Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пане Миху, давайте не будемо розводити демаҐоҐію.
    Глянемо повідомлення про призначення від 5 травня 15 року.
    Це було ще при Яценюку.
    Коли Гройсмана призначили прем"єром, він повинен був вирішити кадрове питання з Насіровим не на користь Насірова.
    От саме на цьому і наголошував Саакашвілі.
    Тобто, ніякого телефонного права, а лише детальніше поцікавитися Насіровим, знайти його громадянства і квартири і відсторонити.
    А після цього прокурори вже (до всяких там холодницьких) із радою душею зайнялися б цим суб"єктом.

    Адже очевидно було, що то - жулік (ну, шахрай, якщо вже по-українськи).
    І Саакашвілі про це і наголосив.
    Ще можна було зняти Насірова хоча б місяць тому, почавши розслідування тендера, виграного заблокованим тестем Насірова.

    Ви краще щось хорошого в "Блокаді" напишіть. Хоча б свій прогноз: поверне Захарченко Ахметову непосильне, чи ні. І що буде з "тимчасовим припиненням" після можливого повернення.
    Я думаю, Ахметову "його кревне" повернуть.
    Ну, для прикладу, віднесе Ахметов в Москву мільйонів сто, а Захарченко скаже, що поспішив із "націоналізацією". Ну, звичайно, це буде виставлено, як "прислухався до світового співтовариства, всяких там ООН".
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Ні. Достатньо би було того, аби Гройсман і на публіку і без публіки сказав би тим двом : "Паньство прокуратори, робіть свою роботу якісно і об"єктивно. Я у вашу роботу втручатися не збираюся."

    Ну, і ще бажано, аби він тото сказав щиро і дійсно ні в що дальше не втручався.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Читайте уважно, Саакашвілі казав: посадити.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Знаєте, якщо б садили всіх, хто "очевидно", було б "супер". Для кого "очевидно"? Для того, хто каже "боя так хочу"?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Прем'єр ту фразу може говорити щодня. І що з того? Або є докази і ви їх представляєте, або нема про що говорити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А що про блокаду?

    Чекаю, як внаслідок блокади бойовики почнуть випускати один за одним полонених, як це було обіцяно.

    Парасюк з Грішіним так притиснули до стінки бойовиків, що ті чуть не вкакалися... Ждьом.... Для мене то буде показником.

    :good:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та то він пожартував...
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Миху, а яким словом можна назвати те, коли під конкретну людину по відмашці зверху спеціально переписується законодавство і вона сідає в крісло генпрокурора?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ким приймається закон?
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    мудаками
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От дивіться.

    Якщо прокурор поганий, ми кажемо: винуватий президент. Але президент не може назначити генпрокурора, не погодивши його зі 450 злодіями.

    Маємо результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Менше набагато.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Роман Доник
    Неделю назад Саакашвили ездил в зону АТО. В прошлое воскресенье ходаки и переговорщики, от него, звонили и пытались подъехать ко всем комбригам, находящимся в краях его вояжа, на предмет встречи с Михо в понедельник. Я знаю, что никто на встречу не согласился от слова совсем. Ну, реально стремно с человеком разговаривать, который потом может перекрутить твои слова или вообще за тебя додумать. Но с интересом ждал - будет ли истерика, что опять кто то, чего то запретил, связанное с ним. Но истерики не было. Вообще ни слова об этом. Страдает наверное.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. tea man

    tea man 茶人

    Хто такий Роман Доник?
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Волонтер.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Mikheil Saakashvili
    3 год. ·
    Порошенко призначив своїм радником мою колишню радницю Машу Гайдар. Наскільки мені відомо, її вмовляли протягом трьох місяців, а паралельно президент індивідуально зустрічався з Соломією Бобровською і іншими членами нашої одеської команди, пропонуючи їм посади. Це означає одне з двох: або Порошенко кривив душею коли говорив, що в Одесі я був неефективним, а сам вважає якраз навпаки, що в Одесі у нас була супер команда і він хоче переманити до себе її представників, або він мене дуже боїться і вважає, що я можу йому сильно нашкодити і намагається залишити без команди. У будь-якому випадку президент диспропорційно багато часу витрачає на такі інтриги і занадто мало на країну - результати очевидні. А тим часом до нас приєднується все більше нових цікавих людей, навряд чи для всіх них знайдуться кабінети в АП та уряді, та й навряд чи вони туди підуть. Цих людей я готую для нашого неолігархічного уряду, який витягне Україну з трясовини і перетворить її на велику європейську державу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)