Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    39 хв ·
    А я ніколи й не йшов з української політики. Те, що я не в Україні й нікуди не балотуюся (і не збираюся), не має ніякого значення. Вже дуже скоро ми почнемо масштабну кампанію за впровадження в Україні прямої демократії, доб'ємося цього, і всі разом почнемо перетворювати Україну на Швейцарію. Приєднуйся до нас, Юра!


    [​IMG]
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та ну вас до-дупи...
    00000р.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    РУХ НОВИХ СИЛ
    Вчора о 13:55 ·
    Розпочались внутрішньопратійні праймеріз РНС, які визначать єдиного кандидата для президентських перегонів.

    Регіональні конференції відбудуться у всіх областях України.

    Збори вже відбулися на Прикарпатті та на Тернопільщині, де підтримали кандидатуру Юрія Дерев’янка.

    Наступні конференції відбудуться у Львові та Сумах.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У РНС почали готуватись до виборів

    У м. Ірпінь на Київщині розпочалось триденна навчальна програма «Стратегія перемоги на виборах та побудова виборчої структури РНС» для членів партії РУХ НОВИХ СИЛ та її прихильників.

    Про це повідомила прес-служба РНС.

    Участь у навчальній програмі беруть члени Ради партії РНС Юрій Дерев’янко, Михайло Саакашвілі (відеозв’язком), Ольга Галабала та Давід Сакварелідзе.

    У перший день навчання, 20 липня, учасники отримають унікальні знання та досвід з основ лідерства та формування команд горизонтального типу, а також про міжнародний досвід організації виборчого процесу.

    21 липня Ольга Галабала розповість про стратегію виборчої кампанії РНС, а Володимир Ланда – про правила формування виборчого списку РНС. Також буде подана інформація про міжокружні та окружні штаби, їхню структуру, завдання та розподіл повноважень.

    Антон Соболівський розповість про пошук агентів змін та їхню мотивацію. Усі учасники навчань слухатимуть не лише виступи тренерів, але й матимуть практикуми.

    22 липня відбудуться тренінги по комунікації та роботі в соціальних мережах та робота в командах міжокружних штабів.

    Нагадаємо, Юрій Дерев’янко заявив, що РУХ НОВИХ СИЛ обов’язково братиме участь у президентських і парламентських виборах в 2019 році.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Інформативно Інформативно x 2
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Досить переконливо і логічно.
    Два майдани і нічого не змінилося. Значить, майдани не допомагають. Лише з кожним разом до влади приходять більш пройдисвітні пройдисвіти.
    Поглянемо через тиждень, що він (Саакашвілі) запропонує. Ляшко, наприклад, відразу став затятим ворогом Саакашвілі, а значить, Олег - не дурний, відразу побачив звідки йде основна загроза пройдисвітам. Свобода також не засудила сраною мітлою свого ставленика Мохніцького. Значить, з тієї ж когорти, що і ради-кали.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=MpQ6Gn5izeA

    Колись Саакашвілі уже казав, що українці - народ, здатний самоорганізовуватися. Інколи іронічно кажуть, що де два козаки, там три гетьмани (чи щось у цьому роді), але це - якраз добре. Багато людей з головою, які нею думають, а не чекають вказівок.
    Яскравий приклад самоорганізації - добровольчі загони в перші дні російської агресії на Донбасі, та їх підтримка.
    Поки там влада чухалася, з багатьох районів України йшла підтримка одежою, їжею, ліками добровольців. Люди самі збирали і самі на власних бусиках доставляли все необхідне.
    Одеську трасу під Уманню самі люди перекривали, щоб недопустити тітушок, що їхали на підтримку Януковичів (це - трохи раніше, і це - про що я знаю особисто
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, а хочете почитати вашого улюбленого Остапця Дроздова про вашого улюбленого Міхо Саакашвілі? Вірніше, про його реформи в Грузії?
    Читайте:
    Мав нагоду проїхати майже всю Грузію. Реформи – це красива вітринна річ. Рос.мова повсюдна. Соціально Україна – на три голови вище (у всьому)

    :))):))):)))

    Поряд із цим – убогість, жебрацтво, катастрофічний стан житлового фонду, обшарпані старувки, аварійні балкони і трущоби, як у фільмах про країни третього світу. Раджу нетуристичні вулички вглиб міста, аби на власні очі побачити масштаби розрухи. Я думав, що трущоби, де напівзавалені будинки завішані свіжовипраною білизною, а поряд бавляться діти посеред руїн, уже в минулому. Грузини мають колосальну проблему з порятунком старого міста, і я навіть не уявляю, скільки мільярдів на це потрібно, бо в апокаліптичному стані не квартал і не два, а сотні-сотні будинків, де все тріщить, стоїть без вікон і дверей, підперте опорами, облущене й жалюгідне. Це не можна не побачити і не жахнутися.


