Самопоміч

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем npocmo, 22 гру 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гугл
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Останнє редагування: 13 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Все дуже оптимістично, Росія це не Північна Корея, яку можна на вічно ізолювати.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    От в тому то й справа, що наші гниди і матір рідну продадуть. Не дарма ж Тарас писав колись:
    "За шмат гнилої ковбаси, у вас хоч матір попроси, то отдасте..."
    І повірте мені, не буде кацапів - будуть погані жиди. Якщо не жиди - поляки. Не поляки - так турки або ще хтось. Херові всі, окрім своїх гнид
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А реформа МВС у нас вже пройшла чи ше нє?

    зі

    во, @Мих, спеціально для вас Олена Сотник:
    “Ми спостерігаємо повну імітацію судової реформи в Україні”
    Так що доки БПП будуть правити бал в Раді ніяких змін на краще в Україні не буде
     
    Останнє редагування: 14 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Погоджуюся з вами.

    "Самопоміч" є єдиною політсилою в ВР, яка реально працює на державу. Не дивлячись на те, що БПП всіма силами і способами намагаються їх заховстати і ними керувати, Самопоміч вперто йде своїм шляхом. І від всяких негараздів, які їй створюють бариги, вона тільки міцніє.

    Це зовсім не значить, що Самопоміч ідеальна. Але з неї може викристалізуватися сучасна політсила, із новим баченням Держави.
     
    Останнє редагування: 15 кві 2017
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Та тому , що Порошенко вже два роки нащупує. А Трамп одразу нащупав - за три місяці двічі бомбардував чужі держави.;)
    А якщо серйозно, толку не буде з Порошенка, така моя думка. Він хоче поєднати речі непоєднувані – очільника держави з олігархом. На двох кріслах важко сидіти.
    Але головно -реформи впроваджуються як мокре горить. І тут справджується закон, який діяв при соціалізмі, хочуть всі як краще, а виходить як завжди. А радше і не хочуть. І так добре…
    До речі згадав про соціалізм. Ну так вже риторика сучасних вождів нагадує соціалістичну. І суцільне навішування макарану на вуха плебсу…
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є небезпітставні версії, що Самопоміч фінансує і потім пропагують його інтереси, коротше, один із основних спонсорів - Бєня Коломойша.
    А дуже дбають про інтереси держави... Хм... Були запрошені та побули у коаліції, вийшли по своїй ініціативі, Садовому пропонували очолити уряд, де як не там показати свій управлінський талант? Побоялись взяти на себе відповідальність, критикувати завжди легше, не захотіли відкрити своє лице та принести розчарування як ВО Свобода у 2014.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Запамятаємо ваше ізрєчєніє.:pardon:
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як то Трампу вдається та іншим президентам мільйонерам.... поєднати непоєднане.

    Нам потрібно, щоб президент був бідняк і керував державою. Гм... Хіба Лєнін????о_О
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А як воно буде інакше, коли Самопоміч тормозить, наприклад, з розслідуваннями на Майдані?

    Правда.if.ua — Зірвано маски з депутатів фракції "Самопомочі": Чому вони допомагають особисто Віктору Януковичу?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не знаю, чи Беня фінансує. Не знаю, чи Медведчук, хоча слухи ходять. Я думаю, Самопоміч буде працювати з кожнем, хто платить гроші.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    назвіть мені хоч одну політичну силу в Україні, яка не буде працювати з тим, хто їй башляє. Там ВСІ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ - політичні шльондри
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не назву.
    У всіх башляють, але серед майже кожної політичної сили є депутати, які не дають і не беруть.
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    тіпа чесні давалки?
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, якщо можете, то розкажіть, будьте добрі - про що ця стаття? В чому суть?
    Бо я ніц не поняв...:blush:
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ок, але не сьогодні. Приведу чимало прикладів, коли Самопоміч голосувала в унісон з опоблоком і блокувала нормальні закони.
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Менталітет, може, інший.
    Тобто,основна причина провалу реформ самопоміч?
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я тут трохи знайшов підтверджень, що ви знову пукнули в калюжу ;)

    Той законопроект №5610 не хотіли голосувати, бо він трохи лівий
    Ще
    Я вже мовчу про те, що ви привели писульку такого собі Уколова Віктора, який цікавий сам по собі і без всяких
    зірваних масок з депутатів фракції "Самопомочі" :)
    О, це вже цікавіше. З нетерпінням чекаю

    зі
    @Мих, щобисте два рази не вставали, можете зразу приводити і приклади, коли опоблок голосувв в унісон з БПП і по яких законах були ці голосування ;)
     
а де твій аватар? :)