Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв: «Ми маємо поставити всіх перед законом»


    Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови фракції у Верховній Раді Єгор Соболєв назвав пріоритетні завдання парламенту під час нової сесії.

    «Перше – треба віддати борги. Те, що було обіцяно, заради чого люди стоять під парламентом: закон про антикорупційний суд, нові правила виборів, обмеження депутатської недоторканності і процедура імпічменту Президента.

    Друге – потрібно дати свободу бізнесу. Я думаю, багато людей зауважили, що Україна в одному із досліджень визнана найгіршою країною в Європі з точки зору свободи бізнесу. Тому потрібно:

    – запровадити податок на виведений капітал, щоби дати можливість бізнесу по-чесному його сплачувати і розпоряджатися своїми прибутками;

    – створити службу фінансових розслідувань замість страшної «лякалки», яку ми зараз маємо у кращих традиціях податкової міліції;

    – нарешті ліквідувати всі перевіряльно-каральні інституції, які окрім «кошмару» для бізнесу нічого не приносять. Почати потрібно із знаменитого «Управління К» – «найчеснішого» управління в СБУ, яке так і називається – Корупція;

    – йти далі, знижуючи оподаткування заробітної платні. Попередні кроки, які ми вже зробили в цьому парламенті, показали, що це добре для бізнесу, добре для людей і добре для сплати податків. Тому треба йти далі, щоби таке поняття як зарплата в конвертах зникало ще за нашого життя.

    І третє – рішення, які важливі для оборони нашої держави.

    Ми далі наполягаємо на тому, що торгівля з ворогом, коли він продовжує атакувати наші землі, нападати на наших людей і, за багатьма оцінками, готується до широкомасштабного вторгнення в Україну, є аморальною. Аби зменшити його силу для нових нападів, ми пропонуємо відмовитися від закупівлі в Росії всіх товарів і послуг, які можемо виробляти самі або закуповувати в дружніх країн.

    Це дуже важливий, чесний і відповідальний крок, який український парламент має зробити. Навіть коли український Президент разом з іншими олігархами збагачується на цій торгівлі», – зазначив Єгор Соболєв.

    (с)
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Лідер «Самопомочі» розповість про президентські амбіції на початку виборчої кампанії
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Самопоміч» першою в Україні розвиватиме політичне молодіжне крило партії

    У п’ятницю, 23 лютого, розпочинається навчальна програма для представників молодіжного крила партії «Об’єднання «Самопоміч».

    Навчання, яке, по суті, є тренінгом з базової політики для молодих людей, відбувається за підтримки Шведського політичного інституту партії Швеції «Jarl Harmalson Foundation».

    Народний депутат від «Самопомочі» та лідер молодіжного крила партії Олена Сотник розповідає деталі: «Самопоміч» – перша політична сила, яка ризикнула створити саме політичне молодіжне крило партії. Це не громадська організація, а молодь, яка пов’язує себе з політикою, бачить себе в політиці».

    «У нас на сьогодні є два основних виклики, – акцентує народний депутат. – По-перше, навчати їх, аби у момент, коли вони пройдуть в місцеві ради, обласні ради чи навіть у Верховну Раду, вони чітко розуміли, що є політика, яка їх роль як політика.

    По-друге, проблематично, що в Україні не існує ідеологічних партій. «Самопоміч» перша, хто намагається будувати саме таку партію. Тому якраз сьогодні представникам молоді пояснюють, що таке ідеологія, чому це важливо і як вливає на ухвалення рішення під час голосування щодо будь-якого закону».

    Олена Сотник певна, що такий тренінг є незайвим для будь-якого політика, адже до цього часу в Україні не будували довготривалих та сталих політичних сил, лише політичні проекти.

    «Таке навчання, – підсумовує вона, – дасть змогу представникам молодіжного крила навчитися відштовхуватися у своїй роботі саме від ідеології, мати чіткі відповіді на будь-які питання, щоби люди знали, чого від нас очікувати, як ми дивимося на те чи інше суспільне питання – пенсії, ринок землі, податкову реформу тощо. Базово це лежить у принципах та ідеології. Про це ми сьогодні якраз ведемо мову».