    Реформи – це красива вітринна річ. Так, реєстрація бізнесу за 15 хвилин. Але якого бізнесу? Усі торгують усім підряд стихійно, по-азійськи, на власноруч збитих дошках і перероблених дитячих колясках. Сувенірні магазинчики дуже милі, але, склалося враження, всі навперебій продають одне й те саме. Продаж іде кількісно і взагалі не якісно. Бізнес за 15 хвилин іде повним ходом, та він, як на мене, не естетичний і не контрольований. Умови торгівлі такі, що Європою тут навіть і не пахне. Мабуть, це щось традиційне. Знову ж таки, в цьоиму теж є свій шарм.

    Ще одне спостереження: бізнес за 15 хвилин – але чий бізнес? Магазини завалені російською продукцією. Українських виробників теж тьма (соки, молочка, алкоголь, кетчупи, солодощі). У супермаркетах я шукав місцевого виробника – вкрай обмаль. Навіть товари щоденного вжитку – привозне (особливо росія).


    -------------------------------------------------------------------------------------------

    Павєрнітє Міхо!!!!:))):))):)))
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще одна афера:

    Пішла друга доба, як чекаю, коли "видатний французський інвестор" нарешті покаже фотографії 20 га ВИНОГРАДНИКА, котрий у нього згорів. Нема фото. Є фото закинутого поля. Є коментарі місцевих мешканців, які називають француза шахраєм. Є рішення суду, який француз місцевим мешканцям програв. А фотографій ВИНОГРАДНИКА, який згорів - нема. Фотографії закинутого поля - клаптик якого згорів - є. А виноградника, який згорів - нема. Так само нема жодного доказу, що це був "підпал рейдерами" (що, звісно, ніяк не заважало недорогеньким версію француза про "підпал рейдерами" видавати за факт). А що є? А є вже, наприклад, ціле кіно підтримки даного "інвестора" від Шарія. FIN


    [​IMG]
    Богдан Карпенко
    47 хв.

    Пішла друга доба, як чекаю, коли "видатний французський інвестор" нарешті покаже фотографії 20 га ВИНОГРАДНИКА, котрий у нього згорів. Нема фото. Є фото закинут...

    Показати більше...
    [​IMG]
    DUMSKAYA.NET

    Конфликт в Шабо: следов поджога «виноградников» Кристофа Лакарена не нашли | Новости Одессы
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil SaakashviliСтежити

    20 годин тому ·


    З наступного місяця українці платитимуть за газ і опалення на 23% більше. Вас переконують, що це було неминуче, інакше Україна не отримала б кредит від МВФ, а через це вона не змогла б розплатитися за своїми боргами, і довелося б оголошувати дефолт.

    Я зараз скажу вам, дорогі мої українці, не дуже приємні для вас речі, але хтось повинен їх вам сказати. Так, дійсно, Україну в іншому випадку чекав би дефолт - тому, що ВАШ бюджет безсоромно розкрадають усі, кому не лінь. Так, дійсно, підвищення цін при такому тотальному грабунку країни не можна було уникнути. Більш того - вас абсолютно точно чекає ще не одне підвищення цін і зниження і без того низького рівня життя. І все тому, що ви змирилися з тим, що країною керують злодії і бандити - всі ці незліченні товстопикі Порошенки, Гройсмани та Авакови, - і нічого не робите, щоб змінити це.

    Ви вважаєте, що всі вони крадуть з якогось абстрактного бюджету, крадуть з якихось абстрактних держпідприємств - і все це ніби-то не має ніякого відношення до вашого сімейного бюджету. Але ви забуваєте про те, що бюджет наповнюється саме вашими грошима - грошима платників податків. І коли з нього крадуть так, що в бюджеті утворюються дірки, то існує тільки один спосіб заткнути ці дірки - вашим коштом.

