Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як всі оранжоїди...
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    21 год ·
    Сьогодні ввечері, як і ви, я вперше подивився першу передачу з циклу «Джокери. Кандидати в президенти». Те, що я побачив - це зовсім не той цикл передач, який ми обговорювали і записували.

    Спочатку мені запропонували зробити цикл, в якому ми б докладно і об'єктивно розібрали всі плюси і мінуси кандидатів на пост президента. Зйомки за моєї участі проводилися у кінці серпня в Австрії.

    Однак той відеоряд і закадровий текст, який вийшов у кінцевій версії, абсолютно не відповідає ані початковій ідеї циклу передач, ані моїй думці про кандидата. Це скоріше схоже на одностороннє і незбалансоване висвітлення кандидата у президенти, ніж на об'єктивний аналіз його плюсів і мінусів.

    У зв'язку з тим, що люди сприймають мене як співавтора цього циклу передач, я вимагаю у телеканалу ZIK зняти його з ефіру або перемонтувати його так, щоб виключити мою участь в ньому. Я не дозволю використовувати моє ім'я для пропагандиських маніпуляцій. Також я вимагаю припинити рекламувати телепроект таким чином, щоб у людей складалося враження, ніби-то саме я є його автором.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрій Дерев'янко
    6 год ·
    Сьогодні на загальнонаціональному форумі нашої команди я вирішив припинити партнерство з Михайлом Саакашвілі.

    За цей рік стало очевидною принципова розбіжність у пріоритетах серед учасників нашого партнерства: для Михайла Саакашвілі справою його життя є Грузія, але для мене пріоритет - це Україна.

    Один потяг не може їхати у двох різних напрямках. Тому далі наша команда буде рухатись самостійно. Для цього у нас є все необхідне: ідея, люди і готовність боротися за гідне майбутнє в нашій країні.

    Ми, як партія "ВОЛЯ", півтора роки тому створювали партнерство з командою Саакашвілі на основі ідейних засад та спільного бачення розвитку країни. І саме для реалізації цього бачення ми створили партію "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Це не було помилковим рішенням. Спільно ми пройшли значний шлях політичної боротьби, коли вимагали імпічменту для Порошенка, коли викривали злочинні схеми чинної влади, коли збирали багатотисячні марші протесту за позбавлення депутатської недоторканності та зміни виборчих правил.

    За півтора роки ми знайшли десятки тисяч однодумців, з якими разом пройшли через горнило випробувань, переслідувань і репресій. Ми стали сильніші і досвідченіші.

    Далі ми будемо рухатися як політична партія "ВОЛЯ". Це рішення підтримала вся команда партії "ВОЛЯ" у РНС більшість обласних команд партії РНС та майже 100% депутатів місцевих рад.

    Впевнений в успіху нашої команди. Вірю в кожного з нас!

    Михайлу Саакашвілі бажаю політичних перемог у рідній йому Грузії.

    https://derevyanko.io/media-center/191
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Mikheil Saakashvili
    4 год ·
    Отримання томосу про автокефалію української церкви - дуже значна історична подія для України та всього регіону. Це результат боротьби багатьох поколінь українських патріотів, героїзму українських солдатів та інших громадян на фронті. Дякую всім, хто вніс в цю історичну справу свій посильний внесок.

    З Різдвом Христовим вас!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
    president.gov.ua

    Митрополит Київський і всієї України Епіфаній подякував президенту Петру Порошенку за внесок в боротьбу за незалежну православну церкву.

    Таку заяву глава ПЦУ зробив в ефірі одного з українських телеканалів, підкресливши, що Томос про автокефалію можна вважати другим хрещенням України.

    "Президент зумів знайти взаєморозуміння з патріархом Варфоломієм, проявив свої дипломатичні здібності, приклав багато зусиль для того, щоб це відбулося", – сказав митрополит.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Міхо дав си на спокій з Україною.
    Тепер бере і пише в ФБ якимось гачками...

    Mikheil Saakashvili
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Він ще повернеться в Грузію, і всколихне тихе болото, яке там вже тиною почало покриватися.
    От побачите.
    Як він помилився з Порошенко! От можна було вірити, що людина з великого бізнесу, яка весь час була при владі, буде не на словах, а насправді робити економічні реформи, що унеможливлюють корупцію? Як він міг бути таким наївним?
    Навів лад на одеській таможні - поїхали всі ділки на київську - там ніхто нічого міняти і не збирався.Тоді він все зрозумів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    А что, Мишу ещё кто-то помнит?
     
  12. Та є тут пару страждальців.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Верят в его успехи в Грузии. Я просто один факт напишу - в Грузии теперь нет центрального отопления, только электрическое от нагревателей и только у богатых людей. Эту картинку нигде не увидишь, но приезжайте в Грузию зимой не на курорт и убедитесь сами в успехах Миши. Задубеете от удивления. :)))
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Прям таки нігдє... Брехня. Сама натуральна БРЕХНЯ. В Україні також є міста, де немає централізованого опалення живуть. Кілька міст в нашій області вже давно без централізованого опалення. І що тепер з того?
    До речі, а як давно Грузія без централізованого опалення?
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В райцентрі тоже житловий фонд відмовився від центр. опалення. Народ не натішиться автономією.
     
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Интересные факты о Грузии
    Красное и Черное: плюсы и минусы отдыха в Грузии

    Нет от слова вообще. Что, успехи Мишани теперь выглядят более скудно? :))) Разочаровались.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Цим словам треба було вірити, чи ні?

    - Мій давній друг
    - Людина, яка має тверду мою політичну підтримку
    - Я попросив його приїхати в Одесу
    - Я жодної хвилини, жодної години не розчарувався в його діях...

    Я вірив...





    View: https://youtu.be/FqcFdvNf8Dk
     
    Останнє редагування: 19 лют 2019
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ні в якому разі. Я ніколи ним не захоплювався і не був його фанатом для того, щоб розчаровуватися. Так що звиняйте - не виправдав ваших надій і сподівань :)))
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зі мною побалакайте, я особисто знаю про відпочинок в Грузії. Пречудовий і бюджетний, і українській прапор на авто - просто для українських туристів розкриває обійми: і допоможуть, як щось з машиною, і звуть до оселі, і пригостять. А які там красоти! Сванєтія - це казка.
    Саакашвілі, до речі, пам'ятають добрими словами - ті, що ще можуть хоч щось сказати російською. Не чули поганого!
    А в основному, щоб мати душевну бесіду, треба переходити на инглиш, бо ті, кому до сорока російську геть не знають. А инглиш знають!
    Звичайно, що рівень англійської для душевних бесід туристам треба ще мати)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Сырбор какой-то. Там, где красоты - там английского не знают вообще. Только грузинский и русский. Молодняк знает английский в крупных городах, да и то далеко не все, примерно как в среднем по России, Украине и т.д. Если поедете в крупный европейский город, то вот там английский знают под 100%, разница заметная сразу.
    Как там вспоминают Мишу видно по страстному желаю их генпрокуратуры с ним побеседовать. Его враньё, будто это всё происки России, выглядит смешно для любого старшеклассника. Власти там прямо говорят о желании вступить в ЕС и НАТО. У Миши там обычная уголовка.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)