    (с)
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    4 год ·
    Важко бути мером від Самопомочі.

    Сьогодні з обшуками прийшли до Геннадій Дикий, міського голови Білої Церкви.

    "Прийшли хлопці з Державної фіскальної служби до мого кабінету, щоб знайти бухгалтерські документи.

    Дивно, що шукали потрібні їм документи в моєму кабінеті, де їх, в принципі, немає і бути не може, адже вони зберігаються в бухгалтеріях підприємств.

    Ціла бригада слідчих витрачає час та ресурси і створює власною присутністю в кабінеті міського голови публічну імітацію важкої роботи".

    зі

    згадалося, як Генпрокуратура облажалася в Запоріжжі :)
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Більше негативно ставлюся до порохотягів, але робити із Самопомочі таку невинну овечку, таку жертву також не варто, вже було багато брехні, ніби порохотяги то зробили підпал у Грибовичах, ( нічого там не робилося ще із часів започаткування сміттєзвалища ), то за вказівкою порохотягів Львів оточила мало не воєнізована охорона і не випускає жодної машини зі сміттям, припускаю, що багато чого роздуто може бути і в Білій Церкві.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо ви промовчали про Запоріжжя? ;)
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо чесно, до кінця не відомі всі нюанси випадку в Запоріжжі, але і там, по-своєму протрактовано може бути кожною зі сторін.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Що може бути по-своєму протрактовано кожною зі сторін? о_О
    Там є рішення судів двох інстанцій :)
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Самопоміч» боротиметься за незалежність антикорупційного суду та виключення контрольованого Банковою конкурсу на посади суддів
    Сьогодні парламент у першому читанні проголосував за проект закону про антикорупційний суд. На переконання віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, це рішення, безумовно, є надзвичайно важливим і поступальним, «але для виживання України вкрай критично домогтися, аби в проекті закону були відображені ті аспекти, які дозволять антикорупційному суду залишитися незалежним».

    Як пояснює народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник, під час підготовки до другого читання фракція має декілька ключових речей, які зроблять антикорупційний суд дійсно здатним виносити вироки.

    «По-перше, очевидною маніпуляцією є те, що залучаючи до процедури добору суддів міжнародних експертів, ми порушуємо суверенітет та Конституцію України. У своєму альтернативному законопроекті ми цю норму виписали відповідно до Конституції і будемо подавати відповідні правки.

    По-друге — справи, якими має займатися антикорупційний суд. Це мають бути справи виключно щодо високопосадовців, які розслідує НАБУ. Тому що суть цього суду в тому, що він має розглядати складні антикорупційні справи, із спеціальними експертами та суддями, які будуть компетентними такі справи розглядати та абсолютно незалежними від вже існуючої зацементованої корупційної судової системи влади.

    Третє, і дуже важливе – це терміни. Президентський законопроект виписаний таким чином, що суд зможе запрацювати лише через 3 або 4 роки. «Самопоміч» буде пропонувати дуже чіткі строки для кожного етапу проходження і конкурсу на добір суддів і моменту, коли цей суд запрацює.

    Четверте — питання фінансової незалежності, а отже, і спроможності суду. Ми подали окремий законопроект щодо змін до Бюджетного кодексу, яким буде забезпечено окреме фінансування для антикорупційного суду», – перелічує народний депутат.

    Олена Сотник нагадує, що уже три роки працюють новостворені Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура, але досі немає суду, який був би здатний виносити рішення щодо відповідальності корупціонерів.

