що дарувати вчителю?

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем duncan, 20 вер 2012.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А раптом вчитель - він? :)))
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Облюрится двічи,щоб побажання не здійснилось
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Reginaa

    Reginaa Member

    А ви мабуть dildo пропонуєте, тому що самі отримали такий подарунок. Сподобався та іншим радите?
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    То до кого написано?
     
  5. тоді дарувати шось нейтральне:)
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це реклама ручок?
    Бо ручки в подарунок - це маячня, як на мене. Тоді вже й лінійки, крейду, папір, зошити, указки...
     
  7. Sibirsciy

    Sibirsciy New Member

    Вчителю обов'язково потрібно дарувати солодощі. Тому що у них тяжка емоційно робота.
     
  8. Shak

    Shak миється в бані

    Элементарно просто выбрать подарок учителю чтоб он не считался взяткой. К примеру можно мини скульптуру подарить на заказ, которая будет просто стоять в кабинете. Вот если кто заинтересовался этот сервис вам поможет Изготовление скульптур на заказ в Киеве. Купить, заказать скульптуру. Цена, фото
     
  9. SerhiyMykhailov

    SerhiyMykhailov миється в бані

  10. KryakinTaras

    KryakinTaras миється в бані

    )))
     
  11. ViktorGorm

    ViktorGorm миється в бані

    Я думаю, що подарунок повинен бути практичним. Вибирайте виходячи з потреб вчителя. Можне вручити якийсь аксессуар, який вчитель сам собі точно не придбає. Чоловікові можна придбати якісний шкіряни ремінь Брендовые ремни мужские - купить ремни мужские брендовые в Киеве и Украине | Spazio Жінкі чудово підійде сумочка, зрозуміло що з якісних матеріалів.
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Батько першокласника, провінційний прокурор, на запитання "чим ви можете допомогти школі" відповів "Можу відкрити кримінальне провадження". Більше протягом 11 років його ніхто не чіпав.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. ViktorGorm

    ViktorGorm миється в бані

    Дуже круто!!!!
     
  14. Ignatik

    Ignatik миється в бані

    У дочери в школе, неделю назад классному руководителю исполнилось 55 лет. Родительский комитет собирал деньги и заказывал подарок в интернет-магазине. Юбилей как ни как, подарок должен быть хорошим, полезным. Думаю она точно не посчитала это взяткой. Уже второй год ведет класс где дочка учится. Кстати подарок выбирался на сайте где когда-то заказывали карнавальные костюмы для детей и взрослым, и как потом оказалось еще один важный элемент - борода Деда Мороза БОРОДЫ И ПАРИКИ Деда Мороза. Подумали что раз костюмы качественные, значит и другой ассортимент товара плохим не будет, по крайней мере цены хорошие и по итогу то, что мы получили - было не плохого качества. Выбирали пышную, вот такую:
    [​IMG]
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    А то хто такий?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрій Тиркалодо Varta1 - Варта1 ГО"Варта1" varta1.com.ua

    34 хв. ·
    [​IMG]⚠️[​IMG]⚠️[​IMG]⚠️Доброго дня, шановні учасники групи!
    Прошу вас надати інформацію про те чи збирають кошти до Дня вчителя на подарунки або на накривання столів в навчальних заклалах де навчаються ваші діти?
    ГО Всеукраїнський Антикорупційний Центр, готова ініціювати і спільно з Департаментом гуманітарної політики ЛМР та Управлінням освіти ЛМР провести рейди для виявлення таких випадків.
    Здолаємо корупцію разом!
    Чекаю на інформацію.
     
  17. nellynelly

    nellynelly миється в бані

  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тільки побачила, ой як круто! Оце поздоровили, молодці!
    Хочу сказати, такі золоті діти - креативні, розумні, розкуті - дають величезну надію на наше майбутнє. Всього лише 7 клас, а такі самостійні, і співають, і танцюють, і фільми роблять, вау. Вчительці білою заздрістю заздрю.

    Сподобалось, давай ще такі фільми!:good:
     
    • ... ... x 1
а де твій аватар? :)