Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сироїд прокоментувала заяву про фінансування Григорієм Козловським кампанії Садового

    «Я не знаю людини, яка про це говорила. Якщо пришлють документи, ми будемо це розглядати. Для цього є ЦВК, яка повинна дивитися, як фінансується кампанія. Знову ж таки, є голова виконкому партії, якому можна адресувати це питання, і він покаже звітність, як фінансується виборча кампанія. Ми знаємо, що ми є під мікроскопом всі чотири роки, тому все, що стосується будь-якої нашої діяльності чи то фінансування ми готові показати», – відповіла заступник голови ВРУ.
    За її словами, «Самопоміч» звітує перед НАЗК щоквартально, і якщо були б хоч якісь проблеми в звіті, не видали б фінансування на наступний квартал. Ця інформація є публічною.

    «Нікого так не перевіряють, як «Самопоміч». Мені доводилося повертати гроші через те, що людина, яка пожертвувала кошти на рахунок партії, мала 200 гривень заборгованості земельного податку. Я знаю, що там все чітко контролюється», – прокоментувала Сироїд.

    Щодо зауважень пана Співака про те, що пан Садовий повинен відмовитися від можливості балотуватися на посаду Президента після того, як вся країна почула слова пана Садового на адресу активістки Катерини Гандзюк, пані Сироїд сказала, що Андрій Іванович вже все сказав. Люди, які хотіли зробити висновок, його зробили, вони зможуть прийняти своє рішення.


    View: https://youtu.be/fhak_f9hxsM
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Деколи показують анонс "Слуга народу", сидить звітам у мені фраза "Проти брехні і дешевого популізму", якраз брехнею і популізмом займається Самопоміч. Корупція не подолана, та і процвітає серед львівських чиновників та в оточення Садового то яка ефективніша боротьба із нею може бути по Україні?
    На багатьох політичних ток-шоу представники Самопомочі заганяються як від опонентів, так і від глядачів у студії.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, за останні чотири роки ви особисто хоча б один раз державному службовцю хабара давали?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І передадуться ці дані поліції чи СБУ?
    Декому потрібно було принаймні "подарунок" зробити. Паспортистка, мед.сестра чи електрик не чиновники.
    До когось вище поки що не звертався.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Паспортистка - державний чиновник, вона одержує зарплату з державного бюджету.

    мед.сестра /якщо державного або комунального медзакладу/ - чиновник, вона одержує зарплату з державного або місцевого бюджету.

    електрик /якщо комунального підприємства/ - одержує зарплату з місцевого бюджету.

    @Lanktocha, ви даєте хабарі державним чиновникам і державним працівникам, а тут заправляєте піздуна про корупцію серед львівських чиновників :)))

    Почніть з себе ;)
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Спеціально для мудрагелів - хочете якісніше полікувати зуб, принесіть лікарю хоч коньяк. Звичайно можна і з пустими руками, тривалість і якість тоді може бути іншою.
    Я дуже рвуся з "подарунком", чи у мене його вимагають?
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Скажіть чесно - стоматолог вам сам сказав, щоб ви принесли йому коньяк?
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивуюсь: у вас ще якісь бескоштовні стоматологи працюють?? Йому ж треба платити долари за ліки та матеріал пломбіровочний. Нащо той кон'як. 400 грн за пломбу і кажи "спасибі, дядю".
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)
    То @Lanktocha десь знаходить стоматологів, котрі за могоричі працюють :haha:

    Практично вся стоматологія працює офіційно за гроші.

    Але є і "державні" кабінети, в яких лікують і протезують безкоштовно і без коньяків. Матеріали/ліки дає поліклініка. Знайомий дєд так щелепу міняв, то розказував.
    Там практикують в основному лікарі-пенсіонери, котрі не хочуть без діла сидіти.
     