    Якщо російський олігарх Фукс хоче обікрасти українців, то злодії, яким ви дозволяєте керувати вашою країною, дають йому це зробити (з умовою, щоб він поділився, саме собою) - а потім піднімають вам вартість проїзду в київському метро. Якщо кум Путіна Медведчук вважає, що йому знову слід подоїти українців, то СБУ починає гнобити всіх імпортерів зрідженого газу, крім, звичайно, компаній Медведчука, ціни на газ піднімаються - а українці покірно платять. Якщо всій цій численній зграї вічно голодних дармоїдів, яка управляє Україною, здається, що їм не вистачає на новий Лексус, нову яхту або на ще одну віллу в Марбелі - то вони не соромлячись використовують ВАШ бюджет в якості особистого гаманця, беруть звідти, скільки потрібно - а потім підвищують вам ціни на газ і опалення. А ви знову і знову дозволяєте їм це робити.

    Ну то якщо ви не проти того, що вас постійно стрижуть - то чому їм би цим не користуватися? Саме так і думають бариги, яким ви (саме ви!) Дозволяєте управляти своєю країною. І стрижуть вас знову і знову.

    Я, бувши президентом, мав справу з МВФ, і знаю, як вони діють. Їм головне, щоб був збалансований бюджет, а яким способом це буде зроблено - неважливо. Якщо пацієнт безпробудно п'є, і через це у нього дірка в бюджеті, то МВФ пофіг, яким чином збалансується його бюджет - буде він менше пити або його діти будуть менше їсти. Другий варіант для них навіть краще, тому що його легше впровадити.

    Те ж саме і з державами - заборонити чиновникам красти МВФ ніяк не може (точніше, заборонити щось може, а ось проконтролювати виконання заборони - немає), значить, нехай українці менше їдять, але більше платять за газ і опалення. Все так само просто. Тому, коли я став президентом, я першим ділом викорінив корупцію, припинивши розкрадання бюджету, а потім чемно подякував МВФ за співпрацю, сказавши, що тепер моїй країні не потрібні ані їхні гроші (тому що ми стали краще розпоряджатися своїми), ані їх "цінні "поради (бо вони людожерські).

    Тож, дорогі мої українці, в тому, що вас постійно доїть всякий непотріб, винні тільки ви. Це неприємно чути, розумію, і мені самому неприємно говорити вам ці слова. У мене серце кров'ю обливається, коли я бачу, як ці злочинці знущаються над таким великим народом. Я, двічі обраний народом президент Грузії, визнаний одним з кращих реформаторів світу, не посоромився бігати по дахах і жити у наметі з відром замість унітазу, борючись за те, щоб вас перестали грабувати. Якби тоді мене підтримало більше українців, ми б досягли цього. Але багато хто з вас залишилися осторонь, вважаючи, що вас це не стосується.

    Знаєте, дехто каже, що проблеми в Україні повинні вирішувати не грузини, а самі українці. Я з цим повністю згоден. Поки ви, українці, самі не вирішите, що все, вистачить дозволяти злочинцям грабувати народ і країну - нічого не вийде. Вами керують боягузливі покидьки, які моментально втечуть з країни, як тільки ви скажете "Досить!" Але ви надто терплячі. Вами керують кримінали, для яких слово "терплячий" є синонімом слова "жертва". Вони вашу доброту приймають за слабкість.

    Скільки ще потрібно вкрасти грошей у вас, у ваших дітей, у ваших жебраків пенсіонерів, щоб ви сказали "Досить!"? Скільки ще лексусів і яхт має бути куплено замість тепловізорів для наших воїнів, щоб ви припинили терпіти? Вас тримають за дебілів, годуючи вас бігбордами з порожніми словами про мову, віру та армію (яку так само обкрадають), які ставлять за вкрадені у вас же гроші. А ви продовжуєте мовчати і терпіти.

    Може, ви сподіваєтеся на те, що скоро вибори, і на них все зміниться? На жаль, не зміниться нічого. Росіянин Труханов буде продовжувати грабувати одеситів, а правління Нафтогазу - виписувати собі багатомільйонні премії за те, що прибуток Нафтогазу збільшилася (а з чого б йому не збільшитися, коли вас всіх зобов'язали платити за газ більше?). Від того, що ви поставите галочку навпроти іншого прізвища в бюлетені, не зміниться НІ-ЧО-ГО. Новий "цар" точно так само буде вважати, що зловив птаха щастя за яйця, що Україна віддана йому для розграбування на наступні 5 років, місцеві князьки повезуть сумки з відкатами у той самий будинок, але вже для іншої людини, а депутати, які вступили в нові партії точно так само будуть обговорювати в кулуарах, яким способом вас краще нагнути.