    «Сотні із них змогли фактично уникнути відповідальності, тому що чинна судова система не здатна виносити вироки проти високопосадової корупції. Саме тому вся увага і надії людей сьогодні зосереджені на антикорупційному суді. Але всі повинні усвідомлювати, що цей суд бореться лише з високопосадовою корупцією. Він має бути справжнім, і вироки мають бути справжніми. Тому що суспільство цього очікує найбільше», – підсумовує Олена Сотник.
    (С)
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Керівництво «Самопомочі» зустрілося у Вашингтоні зі спецпредставником Держдепу Куртом Волкером
    Лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий зустрівся зі спеціальним представником Державного департаменту з питань України Куртом Волкером під час свого візиту до Вашингтона. Разом з паном Садовим у столиці США перебувають віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк та народний депутат Сергій Кіраль.

    «Ми донесли позицію «Самопомочі» щодо ключових питань українсько-американських стосунків, зокрема стратегії боротьби з російською агресією, а також проведення реформ в Україні. Сьогодні США є головним союзником України. І мова не лише про допомогу у війні з Росією. Мова також про підтримку змін в самій Україні. Я відчув підтримку з боку наших американських партнерів у багатьох питаннях, таких, як, наприклад, антикорупційний суд чи підтримку розвитку громадянського суспільства. Погляди на ситуацію в Україні пана Курта Волкера – це той випадок, коли інтереси США
    максимально збігаються з національними інтересами України», – розповів подробиці розмов у Держдепартаменті Андрій Садовий.

    У перший день візиту делегація з України також зустрілася з конгресменом Девідом Прайсом, керівництвом Міжнародного республіканського інституту (IRI), фонду Джермана Маршала (German Marshall Fund), Світового банку. Окрім того, Андрій Садовий з колегами провів зустріч з українцями, які працюють в головних офісах Міжнародного валютного фонду та Світового банку.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Від України очікують реформ, – Садовий після зустрічей в Конгресі США
    Лідер Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий та голова фракції “Самопомочі” Олег Березюк зустрілись у Вашингтоні з головою комітету Конгресу США з міжнародних питань Едом Ройсом.

    Конгресмен Ройс запевнив українську делегацію у підтримці України. “В Конгресі ми маємо потужну підтримку. Конгресмен Ройс неодноразово відвідував Україну і стоїть на твердих позиціях щодо опору російській агресії. Тут все чітко і очевидно. Натомість, від нас очікують реформ. Зокрема, у Вашингтоні дуже пильно слідкують за розвитком ситуації навколо законопроекту про антикорупційний суд.

    Для всіх тут очевидно, що українська влада зараз намагається узалежнити його і зробити недієздатним. Це може дуже погано закінчитись. Я сподіваюсь Президент Порошенко усвідомлює всі наслідки.” – розповів Андрій Садовий.

    Раніше керівництво “Самопомочі” зустрілось з МВФ, спецпредставником Держдепу Куртом Волкером, а також обговорило ухвалення закону про антикорупційний суд з помічником держсекретаря США з європейських та євразійських справ Весом Мітчелом.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Не вірю представникам Конгресу ні на йоту,бо то...демократи брехуни,з якими і бореться внутрі держави Трамп. Якийсь Еді Ройс закрутить Садовому такого халамана,що той лох-садовий аж за 2-3-и роки розгадає,як то його "взули" на-зиму в сандалі! Добре це я так...про тих г'американських Бронштейнів-Троцьких!
    Не вірю їм...а республіканцю Трампу і Сенату вірю! Демократичному Конгресу супер-багачів,як тим в ВР - Ні!:hi:

    127.jpg
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, то і Садовий готується до виборів, збирає козирі, що предявить виборцям, що от їздив у США, речі, які були відомі давно і не тільки йому.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    6 год ·
    Андрій Садовий: Коротко про підсумки візиту до США. Попрацювали в Держдепартаменті, Конґресі, Сенаті, численних аналітичних центрах:

    - посадовці, які відповідають за український напрямок, дуже професійні і тверезо оцінюють ситуацію. Поки Україною займаються Весс Мітчел та Курт Волкер можна сподіватись, що керівництво США матиме максимально об‘єктивну картину по Україні. Але це зовсім не означає, що підтримка України буде безумовною. Америка хоче мати в особі України союзника, але як успішну, демократичну і сильну країну, а не хвору державу з корумпованим керівництвом;

