Семен Семенченко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 17 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко оновив свій статус.
    4 год ·
    Прочитав коментар генпрокурора Луценко про торгівлю з окупантами. Чия б корова мукала. По-перше до 2017 року торгівля на крові була точно таким же «фінансуванням тероризму» як і після 2017 року. Тому що відповідно до закону України «Про боротьбу з тероризмом» переміщення товарів в район або з району проведення антитерористичної операції має здійснюватися в порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів. Ніяких порядків кабмін не встановлював і СБУ незаконно штампувала так звані «дозвола» на торгівлю. По друге - у генпрокурора є на руках висновки СБУ про те що 47% усієї виручки за торгівлю вугіллям з окупованими територіями йде на фінансування ЛДНР. І це було саме до 2017 року. Платять за це податки підприємства що «фінансували терористів» або ні - взагалі не має для кваліфікації за цією статтею ніякого значення.

    Ну і останнє. Які ще нахрен «терористи», коли ВР давно визнала РФ агресором, а частину Донецької та Луганської областей - тимчасово окупованими. Які до біса «націоналізації підприємств бойовиками і терористами»? Територій окуповані РФ з 2014 року і всі підприємства окуповані з цього ж року. І тому «підконтрольні Україні заводи на непідконтрольною території» існують тільки в буйной уяві нинішнього генпрокурора і колишнього президента.

    Підсумок: досить нести хрень. Ми всі (хто робив Блокаду в 2017) чекаємо позицію Зеленського. Офіційну позицію, а не слова Кучми. Але точно не старим представникам мародерської влади, які підписували минск з усіма «особливими статусами» і амністіями, і роками торгували з агресором зараз зображати обурення і святу невинність. Ви своє вже откукарекалі.

    Досить
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    1 год ·
    Після довгих перипетій спікер президента Зеленського Iuliia Mendel роз'яснила його позицію по Блокаді. «Зняти торгівельну блокаду окупованого Донбасу можна тільки після скасування введення там рубля і так званої "націоналізації». За п'ять років вивчивши Путіна анд компані в перекладі з політичного на український це означає «ніколи». У моєму розумінні все що відбувається зараз в Мінську поки можна назвати словом «маневри». Ми типу хочемо «дотримуватися Мінська», але не в тому вигляді що підписав Порошенко. Тому що у 2014-2015 підписав він хрень. З особливими статусами, амністіями і виборами. А міжнародне співтовариство як завжди стурбоване)).

    Уважно стежимо за руками, готуємося як допомогти діям за Україну так і припинити сумнівні. Але пам'ятаємо основне. Україна може закінчити війну тільки ставши сильною, із заможними громадянами. На сильних - не нападають. Це не станеться швидко. Але вірю що ми це все з вами побачимо.

    Всем добраніч. А я нарешті зможу відсвяткувати свій 45 день народження зі своєю родиною. Удачі вам!
     
  3. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    И тут Остапа понесло. ©
    Или пронесло?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    8 год ·
    Невеличка довідка. Це (https://inforesist.org/…/zvidsy-j-vtraty-kombat-donbasu-zv…/) - не «комбат Донбасу».

    ЗМІ або брешуть або плутають. «Донбас» завжди був в Національній Гвардії України. Це - найближчий міньйон колишнього начальника генерального штабу Муженка. Людина, яка за кар'єру і гроші брехала про Іловайск в інтересах Порошенка. Яка на замовлення брехала з екранів телевізора про Блокаду і антикорупційні протести на Грушевського. Звичайна політична повія в погонах, яка при діючому Порошенку називала нинішнього президента наркоманом і російським агентом, а зараз просто перебуває в процесі зміни господаря і намагається подлізатися вже до нового керівництва Генштабу. Займатися політичною проституцією чи ні - особиста справа кожного. Тільки не треба це робити від імені «батальйону Донбас» який ти кинув в «зеленому коридорі» Іловайська і до якого з 2014 не маєшь жодного стосунку.

    Просто прохання не плутати. Цей клоун - з іншого шапіто
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Наслухалися брєд від Лушпайки про Ротердам+, тепер далі слухаємо Лушпайку.

    А я казав, Лушпайка - без освіти, справжній невіглас. Але невіглас завжди одобрить невігласа - один рівень.
    Ротетердам+ це формула розрахунку, прийнята у світі. Проти неї неможливо боротися, вона існує попри свідомості Лушпайки. Нею користуються у всьому світі.:))):))):)))
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А Юа Уценко без освіти - красафчік. Правда?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене на роботі працює людина, котра разом з Юа вчилася в одному інституті, в одній групі.

