Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    В результаті шаленого зростання ВВП в Грузії і шаленого падіння ВВП в Україні, пенсія в Грузії на 50 гривень більша, ніж в Україні, при тому, Саакашвілі віддав Абхазію і війни зараз в Грузії нема, а в Україні війна. Ну а демократичні перетворення просто супер. Засудили Міхо на 6 років ті, яких він блискавично реформував. :))):))):)))
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У нас Крим теж відданий. І доля лугандону також ще невідома
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У нас за схід йде війна, а за Крим накладені санкції. А от Абхазія.... в прольоті.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Нема в нас ніякої війни, це по-перше.
    А по друге, про які санкції може йти мова, коли турбіни Сіменс в Криму чудово працюють і коли європецйські кампанії приймали участь в будівництві мосту? З таким санкціями кацапи плювали на всіх з високої дзвіниці.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    РУХ НОВИХ СИЛ
    11 год ·
    Сьогодні лідери РНС Давід Сакварелідзе та Юрій Деревянко провели робочу зустріч з хмельничанами.

    Декому може здаватись, що активність Руху знизилась, але це не так. Що дня ми наполегливо працюємо заради змін.

    «Наразі ми їздимо по всій Україні і вибудовуємо нові принципи роботи і на виборах, і всередині РНС, щоби ми мали шанс на перемогу. Тому що ресурси будуть зовсім нерівними. Тому що 5-6 людей володіють усім ВВП в країні. Те саме і з політичним спектром. Тому нам треба переходити на новий рівень і бути більш технологічними. Наш протидія олігархату полягає у нашому ентузіазмі і бажанні щось змінити. Якщо ми будемо переконувати хоча б одну людину на день, ми переможемо!», - переконаний Сакварелідзе.

    [​IMG]
    Лідери РНС розповіли хмельничанам, які завдання стоять напередодні виборів
     
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    266.jpg
    Від 40 млн.Українців та по-одному в день,та 50%,щоб перемогти на виборах,то їм треба,е-е-е,рахуємо...
    000hvcп.png
    Десь 20 тисяч років,во-о. А долярів,йо-йо-йо...мільярди. Зварьювати! Той Саакашвільо в Голяндії тій видно захворів...

    000jc.jpg
    ...або з ровера впав!:)))

    View: https://www.facebook.com/udivim/videos/1622504037821469/
     
    Останнє редагування: 2 лип 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Во-о...китайські хренвейбіни реальніше оцінюють економічну ситуацію в України ніж голяндерські массони з українськими коррупціонерами!
    Новий Шовковий шлях: як китайський проект може дати Україні десятки мільярдів інвестицій
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    РУХ НОВИХ СИЛ
    8 год ·
    Олігархічні ЗМІ при будь якій нагоді тиражують заголовки про те, що Саакашвілі вже забув про Україну та повертається до Грузії. Відверта брехня. Не дочекаєтесь!

    [​IMG]
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    РУХ НОВИХ СИЛ
    10 год ·
    Пам’ятаєте, ми писали про міцну і щиру дружбу СБУ та пана Курченка? Ну, от тепер про це зробили ціле розслідування незалежні журналісти - і все ще раз підтвердилося. Хто не бачив - подивіться обов’язково.

    Цікава вимальовується картина: Курченко дає гроші СБУшникам - у них довга і міцна співпраця, Порошенко домовляється з Курченком про продаж українських телеканалів (писали раніше) - любов і злагода, і одночасно Курченко фінансує Саакашвілі, щоб той вчинив держпереворот. Виходить, Курченко якийсь шизофренік, у різні дні діаметрально різні інтереси та рішення? Якось занадто складно… Може все простіше, може Банкова від початку розіграла зі своїм товаришем та партнером увесь цей цирк з грошами Курченка, щоб позбутись політичного опонента?

    Вся ця «справа» від початку до кінця - один великий фейк. Впевнені, вам все давно зрозуміло, але якщо серед ваших знайомих є такі, хто піддалися на пропаганду олігархічних ЗМІ - покажіть їм це відео і попросіть подумати. Ми не просимо вірити нам, вірте фактам, незалежним журналістам та здоровій логіці.

