Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви ставите на одну сходинку свободівців і бандерівців?
    Наскільки я розумію, Свобода весь час тільки займається провокаціями і підбурюванням народу.

    Для наглядності гляньте, якою популярністю користувалася Свобода у народу у 2014 році /по суті одному з найактивніших у свободівців/

    Партія "Блок Петра Порошенко" отримала 132 депутатських мандати,
    "Народний фронт" - 82,
    "Самопоміч" – 33,
    "Опозиційний блок" – 29,
    Радикальна партія Олега Ляшка – 22,
    "Батьківщина" – 19,
    "Свобода" – 6.

    6 (шість!) крісел взяла Свобода із 421 місць у ВР!
    Вам це про шось говорить?
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
  4. iso

    iso Well-Known Member

    І я не знаю:dntknw:
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=3ZhXufVGeLE

    Очевидно, що йде брудна гра. Зараз "представник" України "просив" Путіна "посприяти" врегулюванню ситуації на Донбасі.
    В перекладі на звичайну мову це означає, що скоро відбудеться обмін полоненними (це добре), але все буде піднесено народу як велике політичне досягнення Порошенка і його посла (осла) Медведчука.
    Потім у ОРДЛО зайдуть (а нічого іншого Росії, зажатій санкціями вже не залишатиметься) миротворці ООН, причому стануть на державному кордоні України. Плотніцькому і Захарченку нічого іншого не залишатиметься, як втекти в Аргентину, або героїчно звалитися з мосту разом із автомобілем.

    Припинення війни також будуть підносити як велике досягнення Порошенка і Медведчука.
    Тому що Путіну, якщо вибирати між занюханими ватажками ДНР і ЛНР - з одного боку, і українським (який частково є також і російським) олігархатом, то він, звичайно, вибере друге.
    Бо наявність олігархату в Україні - це гарантія мерзенного і убогого животіння України, можливість тицьнути на неї пальцем, що, мовляв, там нічого до тих пір, поки не прийде руській мір хорошого не буде.

    Під Порошенком почало хилитатися крісло (не в останню чергу у цьому є заслуга Саакашвілі), тому Путін буде Петру, у світлі вищесказаного, допомагати утриматися. Набрати рейтинг, виграти ще одні вибори, далі грабувати Україну.
    Як бонус за свої труди Путін хоче отримати якусь верховну посаду для Медведчука (свого кума).

    Такий мій прогноз.
    Спочатку обмін полоненними, потім впихування невпихуємого, потім мільйони грошей на виборчу компанію в Україні для представників олігархату.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    1 год ·
    Після того як за останній місяць в Грузію депортували всіх моїх охоронців і журналіста, який супроводжував мене і висвітлював мою діяльність, я залишився тільки з моїм водієм Володимиром. Він возив мене і допомагав по господарству. Сьогодні вночі двоє невідомих зустріли його біля будинку і жорстоко побили.

    Володимир згадує, що впізнав дві припарковані машини, які зазвичай за нами їздять, і він завжди вважав їх машинами СБУ, а двоє нападників були спортивного вигляду і явно чекали його біля під'їзду.

    Його дружина зателефонувала мені з Одеси, ми викликали швидку і поліцію, і я сам приїхав до нього. Швидка відвезла його у лікарню, де йому поставили діагноз - «важкий струс мозку».

