Секс послуги на Вокзалі

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Stanislav Olefir, 21 тра 2015.

  1. Stanislav Olefir

    Stanislav Olefir New Member

    Доброго дня! Хочу застерегти ВСІХ хто хоче гарного сексу. Передзвонив по номеру знайденому в інтернеті для замовлення дівчини на годину.Приємний чоловічий голос гарно пояснив що і до чого(Звати його Сергій, принаймні так представився). Приїхавши на головний вокзал, ледь до нього додзвонився... то переадресація, то відсутній зв'язок... коли після 100 разу надзвонювання на номер, п.Сергій взяв трубочку... сказав оплатити за послугу, яка ще навіть не надана,через термінал самообслуговування на мобільний номер телефону... термінал чеку не видає... після поповнення рахунку на 500 грн за майбутню послугу п.Сергій звонить і каже що гроші не надійшли і щоб для перевірки скинути ще 500 грн. При вияснення непорозуміння Сергій сказали що на рахунку встановлено ліміт і мої гроші зависли хтозна де.. пояснень ніяких, вибачень ніяких і про повернення коштів мови навіть не йшлося.. це ВСЕ ЛОХОТРОН, не ловіться на таку вудочку, бо попадете так само як я .... без сексу і без грошей... Лавочка їхня на головному вокзалі, там вони і дівчат дають і номери пропонують... Їхні номери 0637736870,0982823367. не звоніть не будьте ЛОХАМИ.
     
    • Смішно Смішно x 3
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Лох пропонує другим не бути лохами,парадокс
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  3. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Помоєму значно дешевше і простіше затусити в якийта клубєшнік і найти там якусь кобіту собі, пригостивши коктейлем)))
    А ше простіше тупо чувісі яка подобається запропонувати секс. Нашо ті во всі пріколи якшо ітак всі знають чим то закінчиться) Я за прямолінійність)
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мій кум колись з перших секунд знайомства пропонував вийти за нього заміж :)))
     
  5. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    А якби погодилась?)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Одна погодилась :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Блін... от логіка в хлопа просто зашкалює.

    І що ви на таке скажете? Де дивиться міліція? То капєц.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Блін, у Львові стільки дівок що треба бути сліпо-глухонімим жонати-інвалідом-ідіотом шоб не знайти з ким "поспілкуватись".

    То вам не на селі де півтора дівки, яких ти знаєш ше з того часу як вони на горшок ходили, і заодно і всю їх родину до п'ятого коліна, і скільки їх корова молока дає :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 4
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ага а "трутнів" ще більше тепер розвелося, вот і не стача поченається що немає нормальних хлопів))
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я нормальний..
    запропонуйте нормальну дівку..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    100% ))) Нормальну дівку куди важче найти)) Так і буду сам собі яєшню готувати все життя))
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    хто тобі таку дурницю сказав?)
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. NaGgano

    NaGgano Active Member

    Жінку тобі треба і не треба буде думати як шукати )))
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Саме головне шо у вас є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    П'ять слів і три помилки. :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    то вам треба нормальну дівку чи куховарку?:)))
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нормальна - це і є куховарка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Жінка має знати своє місце в хаті!
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :)))
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    вона що тварина що має місце)) До прикладу "Тузік пішов на місце":))) так само і з жінкою:scratch_one-s_head:
     
а де твій аватар? :)