    Яку освіту має Лушпайка?
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Можливо. А по якому профілю ця людина вчилася? А? Так отож...
    У нас в Конотопі вже на протязі кількох років працює державним реєстратором...електрик. Так, колишній електрик. Я знаю деяких його колишніх колег, з якими разом він працював свого часу в нашому РЕСі. Як про електрика - поганого від них я про нього не чув. А от що стосується держреєстратора... Я можу це охарактеризувати одним словом - 3,14здець. Інших слів просто не існює. Оскільки моя робота пов’язана безпосередньо з документами, яки цей самий реєстратор видає - я про це можу стверджувати на 101%, що там повний 3,14здець.
    P.S. До чого я навів цей приклад? Кожен повинен займатися СВОЇМ ДІЛОМ. Якщо ти в цьому довб0йоб - скажи про це чесно і відверто: "Я довб0йоб, я в цьому не розуміюся і я не можу займати цю посаду з цієї причини". Я, наприклад, не встидаюся таке казати, якщо я в чомусь є профан
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згоден, профіль не той, але хоча б вищу освіту має. Лушпайка навіть ПТУ не закінчив - втік. І слухати його про Ротердам+ - то просто смішно.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це не є виправданням в даній ситуації. Я теж маю вищу освіту, але в чуже корито не лізу. І не даю поради своєму брату-лікарю чи знайомому головному енергетику на одному з заводів
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та я вас прошу...
    Нема українця, який би не знав як краще керувати в країні і як краще тренувати збірну України з футболу.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "якби" "каби" "якщо" :)))
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Миху, а от скажіть: чому, на вашу думку, Порох не взяв Юу на роботу в РОШЕН на посаду головного технолога?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Він ставав навколішки тільки за посаду генпрокурора.
    Мабуть, головні технологи Рошен нервово курять в сторонці, коли починають узнавати, яке прибуткове генпрокурорське крісло. Людина вчора була ніким, а сьогодні - сам став мультімільйонером, а страхолюдна і без талантів жінка - Жінкою тисячоліття.:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бо у Рошен нема потреби брати технолога, він у них вже є.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бо такі, як ви в Україні - дефіцит.
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Гарний технолог ще нікому зайвим не був.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А конкретніше можна? Як нею користується Китай, США, Японія?
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, Семен файно каже :good:
    Порошенко і Ко просрали все

    Семен Семенченко оновив свій статус.
    50 хв. ·
    Є унікальні люди які кричать що Штепа і Медведчук в майбутньому парламенті це не вина Порошенка. Це не в Порошенка була вся влада в країні все п'ять років. Це не його кум був генпрокурором, ні його нинішній однопартієць спікером, ні його минулий однопартієць прем'єр міністром. Не його людина була головою СБУ. Не його була більшість у Верховній Раді. Все «не його». П'яти років не вистачило щоб його прокурори розслідували справи проти «реваншистів» і його судді не встигли їх посадити. До речі недавно настало ще кілька ювілеїв. 19 років як Юрій Луценко обіцяв «посадити» Кучму і 14 років як Юрій Луценко обіцяв «посадити» Ахметова.

    У мене немає питань до цих людей. Їм питання повинні задати слідчі. У мене є питання до тих хто несе всю цю жахливу нісенітницю про «немає повноважень» і «не вистачило часу». Вірніше одне питання. Ви з головою дружите?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Zinoviy Huzar поширив посилання в групі Львів.
    9 хв. ·
    Пройшло сім тижнів від кінця епохи бідності і брехні, та три тижні від інавгураціїації ЗЕ... БлаЗЕні, як бачите, ви як жили в дупі, так і продовжуєте в ній жити. Де ті мільярди що Порошенко нібито крав? Чому вам їх не повернули, вже ж ніхто не краде? Телеканал "Прямий" купив квартиру, обіцяну ЗЕ, на 72 квадрати, сім‘ї загиблого шахтаря в Червонограді на Львівщині... А він вам "нічево нє должен" забули?

    [​IMG]
    PRM.UA

    Від приїзду Зеленського на шахту "Лісова" нічого не змінилося - гірники перекрили трасу Львів-Рава-Руська
     
а де твій аватар? :)