    Останнє редагування: 13 лис 2018
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зі стоматологом я умовно, щоб навести приклад, нехай буде хірург у поліклініці, що буде вирізати жировик чи видаляти кліща, не понесете йому, якщо не коньяк, то пакет кави чи 100 гривень?
    Із чиновниками у міськ.раді майже так само, потрібно деколи когось задобрити, спонукати на потрібне рішення, пришвидшити отримання якоїсь довідки?
    Переводимо ми в інше русло головну тему.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ви не викручуйтеся.
    Ви так і не відповіли на запитання: Скажіть чесно - стоматолог вам сам сказав, щоб ви принесли йому коньяк?

    Якщо ви самі спочатку несете хабара чиновникам і бюджетним працівникам, самі спочатку їх "задобрююте і спонукаєте на потрібне рішення", а потім ще й звинувачуєте тих чиновників у корупції, то ви підленький і безпринципний тип.
    Ви нічим не кращий тих хабарників. Навіть набагато гірший ;)
     
    Останнє редагування: 13 лис 2018
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо на те пішло, у стоматолога якесь серйозне лікування давненько не проходив, був не сьогодні, і не вчора, так що про ніякі коньяки мова не йде.
    Кого там ще згадував, у хірурга по видаленню кліща, був десь років 2 тому, обійшлося без "подарунків".
    Викладачам у вузах, хто був не впевнений у своїх знаннях, чи вимогливий викладач ніхто нічого не носив? Від одного сам почув, що за допомогу положений "джентельменський набір".
    Завжди у всіх виходить потрібний результат без хабаря?
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То ви ще і брехун? Мелете спочатку одне, потім інше... :)))
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раджу уважно ще раз і ще раз прочитати мої пости.
    Де брехня?
    Наведення прикладу, кому найчастіше і за що приносять "подарунки", не факт, що особисто зі мною таке сталося.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Продовжуєте вертітися? ;)
    Ви збираєте плітки і тут їх тиражуєте?

    Кажете "не факт, що особисто зі мною таке сталося". Ну а звідки ви знаєте, що "Корупція не подолана, та і процвітає серед львівських чиновників та в оточення Садового"?
    У вас є якісь докази? Ви можете підтвердити свої слова фактами?
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Погоджуюсь, що не треба казати на людину, якщо сам не носив. Навіть на нашого Гепу, на якого ніде проби ставити, бо сидів за шахрайство, і "довідка" в нього особлива - і то я не можу казати, бо особисто не носила йому і ні за що не просила. У такого хероя я ніколи б і не попросила.
    Щодо фракції Самопомочі, як на мене, то це є на сьогодні в ВР єдина партія і патріотична, і більш-менш чесна і професійна. Нікого з ригів, мутних бізнесюків, пройдисвітів чи хворих в ній нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я віддавно, вже кілька років тому, в мережі / і тут на форумі тоже/ прошу у обвинувачувачів Самопомочі надавати підтвердження корупційних дій в політсилі. Мені це дуже треба для ведення розмов з адептами Садового.
    А ці обвинувачувачі розказують тільки плітки і домисли. Короче, брешуть.

    Факти корупції там є. Але Самопоміч цього не скриває, зразу же приймає міри і сама наполягає на притягненні до відповідальності порушників. Так поступають у фракції в ВР із перекинчиками, так недавно поступили в Київраді в справі в махінаціях з земельними ділянками і т.п.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як бути таким оленем? Домисли - ну попробуйте без нічого з чесністю і гарним лицем лягти у лікарню, щоб було місце і лікарі із азартом виконували свої обовязки, попробуйте у якомусь відділі міськ.ради вчасно взяти потрібну довідку...
    Щодо Самопомочі - зверніть увагу на якомусь політичному ток-шоу - які нальоти на якогось депутата Самопомочі, якщо він у студії, яка критика - цілком можливо, що у наступному парламенті Самопомочі не буде, як були одноразовими Партія Зелених, ВО Свобода. Небезпідставно їм закидають брехню і популізм.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ви не кажіть, що мені пробувати і на що мені звертати увагу і я не скажу куди вам іти ;)
    Я хоча і маленький, але самостійний. І я роблю, пробую і звертаю увагу на те, що хочу сам :)
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тоді звідки впевненість, що безпідставно я це стверджую?
    Як у старому анекдоті "Не пробував, але знаю".
     
а де твій аватар? :)