    - політичні кола США втомлені поведінкою української влади. Всі ці ігрища з боку Банкової навколо антикорупційного суду, виборчого закондавства, маніпуляції вимогами МВФ, е-декларування для громадських активістів та антикорупціонерів, тиску на НАБУ виглядають з Вашингтона дуже примітивно, грубо і недолуго. Від одного з високопосадовців ми почули дуже чіткий меседж: якщо українська влада спробує протягнути той варіант закону про антикорупційний суд, який лобіює зараз АП (без впливу незалежних міжнародних експертів на добір суддів) - рівень підтримки України у Вашингтоні суттєво впаде. «Самопоміч» усі необхідні правки внесла. Я не є щасливий з того факту, що ми змушені робити реформи в Україні через вплив ззовні. Але такі реалії. Антикорупціцний суд - це критичний момент і роздоріжжя. Я дуже сподіваюсь, що пан Порошенко добре розуміє наслідки помилки. Колись один чоловік теж зробив у Вільнюсі неправильне рішення в момент критичного вибору;

    - у Вашингтоні стурбовані зростанням рівня політичного насильства в Україні. Мене це теж хвилює. Аби уникнути внутрішнього протистояння, яке буде також провокуватись Росією, достатньо лише: а) виконувати обіцянки, які давались на Майдані б) припинити переслідування опозиції, активістів та ветеранів в) припинити формування контрольованих владою парамілітарних структур, які саме для цього політичного насильства і формуються.

    Я радий, що наші партнери у Вашингтоні почули наш меседж - реформи потрібні не МВФ та іншим міжнародним донорам. Вони потрібні самим українцям і «Самопоміч» займає і буде займати тут максимально активну позицію. Не зважаючи на те, що ми є в опозиції і проти наших активістів в регіонах порушено вже понад 50 кримінальних справ, «Самопоміч» займає виважену і конструктивну позицію. Зверніть увагу, що коаліція БПП+НФ+(інші уламки партії регіонів) солідарна лише тоді, коли треба поділити бюджет чи призначити лояльного генпрокурора. Натомість всі реформаторські закони без підтримки «Самопомочі» не мали б шансів на прийняття. І чомусь їздять по країні і захищають медреформу мої колеги Олег Березюк та Ірина Сисоєнко, а не депутати від коаліції.

    P.s. Всіх, хто турбувався, окремо інформую, що своє відрядження до США я сплатив з власних ресурсів.
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Дай Боже,щоб Садовий добре зрозумів і освоїв шлях яким нині слід рухатись,та щоб звіряв це все з національними силам в Україні,а не з демократами-масонами в США/ЄС,бо то не до оповідання,що то буде при нових помилках,якщо крутії «запудрять вочка» виборцям знову,які вже до-о-обренько Все зрозуміли!
    Już nie będzie taki głupy
    jak tamtej niedzieli,
    chłopcy wszyscy się bawili,
    a ja był w koscielie!:hi:
     
    Останнє редагування: 10 бер 2018
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже недавно Тимошенко їздила і проплачені боти кричали, що її слухали більше, ніж діючу владу.

    Давно відомий факт, що діюча влада робить не те, що треба, але і Садовий не має аж такого впливу і аж таких повноважень.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Виступ лідера «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового на XIV з’їзді політичної партії

    View: https://youtu.be/zik5CTxZ6bs

    зі
    Виступ лідера «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового на XIV з’їзд політичної партії
    17.03.2018[​IMG]
    Шановні учасники з’їзду, гості, пані і панове.

    Для чого нам це все? Для чого витрачати час на громадське та політичне життя, забираючи його в себе та сім’ї? Мабуть багато хто з вас поставив собі це питання. Багато хто йшов в політику заради слави а тут таке.