    Змінитися все може, тільки якщо вам набридне терпіти і грати в безвиграшну лотерею на виборах. Ви повинні дуже міцно тримати за яйця всіх ваших "слуг", моментально відриваючи їх будь-кому, хто посмів подумати про те, щоб у вас щось вкрасти. Новий президент посмів вкрасти щось через кілька місяців після того, як прийшов до влади? Так звільніть його на референдумі, навіщо давати йому красти 4 роки і 10 місяців, які залишилися?! Генпрокуратура і СБУ займаються вимаганням у бізнесу, замість того, щоб боротися зі злочинністю та корупцією? Дайте під зад керівникам цих відомств, звільніть їх на референдумі і віддайте під суд. Мер і ворсовєт дерибанять землю в вашому місті? Просто Викиньте їх з влади геть і самі, на місцевому референдумі, скасуйте їх злочинні рішення, замість того, щоб перекривати траси, як це роблять сьогодні мешканці Затоки. Адже за Конституцією єдиним джерелом влади є ви, український народ!

    Всього цього домогтися більш, ніж реально. Але це станеться тільки тоді, коли вам набридне терпіти. Коли це станеться, то я, українець грузинського походження, з радістю допоможу вам всім, чим зможу. Але скільки ви ще будете терпіти, вирішуєте тільки ви самі.

    Ну, а поки ви думаєте, чи не потерпіти ще, подивіться на відео, до чого вже призвело ваше довготерпіння. Україну, за рівнем ВВП на душу населення і по середній зарплаті, обігнала вже навіть Молдова. Тепер вже Україна найбідніша країна Європи, без додавання "після Молдови". Попереду нова мета - найбідніші країни Африки. Прокидайтеся скоріше, рідні.

    [​IMG]
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це якийсь п*дець.:facepalm:Перше читання вже пройшло. І що це буде? Звалище металобрухту завбільшки з країну? Та ні - наладять вивіз металобрухту за кордон, на таке в нас верхівка дуже здібна...
    Є люди які нормально їздять на автівках 20 річного віку, тримають в гаражі, турбуються, нормальне авто, на ходу, а відвозь на звалище і пересядь на вело, бо треба налог сплатити більше 20000 і кожен рік налог зростатиме - і продати ж буде нікому.
    Друзі, така офігітельна дурість, що не знаю як в таке вірити? Мало того, що знову вдарять по найбіднішим, так питання: хто буде купляти б\у автівки, а так як час спливає для всіх, то що - до гужового транспорту?
    https://politeka.net/avto/764701-na...r9yIyFBaSkdK0S1HU3-nh2YEP4-rZ6FdJuR-IgQZEMMOQ
     
    Останнє редагування: 23 жов 2018
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili

    20 год ·
    Вчора я запитав у вас, чому ви дозволяєте банді бариг так знущатися з себе, постійно грабувати вас і у буквальному сенсі знищувати вашу рідну країну. Невже вас це влаштовує? А якщо не влаштовує, то чому ж ви нічого не робите?

    Ваші відповіді в коментарях і перепостах, якщо чесно, мене здивували. Судячи з них, жодного з вас такий стан речей не влаштовує, але ви нічого не робите через те, що "немає лідерів, які б сказали, що треба робити».

    Які до біса лідери, хлопці? Хіба за якимись лідерами ви виходили на Майдан проти зека під час Революції Гідності? Кого ви вважали лідером, хто говорив вам, що робити? Та всі ці "лідери" з'явилися лише після того, як ви вийшли! А які лідери закликали вас дати відсіч путінській орді, яка напала на Україну? Коли у вас вдома заводяться таргани, ви теж чекаєте лідера, який скаже вам їх потруїти?

    Коли у вас в будинку щось ламається, ви не чекаєте ніяких лідерів, і не чекаєте вказівок зі сторони. Ви просто берете в руки молоток та усуваєте проблему.

