Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ух ти, як моцно - Соболєв мріє про Львівську народну республіку :)
    Автору того заголовку тре збадатися і пити по три рази на день зельонку :)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як тільки Порошенко має візит в Європу, або у США, кацапня починає дуріти. Не тільки кацапня, а й пята колона підняла хвіст.

    Так що, пане ІгорМ, купляйте квитки на джас-фест, лідер Самопомочі дав зелену дорогу російському олігарху у Львові.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, не кажіть мені що я маю робити і я не скажу куди вам йти ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Хто голодує, хто закликає спротиву владі, Садік виступив, що тре бути готовим до вивозу дітей зі Львова.... роблять все, лиш би нічого не робити з сміттям, а памятаєте того чоловіка, що говорив про сортування сміття? Він БПП і він дійсно робить реальну справу, а не лепече язиком, як ті з Самопомочі.
     
    Останнє редагування: 21 чер 2017
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    сказано дотепно, але не по суті. Де блокада від Самопомочі ???? ДЕ? Чому до Львова допустили кацапський бізнес? де мер?
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Що реального зробив той чоловік від БПП, крім того, що в сотий раз розказав про сортування сміття? :)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не сотий раз, він лише місяць на цій посаді. 100 тон сміття вивозять в межах Львівщини, трохи більше 100 тон за межі Львівщини. Це його робота. Зараз береться за сортування і упакування сміття в Рясне, де Садіка ніби вигнали.

    Просто треба працювати, домовлятися, а не голодувати і мітингувати. Від того сміття не забереться з Львова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дуже навіть по суті ;)
    А чо ви мене питаєтеся? о_О
    То ж до вас до Львова допустили якийсь кацапський бізнес - ви і розбирайтеся :)

    "Кожне місто має такий джас-фест, якого вартує"
    Видно, львівські лохи і львівське бидло йнакшого не вартує :)
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я навть не сумніваюся, шо тоті БПП щось вирішать.
    Бо вони просто-напросто знімуть табу, яке самі раніше наклали. Жидівський метод ведення справ.
    Бидло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Худоба нев'язана,що розбіглася після майдану!Ага,в них УПА буде винувате в кінці їхньої поразки.
    Вірно,це те бидло,що потребує бути заперте в стайне! :facepalm:

    IMG_0195.JPG
    РS.Трамп напевно запитував на зустрічі про те,куди поділися і де зараз ті кредити,що надавалися США Україні.
    Кредити Україні від ЄС його не інтересували,бо то вже інша п'єса!
    Так що мільйонерам в гАмерику небезпечно буде емігрувати!
    Трампулік забере/поверне все!
    :haha:
    АВВА.Переможець забирає все!

    View: https://m.youtube.com/watch?v=92cwKCU8Z5c
     
    Останнє редагування: 21 чер 2017
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тому що містом керує Самопоміч з її лідером, яких ви постійно вигороджуєте, а решту - згоден. Що вибрали, те й маємо.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яке табу? яке відношення має БПП до людей в селах, що проти львівського сміття?

    Яке відношення має БПП до того, що вся Самопоміч Миколаївської райради проголосувала проти ввезення львівського сміття на Миколаївщину? ЯКЕ????
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене ще під сумнівом якесь будівництво, якогось заводу, людину досить 1 раз обдурити, щоб більше не довіряти, не думаю, що легко погодяться на вивіз сміття і будівництво заводу мешканці Радехова.
    Ну і за Садовим тягнеться сморід, звідки декілька років тому розклеювали плакати медведчуківського "Українського вибору", Семен Семенченко промигнув на захопленні Донецької ОДА, зустрічі Садового із соратницею терориста Гіркіна Оксаною Шкодою, можливо Садовий мріє про Львівську Народну Республіку та мінімальну залежність від Києва.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    При чому тут "люди в селах"?
    Мова про полігони в обласних центрах.

    В Миколаїві весь час були проти львівського сміття, по сміттєзвалище там проблемне.
    Але бариги колотять світом ;)
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а хто завжди був ЗА львівське сміття?

    якщо однопартійці висловилися проти, то це, очевидно, політична гра - не більше, не менше.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Однопартійці висловилися проти, бо їм не байдужий екологічний стан у місті і якість питної води в навколишніх криницях.
    Це не політика, це звичайна позиція порядних людей.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На одній з передач ЗІКу з Влащенко говорили про оперативну розробку СБУ Соболєва. СБУ цікавилася ним, бо його біографія має ознаки глибокого легендування. Вивчення цього питання зупинило обрання Соболєва у ВР.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Соболєв вже попортив баригам крові і ще немало попортить :)
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ясний пєнь, а де сміття не вплине на екологію?
    :)))
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ламати, не будувати.
     
а де твій аватар? :)