    Мені задавали подібні питання львів’яни, коли місто було поставлено в умови екологічної блокади і загрози життю та здоров’ю сотням тисяч мешканців міста. Для чого наражатись і критикувати владу? Можна ж якось домовитись, казали мені.

    Завжди є спокуса (в когось більша, в когось менша) стати в сторону, зайняти зручне місце там де тихо і спокійно.

    У мене для вас новина, шановні пані і панове (не знаю чи добра чи ні :). Спокійно не буде. Причому ніде. Ані тут в нашій партії, ані в Україні, ані в світі. Чим швидше кожен з нас це зрозуміє – тим менш болісним буде розставання з ілюзіями.

    Ми не на порозі турбуленцій, а в самому їх вирі. Я сьогодні не буду говорити про великі геополітичні виклики. Я сьогодні хочу зупинитись на тих завданнях, які стоять перед людьми, що зібрались в цій залі.

    Так сталось, що у нас вкрали країну. Український народ не помітив крадіжки, бо ніколи і не знав як це – володіти своєю країною. В ті історичні часи, коли в світі люди починали здобувати реальний вплив на управління своїми державами, Україна увійшла в якості окупованої території сусідніми імперіями. Навички володіти чимось і управляти у людини формуються роками, а у нації століттями. У нас цих століть просто не було.

    А тому українці, збентежені неочікуваною незалежністю в 91-му році, засліплені омріяними національними символами, змучені подальшими економічними негараздами просто не помітили, як у них вкрали те, що мало б їм належати – країну.

    І мова не лише про приватизацію великих монополій та природних ресурсів, які були роздані наближеним до влади людям. Незабаром вони стали називатись олігархами. Мова про більше. Нові господарі української економіки зрозуміли, що новоспечені статки як дали, так і можуть забрати назад, а тому вони вирішили забрати і політичну владу над країною, встановивши контроль над всіма її інституціями – парламентом, політичними партіями, урядом, засобами масової інформації, органами місцевого самоврядування. Аби державний апарат служив новим господарям вірно йому дали карт бланш на грабунок українців – кожен отримав свій шматочок. Від начальника департаменту в якомусь міністерстві до участкового в селі. Хтось спокусився і зразу вписався в систему, а хтось пробував і досі пробує бути чесним в цьому оточенні. Таких система одразу сприймає як чужорідне тіло і пробує витіснити. Саме проти них скеровують всю силу корумпованих прокурорів та судів.

    Ця система з легкістю засуджує мера Скадовська Олександра Яковлєва за придбані на кілька сотень гривень канцтовари, але не помічає жодної зі схем, які викачують з України мільярди доларів.

    Міняються президенти та прем’єри, міністри та політики. Одне залишається незмінним – механізм функціонування держави, якому підпорядковано все інше. Механізм, який полягає у викачуванні з країни грошей для невеликої групи обраних. Звідси всі інші біди – зруйновані медицина та інфраструктура, бідні пенсіонери, обезброєна армія і молодь, яка пакує валізи. Зрештою, ця схема настільки обезкровила країну, що її вирішив атакувати наш ворог.

    Кожного тижня ми отримуємо повідомлення про загибель наших військових на війні з Росією.

    Я не знаю чи писав Шевченко свої пророцтва маючи на увазі конкретні періоди. Але важко уявити собі більш точне визначення для того, що ми бачимо зараз, ніж в його стрічці про тих злих людей, які “присплять, лукаві, і в огні її окраденою збудять.”

    Українці збудились, коли опинились на межі життя і смерті. Коли брехня, злодійство і готовність до здачі країни ворогу стали надто очевидними. Українці збудились у вкраденій та пограбованій країні.

    Ми можемо довго пишатись нашою історією і культурою, перемогами спортсменів та красою мови. Але факти річ безжальна. Перед нами стоїть гігантський виклик – вивести найбіднішу країну Європи з глибокого занепаду та деградації. Зупинити відтік найталановитіших та найпрацьовитіших громадян, які масово покидають Україну. Переконати молодь повірити в те, що саме тут, на цій землі вони можуть збудувати своє майбутнє.

