SEO - зло?

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 21 жов 2010.

  1. V.P.

    V.P. vegan power

    с потоком новых людей ресурс таким и может стать.
    ресурс без сео - уг....я так думаю, может, потому что сео - часть моих денег...)
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    кому - война, кому - мать родна :)
     
  3. V.P.

    V.P. vegan power

    ну вот.
    да и сейчас тяжело найти сферу, сайт или ресурс о которой станет популярным без сео.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тяжело найти якраз тому, що з допомогою СЕО в топи вилазить всяке УГ
     
  5. V.P.

    V.P. vegan power

    сожги всех сеошников... бугога.
    с твоей точки зрения, все что тебе мешает - уг... отличная позиция. мне нраица

    просто на сеошников гонят пока сами не попробуют этим заняться...
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ви не зрозуміли ні мою позицію, ні навіть куди ви потрапили і як тут себе поводити :)
     
  7. V.P.

    V.P. vegan power

     
  8. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    я б сказав би так, на сео гонять поки самим не знадобляться їхні послуги

    ---------- Додано в 11:41 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    та я СЕО-шнік!!!
     
  9. pomapoma

    pomapoma Member

    імхо, сео треба вчитися постійно. сео - це розуміння алгоритмів роботи пошуковиків, і вміння під них підлаштовуватись
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    от тільки підлаштовуючись під пошуковики, сеошники забувають, що сайти все ж таки для людей

    ось дуже красномовний приклад - http://www.seosharks.net/

    "команда професіоналів" так намагалися зробити сайт якнайкращим для пошукових ботів, що жива людина, зайшовши на нього, думає, що потрапила в дурдом. Якісь нескінченні повторювання тих самих фраз, коли читаєш ті сторінки, створюється враження ніби тебе намагаються зазомбувати. Або ж, що ти настільки тупий, що тобі кожне речення треба повторити по декілька разів...

    СЕО - зло, однозначно.
     
  11. V.P.

    V.P. vegan power

    из личного опыта... аналогия...
    когда беседуют фотограф и видеооператор, один другому трусит, что без видео происходят куча свадеб, при этом видеооператор говорит, что видео тяжелее освоить, чем фото. и дороже.... и это бесконечная перепалка.
    так вот... легко обсырать то, в чем не шаришь.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    коли фотограф і відеооператор почнуть знімати на весіллі лише один одного, зате в правильних позах і ракурсах, тоді ми отримаємо аналог СЕО. Ніби все правильно, але людям нафік не потрібно
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. yasam

    yasam Well-Known Member

    Шановне панство. Сам я СЕО як родом діяльності ніколи не займався, але начитався про це «чудо заморське» предостатньо. І з компіляції всього прочитаного вивів для себе (можливо суб’єктивну) істину: Не все СЕО однакове, і не всі сео-шники прагматичні баблоруби.
    Для себе я ділю сеошників на сеошників – програмістів і верстальщиків, для яких сео є лише частиною роботи і на сеошників копірайтерів, рерайтерів та інших горерайтерів, для яких сео це основне заняття і серйозне джерело прибутку.
    Програміст чи верстальник оптимізує код сайту для зручності індексування пашуковиками, і тут я не бачу нічого страшного і злого. Це лише допомагає шукачам гулу і яндексу знайти дійсно корисну для них інформацію, завдяки програмеру чи верстальщику, який не поставив випадково в метатегах <meta name="robots" content="noindex"> (і таке буває). Але коли за роботу береться копірайтер з нестримним бажанням зробити ТЕКСТ оптимізованим для пошуку пошукаовиками, тут мене, і думаю багатьох, бере злоба, яка зі злоби на конкретний сайт і текст, зіпсутий СЕОШНИКОМ – творцем текстів, переноситься на все СЕО загалом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну власне я про це і кажу. Тексти має писати жива людина для живих людей. Верстальник і програміст повинен "зсередини" оформити все так, щоб сторінка була "дружньою" для пошуковиків. Але мене, як читача, жодним боком це не повинно стосуватися, я про це навіть не повинен підозрювати. А на наведеному сайті "команди професіоналів" якраз усе навпаки. Там віз поставили попереду кобили.
     
  15. yasam

    yasam Well-Known Member

    Так, ви праві. І ніби Гугл бореться з сеошниками, які перенасичують текст ключовими словами, але результатів це дає мало. Одного разу, місяці два тому, шукаючи деяку інфу, натрапив на третій сайт у видачі Гугла який за всіма ознаками був схожим на дорвейний сайт. ДОРВЕЙНИЙ!!! Ключі не були обрамлені не те щоб безглуздим текстом, - вони просто йшли всі в рядок. І це на третьому місці видачі!!! Не знаю чи це була помилка алгоритму Гугла, чи недієвість його фільтрів але факт є факт.
    Веду до того, що єдина боротьба з гавнотекстами це справна робота пошуковиків. Поки пошуковик не буде хоч на 10% оцінювати сайт як жива людина (що неабияк важко), доти на очі будуть потрапляти сайти, яких краще б не бачити.

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    людям може й не потрібно, а власнику ресурсу ой як потрібно
    як з'явиться у вас інтернет магазин тоді поговоримо
     
  17. yasam

    yasam Well-Known Member

    Звичайно якщо власник інет-магазину далека людина, він найме оптимізатора який буде псувати тексти сео наворотами типу ключів. Але якщо в голові щось є, власник найме спеца (яких дуже мало), який буде просувати інтернет магазин сателітами, де можна вже як хочеш познущатися над текстами, а головний сайт буде чистий і охайний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Тетяна Бурдега

    Тетяна Бурдега миється в бані

    А чому ви вважаєте, що сеошники обов’язково псують тексти? Є ж нормальні, а є всякі збоченці, які дійсно псують. Я користувалася послугами одного сеошника, який нам підняв відвідуваність на сайті в рази, текстів не дуже міняв, закуповував зовнішні посилання в основному.
    Ось його описи про сео http://google.com, де гарно розкрита ця тема
     
    Останнє редагування модератором: 24 лют 2012
  19. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ви б краще заявку в каталог DMOZ подали (самостійно), і таким чином (якщо ваш сайт би прийняли, а прийняли би стовідсотково), ви б збільшили відвідуваність не в кілька разів, а в кільканадцять разів без витрачання ЖОДНИХ коштів
     
  20. Тетяна Бурдега

    Тетяна Бурдега миється в бані

    yasam, навіщо ви даєте якісь поради в тому де не розбираєтесь, окрім того ніхто не питав вашої поради. Вам не спадало на думку, що сайт вже давно там був, як і в Яндекс каталозі і ще масі інших?
     
а де твій аватар? :)