАМ! не плутайте
   
  • Подобається Подобається x 2
 8. Rybachka

  Rybachka Member

  Я погоджуюсь, що це спам і ГУГЛ дуже швидко "покарає" цей сайт. Розумне СЕО допомагає. Без якісних текстів сайт не може існувати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Sukivak

  Sukivak Active Member

  Та в Гугле доры топ выдачи занимают, о чём ты? В Яндексе над качеством трястись нужно, а в гугле- лонгридов неимоверных накидал на сайт, миллион ссылок хрумаком набил и ранжируйся себе спокойно.
   
 10. russslan

  russslan Member

  Конечно есть шарлатаны и не профессионалы своего дела, как и в любой сфере.
  Могу посоветовать SEO агенство. Сотрудничаем не первый год.
  Результатами очень доволен!
  https://webjump.com.ua/
   
 11. matveev

  matveev Member

  На сьогодні більш за сео актуальна гугел реклама. Гугле теж не дурні, та розуміють що робити гроші краще а ніж крутити сайти по сео
   
 12. YaLomakov

  YaLomakov Member

  ну... СЕО це не зовсім реклама, як на мене. Бо рекламу все одно ніхто не відміняв. Скоріше, СЕО це реклама для гарячих клієнтів, якщо вже порівнювати з рекламою. А ось, щоб холодних клієнтів завойщвувати, то вже треба якісь креативи думати
   
 13. Seven Sky

  Seven Sky Active Member

  мені от цікаво. Серед тих, хто негативно відгукнувся про SEO, є хоч один профі або власник сайту? Впевнений, що жодного. Якби не було SEO, інтернет ніколи не став би глобальним, і николи не забезпечував би роботою сотні тисяч не тільки сеошників, а й робітників безлічі суміжних професій. Тих же самих копірайтерів, які, наприклад, пишуть ті самі нудотні тексти, які наводились в цій темі. Або SMMщиків, які використовують ті самі прийоми оптимізації, але в соціальних мережах для просування товарів та послуг, що цікавлять людей. Нудотні тексти з незліченною кількістю повторів ключових слів писались дуже давно. Тоді це приносило результат. Зараз це давно вже не тренд і якщо такі тексти хтось розміщує, то явно не від великого розуму, а скоріше від недостатньої поінформованості. На сьогодні, достатньо однієї згадки ключового поняття, щоб стаття почала ранжуватись доволі високо. Пошукачі навмисно понижують рейтинг сторінок, де використовується нудотна оптимізація, щоб таких текстів було якнайменше.
   
 14. Kocap

  Kocap New Member

  Если писать такие тексты для продвижения - то лучше бы избить того кто это написал словарём и примерами хороших работ потому что в данном варианте текст проканал бы в начале 2000х ещё, но уж точно не сейчас. Уж лучше просто сделать максимально чистую оптимизацию и остальное добивать засчёт качественных ссылок, возможно статейных. Так же смм подключить, раз это тренажерный зал - люди любят глазеть на попки. Ещё аутрич можно, как пример Pr Flare , хотя это уже по надобности, думаю что первых двух методох хватило бы для успешного продвижения
   
а де твій аватар? :)