    Владне ОЗУ, яке намагається вижити мене з України, одного за іншим прибирає моє безпосереднє оточення. Погано мене знаєте, с-ки!
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Саакашвілі хочуть спровокувати на якусь незаконну дію, щоб потім на Європу і на весь світ показати: Дивіться, мовляв, все законно. Він порушив закон, ми його заарештували.
    Але біда для нинішньої влади полягає в тому, що розвиток подій йде незворотно. Чи візьмуть Саакашвілі, чи ні. Український народ прекрасно скинув Януковича і без керування з боку Саакашвілі. Зараз на Порошенка у людей ще більше злості за те, що відбувається, ніж на Януковича. Останній прийшов до влади на обмані і грошах, а Порошенко - на смертях тих, хто йому повірив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @ІгорМ, сильний виступ Міхо. Я зрозумів, що відбулося у Смілі. Бо новин не читав.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В NEWSONE Міхо сказав, що Сміла - це модель України.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не виключено, що вже існує бригада міліціонерів, які "запрошуватимуть" народних депутатів на робочі місця. Як це було у Смілі.
    Мені цікаво, наскільки командою Саакашвілі (бо його особисто можуть ізолювати на деякий час) прораховані варіанти розвитку подій.
    Адже не може бути, щоб Саакашвілі дісно сподівався, що варто лише зібрати мітинг, висунути вимоги, і народні обранці на цирлах наввипередки побіжать рубати сокирами свої корита.
    Можна припустити, що Міхо ще до перетину кордону знав про третє грудня. Упевненості не було, тому що невідомо було, як народ відреагує, зокрема, чи вийде на марш минулої неділі, коли зверху ляпало дощем зі снігом, а під ногами бігли струмки льодяної води і дув холодний вітер.
    Я свою простуду і тиждень постільного режиму "заробив" саме минулої неділі. Але не жалкую. Як, думаю, і багато хто з тих, хто тоже міг застудитися.
    Але (офтоп)
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Команда Саакашвілі сама нічого не прораховує. Для цього є люди.
    Я це казав ще коли Міхо збирався переходити кордон, кажу і тепер - все йде за сценарієм вуйка Сема.
    Міхо гріє стілець для зовсім нового кандидата в президенти.

    І народні обранці таки на цирлах наввипередки побіжать рубати сокирами свої корита.
    На хвильку згадайте, як депутати дружно голосували після втечі Януковича з братвою. Тоді ніхто навіть не думав щось казати проти Яценюка, Турчинова і Порошенка. А все тому, що їм трошки прикрили вентиль від грошового балону.
    Так буде і цього разу.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili поширює відео наживо від Boot Сamp "Політ-Спартанці".
    2 год ·
    Моя лекція для учасників Boot Сamp "Політ-Спартанці" на тему: «План перемоги».

    В цій аудиторії, на відміну від будівлі ВРУ поряд, я бачу в людях справжнє бажання працювати та творити нове майбутнє. Впевнений, скоро ці «спартанці» отримають свій шанс змінювати Україну.


    View: https://www.facebook.com/Spartantsi/videos/2054513504818147/
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Пише шведська журналістка Анна-Лена Лорен:
    «Саакашвілі навряд чи вдасться мобілізувати українців на новий Майдан такого ж розмаху, як масові демонстрації у 2014 році. Але випадок з ним – це лише ще один приклад некомпетентності українського уряду. Йдеться не лише про те, що влада спочатку видає іноземцям громадянство, а потім забирає його з власної ж примхи, а в першу чергу про те, що Україною, як і раніше, керують як і до Євромайдану – шляхом досягнення домовленості між різними корумпованими елементами»
    – робить висновок журналістка.
    Новини України

    Уявляю собі це все з Саакашвілі простіше:
    Арештують Миха і видворять його з України просто... зворотнім шляхом,через Шегине-Перемишльський пропускной пункт назад в Польщу.Мол,як в’їхав так і виїзджай Михасю! А ви,панове Ващиковський-Качинський
    «мастіть собі голову» самі з ним,на тому тлі,тих паскудних відносин,що вже склалися між Україною і Польщею!
    Отаке...Побачимо!
    Катрен про Миха

    Хоплять Миха за портаси,
    та й запхають в автобУс
    і завезуть назад в Польщу,
    щоб не було в нас обуз...
    щоб в Поляків й Європейців
    теж боліла голова,
    щоб і їм та й не здавалось,
    що повсюду «жизнь-халва»!
    :dance3:

    1187547B-FE9D-4041-8214-FFC766F19335.jpeg
     
    Останнє редагування: 23 лис 2017
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Мосійчук файний хлоп?
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну,принаймі поставив питання в-чоло і хоче,щоб була Україна з Українським президентом а ля Бандера,а не з хазарським,соломонівським мудрегелем а ля Сорос і під його грошима!
    Ті гроші треба буде віддавати Голодомором,брате!
    А Сорос - батько війни! :hi:
    І то не питання для вирішення в студії ТВ з купленими крикунами,як то нині на вулицях Києва! Там патріотизму нема,а лише боротьба ВЖЕ і ЛИШЕ за місце президента!Я Я Я!:)))

    D8DD3945-6132-4FB7-B9D1-4FCD58CCD136.jpeg
     
    Останнє редагування: 23 лис 2017
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Саакашвілі хоче, щоб Україна була з яким президентом?
     
а де твій аватар? :)