    СБУ передумала арештовувати рахунки фірми, яка подарувала службі багатоквартирний будинок
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    1 хв ·
    Бариги дуже бояться мене і моїх ідей, тому що вони спрямовані на те, щоб народ України став жити краще. Тому вони не шкодують грошей на те, щоб дискредитувати мене і мої ідеї. Зараз, після того, як я запропонував народу України систему, за допомогою якої вони можуть контролювати владу, масова інформаційна кампанія проти мене відновилася з новою силою. Ніхто, крім народу України, не зацікавлений в прямій демократії за швейцарським зразком і за такою системою голосування, яку неможливо накрутити. Бариги, керівники країни, та олігархи, які грабують кожного з вас з їх допомогою, відчули реальну загрозу і не шкодують грошей, щоб дискредитувати і мене, і ідеї, які ми з вами просуваємо.

    Це дуже добре. Значить, вони бачать, що народ реально підтримує наші з вами ідеї. Давайте подвоїмо наші зусилля по їх поширенню! Те, що погано для бариг і олігархів, добре для народу України! Слава Україні! [​IMG]

    Посилання на все дослідження: ТОП-5 інформаційних кампаній проти українських політиків та бізнесменів
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ще один із прийомів, з яким я зіткнувся в мережі,- це коли появляється буцімто нейтральна інформація стосовно когось із оточення Саакашвілі, але тут же появляється в числі перших коментар з відверто брудними плітками про Саакашвілі, потім хтось реагує, автор коменту відповідає подальшим брудом, і таким чином накручуюється відвідуваність. Із зрозумілих причин посилання не даю. Реагувати на подібні брудні коменти не варто, оскільки цим самим росте рейтинг читання того, хто ллє бруд. Що і є основною метою - охопити якомога більшу кількість аудиторії. Зі сподіванням на те, що поряд із тими, кого обурює поява брехні, почитають і ті, хто "клюне" на цю брехню.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. iso

    iso Well-Known Member

    А як щодо реагування на брудні коменти проти Порошенка?;)
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як Саакашвілі з Курченком владу захоплювали. Ганебний фінал гучної справи

    Ключовий фігурант скандальної справи пішов на угоду зі слідством, отримав умовний термін, а матеріали розслідування засекретили
    ...
    Важливим залишається інше: чергова гучна справа за якихось півроку розвалилася. Головний фігурант отримав за «підготовку перевороту» три роки умовно. А Генпрокуратура знову виставила себе не правоохоронних органом, а... піар-агенцією.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Кожен би пішов би на угоду зі "слідством", коли б його матері на вулиці "невідомі особи" зламали руку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Звичайно, всяку інформацію потрібно перевіряти. Тому я знайшов ось що:
    Матері Северіона Дангадзе зламали руку, вимагаючи, щоб її син дав покази проти Саакашвілі – Сакварелідзе (ВІДЕО)

    Далі має бути, на мою скромну думку, незалежно від того, зверталася ця жінка в правоохоронні органи чи ні, наступне. Луценко і Аваков мали би знайти того чоловіка, що пхав чи не пхав, і вияснити всі деталі і:
    - спростувати, якщо то - неправда,
    - або судити його за хуліганство, в крайньому випадку, по верхній межі відповідної статті (не вони, звичайно, а суд).
    Тому що в даному випадку ці хуліганські дії лиють воду на млин тим, хто стверджує, що владу в Україні захопило ОЗФ.
    Якщо ж з боку влади буде щось на кшталт "жінка не зверталася", "медичний діагоз - медична таємниця, що не підлягає розголошенню", тоді (а у дуже багатьох визріває вже, якщо ще не визріла впевненість у тому що) ми маємо справу з дійсно бандитськими методами залякування неугодних.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    5 хвилин тому ·
    Сьогодні я хотів би публічно озвучити свої плани, бо останнім часом на цю тему надто багато спекуляцій.

    [​IMG]1⃣ По-перше, я організую в Україні[​IMG] масштабну кампанію з впровадження прямої демократії за швейцарським зразком. Якщо ми хочемо жити, як швейцарці, то нам і діяти потрібно як швейцарцям. А швейцарці дуже пильно контролюють свою владу. Якщо влада не приймає тих законів, які їм потрібні, вони збирають 100 тисяч підписів, виносять потрібний їм закон на референдум, і самі приймають його. Якщо влада приймає якесь рішення, яке їм не подобається, вони збирають 50 тисяч підписів, проводять референдум і самі скасовують це рішення.

    Нам потрібна така ж система. Плюс нам потрібна гарантовано захищена від будь-яких фальсифікацій і дуже дешева у використанні система електронного голосування. Ви всі спостерігаєте той цирк, який Порошенко влаштував з твердженням складу Центральної виборчої комісії. Йому потрібен контроль над тим, хто рахуватиме голоси. Не потрібно бути Ейнштейном, щоб зрозуміти, для чого. Для того, щоб красти ваші голоси та фальшувати вибори, щоб проштовхувати на посади мерів бандитів - таких, як громадянин Росії та офіцер російської армії Труханів. Для того, щоб продовжувати на пару з Ахметовим та іншими покидьками грабувати вас й далі. Центральну виборчу комісію та інші виборчі комісії потрібно відправити на смітник. Цим я теж буду займатися.

