Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Пан Василь ніколи львів'янином не був. Не те що є. :dntknw:
    А шукали львів'ян, причому сучасних. Я знаю що деякі львів'яни про садового думають. Але я не ретранслятор.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Садового недавно вигнали з двох похоронів - це щось та й значить
    Мих от говорить за фільм, де Садовий сам закликає до того, щоб здати Україну Росії на самому початку війни - тоже показник
    /@Мих, якщо хочете, то ви би дали посилання на той фільм/

    І тим не менше, на останніх виборах мера Львова Садовий переміг.
    Отакий ось карамболь :)
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Раніше власником зіку подавався ригоанал та нацист
    Димінський Петро Петрович

    опісля 1 квітня 2016 року за новим законом про прозорість, таким власником виявився кіпріот Лоізоу Ангелос який дуже цікавиться політичним життям Львова

    Канал ЗІК назвав своїм кінцевим власником кіпріота


    ЗІК це типова ФСБ-на контора.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що ви знайшли?

    Піарення Садового на власному 24-му каналі?:)))




    ЗІК - не ФСБ кантора. ЗІК - рупор тої кантори.


    А те відео, що я подав, в самому кінці Садовий сам говорить здатися москалям. Не те, що хтось коментує, а сам - лічно.
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я годину+ ЗІКу послухаю тільки за 600 доларів (США). :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у вас дорогий інтернет!:)))
     
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ні у мене ніжне здоров'я. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шось я на Садового не попав, а попав в купу лайна - супер-пупер патріот України Тарас Чорновіл на фоні фотки свого тата шось таке всяке говорить, Петро Жук говорить про порядність, навіть Карасьов рассуждає про майбутнє і ше якиїсь політолог гонить хвилю :)
    Кіно заказне ;)

    зі
    @Мих, якщо вам не шкода, то штихніть польцьом в то місце, де Садовий сам говорить здатися москалям, бо мене вже нуде тото всьо запорідком дивитися :blush:
     
    Останнє редагування: 6 чер 2016
  11. prius

    prius Well-Known Member

    особисто
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сьогодні в ночі в Сокалі львівські смітники хлопаки завернули назад...
     
  13. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Добре, панове, короткий ролик я подивився - зради немає. «Таємниці Ратуші: початок» завантажив, завтра подивлюся на роботі "через паяльник", послухаю, що там таке страшне про того львівського мера кажуть. Доречі, десь з місяць тому у нашому дворі відбувалися збори з приводу створення ОСББ, на яких виступав юрист від жОппоблоку. Він агітував за створення ОСББ досить аргументовано, але кілька разів наголошував на тому, що сам закон недопрацьований, що закон у нинішньому вигляді шкідливий, що цей закон лоббіюють саме депутати від "Самопомочі".
    Я от що міркую: з якого дива це ригівське стерво так пнулося ? Мабуть, чують, що незабаром можуть статися дострокові вибори, на яких БПП та НФ спіймають облизня, а "Батьківщина" і "Самопоміч" можуть набрати голосів. З "Батьківщиною" риги знакйдуть спільну мову, а "Самопоміч" може стати їм на заваді. Буду шукати інформацію далі.

    Щоб не плодити нові теми - використаю Вашу. Чи Ви проти ?

    PS:Щодо "не пустили на похорон" - може бути багато причин. Люди знервовані, в людей горе, люди шукають винних. Це не показник якостей Садового, я так думаю.
     
    Останнє редагування: 6 чер 2016
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    вночі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    кінець фільму майже: звернення до львівян.
     
  16. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Немає там того звернення, може в іншому відео є... Прослухав-подивився - нічого такого шокуючого не побачив. Звичайний бруд від політичних конкурентів. 1+1 та жоппоблок про Саакашвілі таке пишуть та знімають, що Садовий на тлі цьго - агнець невинний. Буду шукати щось іще...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нема там на кінці нічого про то, де Садовий сам говорить здатися москалям :)
     
  18. William Bones

    William Bones Любитель рому

    Я думаю, що нині не може бути мер великого міста кришталево чистим, порядним та чесним. Таким шляху до влади не було ніколи. Політиків, яким не огидно потиснути руку, теж небагато знайдеться. Що маємо - те маємо. Мусить вийти на політичну арену нова сила, нова партія. Саакашвілі та Сакварелідзе, начебто, анонсували таку силу. Побачимо, що з того вийде.
     
  19. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це брехня розтиражована ЗМІ. Його ніхто не виганяв. Хоча йому не були раді. Що зрозуміло в цій ситуації. Тому він швидко забрався.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сакварелідзе дуже позитивно відізвався про "Самопоміч" в інтервю "Високому Замку" за минулий четвер
     
а де твій аватар? :)