    Те ж саме і з країною. Коли бариги, як хробаки, пожирають вашу країну, коли їх настільки засліплює жадібність, що вони втрачають всякий сором, нормальна людина пише своїм знайомим "Все, це терпіти більше не можна, я поїхав на Майдан" - і їде. Не питаючи ні в кого поради, не шукаючи ніяких міфічних лідерів і не чекаючи від них вказівок.

    Дорогі мої друзі! Ніхто замість вас не зробить цю роботу. Якщо ви самі вийдете - вас обов'язково підтримають. Я підтримаю, українці з-за кордону, які під'їдуть до вас, як це було у Румунії, а хтось допоможе якимось іншим способом, підприємці підтримають, політики відразу до вас прибіжать ... Але ось перший крок зробити ви повинні самі. Якщо, звичайно, вас не влаштовує, що Україна на всіх парах мчить до рівня найбідніших країн Африки.

    Ну, а якщо вас влаштовує, що вас грабують і що знищують вашу країну, то, звичайно, продовжуйте чекати "лідерів, які скажуть, що робити". Або грайте в лотерею на виборах, обираючи чергових ушльопків. Можна, наприклад, Рабиновича вибрати. Або ще раз за Порошенка проголосувати. Путіна влаштують обидва варіанти, оскільки і той, і інший призведе до зникнення України як незалежної держави.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili

    5 год ·
    Оскільки ви продовжуєте терпіти бариг, вони продовжують вас грабувати. Сьогодні стало відомо, що ви, громадяни України, знову скинулися на матеріальну допомогу Ахметову - у розмірі понад 713 млн грн. Ці гроші Ахметов отримав як дотацію за постачання електроенергії на окуповані території. Керівництво НКРЕКП, яка призначається Порошенком, навіть не прислало до суду свого представника, щоб заперечити проти позову Ахметова про стягнення з вас цих грошей.


    НКРЕКП забила на РНБОУ, щоб Ахметов отримав 714 мільйонів за поставку енергії в ОРДЛО

     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili

    12 год ·
    Злодійський інтернаціонал всюди однаковий - що в Грузії, що в Україні, що в Молдові, що в Росії. Вони присмоктуються до корита і, як тільки виникає загроза того, що їх від корита відсунуть і віддадуть за їхні злочини під суд, вони починають верещати про те, що це призведе до непоправних наслідків. Вони всіма силами намагаються переконати людей, що найкращим варіантом буде залишити їх біля корита, інакше "біля наших кордонів стоятимуть війська НАТО" (© Путін), "Путін нападе" (© Порошенко) або "почнеться громадянська війна" (© Іванішвілі).

    Різниця між усіма цими персонажами лише в риториці, але по суті вони абсолютно однакові. Тому ж Порошенко просто вигідно у даний момент використовувати антипутінську риторику - ось він її й використовує, створюючи, водночас, всілякі преференції для бізнесу путінського кума Медведчука, продовжуючи вести свій бізнес в Росії та розкрадати кошти, виділені на оборону України. Путіну, у свою чергу, вигідно тримати у вузді росіян, лякаючи їх Заходом і НАТО, хоча все його оточення тримає накрадені гроші на Заході, їх діти вчаться на Заході, і лікуватися вони теж вважають за краще там.

    Найстрашніший сон для всіх членів злодійського інтернаціоналу - це прихід до влади в якійсь із цих країн людей, які націлені не на грабунок країни, а на побудову ефективної держави із динамічним розвитком. Саме тому, як тільки десь виникає така загроза, вони об'єднуються навколо неї. Коли такої загрози немає, Іванішвілі та Порошенко можуть демонструвати на публіці, що вони, мовляв, проти Путіна, а Путін, у свою чергу, лякає росіян Україною і Грузією. Але як тільки така загроза виникає, вони дружно кидають всі свої сили на те, щоб її усунути.

    Саме тому головний ворог і у Путіна, і у Порошенка, і в Іванішвілі - це я. Я довів, що пострадянські країни здатні розвиватися величезними темпами, якщо припинити злодійство і забезпечити верховенство права, і всі вони дуже бояться, що громадяни їхніх країн захочуть жити так само.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Давід Сакварелідзе — Вікіпедія
    Петя думав, що роздавати українське громадянство і наймати на державну службу то так само просто, як приймати на кондитерську рошенку бамбони колотити - прийняв і ганяєш підлеглим як хочеш :bad:

    Порошенко поц - нічого до кінця не довів. Все, що обіцяв і що доброго почав - все просрав.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2018
а де твій аватар? :)