    Аби зробити це – нам потрібно відважитись на перший крок.

    Потрібно повернути країну людям!

    Чи будуть до цього готові ті, хто взяв чуже? Ми не знаємо зараз цього. У мене наразі один простий меседж до них – “Самопоміч” не розпочинає хрестових походів і нової Коліївщини. Нам не потрібні катаклізми і кров. Наша мета – успішна і справедлива держава, в якій буде місце в тому числі і для великого бізнесу, який має працювати в конкурентному середовищі, заробляти і чесно платити податки. Але поверніть те, що не ваше, і заберіть руки від держави.

    Чи будуть у нас союзники в цій справі? На нашому логотипі є слово “об’єднання”. Ми не закритий клуб і це добре знають ті, хто долучився до партії перед парламентськими виборами 2014, коли “Самопоміч” відкрила двері для усіх прогресивних, незаплямованих і дійсно незалежних сил.

    Так само і зараз – ми декларуємо готовність до співпраці та координації дій. Єдина передумова – це спільні з нами цінності. Якщо вони є і вони справжні – ми готові до спільної роботи.

    Водночас я закликаю нас всіх бути реалістами – наш справжній союзник це ті, кому ми маємо повернути Україну – це наші громадяни. Мене часто питають – яка наша цільова аудиторія, на кого ми орієнтуємось, яку ідеологію сповідуємо? Ви знаєте, про вибір цільових груп ми будемо говорити, коли в країні буде формуватись справжнє конкурентне політичне середовище. І різні соціальні групи будуть давати народження власним політичним проектам, які представлятимуть їхні соціальні інтереси. На сьогодні пограбованими є 99 відсотків українських громадян. Це студенти і пенсіонери, це малий і середній бізнес, це сільські господарі, це службовці і вчителі, лікарі і робітники. Всі ті, кому по праву має належати Україна. Це їх інтереси ми представляємо. Хоч я свідомий, що не до усіх зуміємо донести ці ідеї і переконати в щирості наших намірів. Опір і протидія будуть надзвичайними.

    Сьогодні в другій половині дня наші з вами колеги представлятимуть позицію “Самопомочі” щодо ключових напрямків розвитку країни. Головні проблеми і наше бачення як їх вирішити. Я дуже прошу вас уважно це послухати і пізніше активно обговорити в своїх осередках. Це те, з чим нам пізніше йти до людей. Це те, якою ми бачимо країну.

    Безумовно, для того аби реалізувати ці ідеї “Самопоміч” повинна здобути важелі впливу. Ми з вами будуємо партію, яка найближчим часом візьме активну участь в президентських та парламентських виборах.

    Ми зобов’язані донести наші ідеї до максимальної кількості людей. І ми зобов’язані перемагати. Перед нами дуже непростий, хитрий опонент, який має що втрачати. Але не він наш головний ворог. Він всередині кожного з нас. Це лінь, небажання вчитись і змінюватись, це тисячі спокус. Кожному з нас задля спільної перемоги доведеться спочатку подолати цього внутрішнього ворога.

    Кожен з вас зробив свідомий вибір ідучи в політику. Якщо це вибір на користь важкої і чесної праці, ви здобудете тут справжніх побратимів і опору. Якщо це віра в Україну і її людей, ви маєте унікальний шанс взяти участь в справі, яка випадає одному поколінню на багато століть. Збудувати свою власну, сильну і незалежну країну. І нехай нам у цьому допоможе господь.




     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вважаю Садового досить хитрим і підступним, не тримає він чіткої своєї позиції, то по всьому Львові вивішують медведчуківські плакати, то їздить на шабаші янукоїдів, то і тепер повно церков УПЦ МП.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, а скільки у Львові церков УПЦ МП?
     
а де твій аватар? :)