    Найближчим часом я детально розповім вам, як ми всі разом зможемо цього домогтися. Мені дуже потрібна ваша допомога, я один не впораюся.

    [​IMG]2⃣ Я також займаюся тим, щоб корупціонерам і олігархам, які багатіють коштом грабунку українців, стало дуже мало місця на Землі, щоб за ними й за їх майном по всьому світу ганялася ФБР[​IMG].

    Зараз, коли американським політикам розповідаєш, як корупціонери з олігархами грабують Україну і українців, вони співчувають, але не більше. Це природно, бо у них на першому місці внутрішня політика. Але все змінюється, коли їм розповідаєш, що наші корупціонери та олігархи разом з українцями грабують також і американських платників податків. Адже наша країна - одержувач американської фінансової допомоги, як безпосередньо від США, так і через МВФ. Ці гроші йдуть на латання дірок у бюджеті. А корупціонери з олігархами крадуть ці гроші і прямо, і побічно.

    Приклад: Порошенко з Ахметовим грабують українців через схему Роттердам +, яка робить непідйомними для українців житлово-комунальні тарифи. Такі тарифи змушують виділяти з бюджету більше грошей на субсидії. Грошей на це в бюджеті не вистачає, тому Україна використовує для закриття дірок в бюджеті гроші американських і європейських платників податків. Тобто Порошенко з Ахметовим через Роттердам + крадуть їхні гроші. Мало того - вони залишаються при цьому безкарними! Тому що зрозуміло, що Аваков і Луценко з ними в частці і не будуть це розслідувати, суди знаходяться під контролем Порошенка і грабіж американських платників податків залишається безкарним.

    Американські платники податків не люблять, коли хтось безкарно краде їхні гроші. А американські політики діють дуже жорстко, коли американські платники податків чимось незадоволені. Тому я працюю з громадською думкою, щоб перевести питання корупції в країнах-одержувачів американської фінансової допомоги в площину внутрішньої американської політики. Я хочу, щоб американці розширили свою юрисдикцію на корупційні злочини в цих країнах і віддали їх розслідування ФБР. Це допоможе нам дуже сильно притиснути корупціонерів і в Україні[​IMG], і в Грузії[​IMG]

    Тут мені теж знадобиться ваша допомога. Ми повинні будемо надсилати багато листів американським конгресменам і сенаторам із проханням передати розслідування корупційних злочинів в країнах-одержувачах американської фінансової допомоги під юрисдикцію ФБР. Я обов'язково попрошу вас про допомогу, коли прийде час і сподіваюся, що ви мені її надасте.

    Ось цим я і буду займатися. Не вірте фейковим заголовкам в ЗМІ, нібито я збираюся повернутися в Грузію, щоб брати участь там у виборах. Це все маніпуляція з метою показати вам, нібито я постійно змінюю свою думку з приводу того, чим мені займатися. Мене запитують в інтерв'ю, чи боюся я повернутися в Грузію, я відповідаю, що нехай мені дадуть паспорт, щоб я зміг приїхати в країну - і тоді ми подивимося, хто кого боїться. А ЗМІ, які проводять кампанію проти мене подають цю інформацію так, нібито я хочу повернути собі грузинське громадянство і збираюся до Грузії, щоб там обиратися на якийсь пост.

    Так, я приїду до Грузії підтримати єдиного кандидата проти російського ставленика і бандита Іванішвілі. Але я громадянин України[​IMG], що б там не заявляв Порошенко і його продажні судді, і я допоможу українцям побудувати успішну країну, яка буде семимильними кроками наближатися за рівнем життя до Швейцарії[​IMG]

    Окремо хочу звернутися до журналістів Української правди. Хлопці, вам не соромно? Ви використовуєте в своїх матеріалах, направлених проти мене, точно такі ж заголовки й обороти, які використовують путінські ЗМІ, які мене люто ненавидять. Невже ви забули всі свої традиції, що принижуєтесь до цього? Порошенко як прийшов, так і піде, а ваша репутація залишиться заплямованою на все життя. Подумайте про це.

    Слава Україні! [​IMG]


    View: https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/2023527291010975/
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    35 хв ·
    Українці - дивовижний народ!

    В інших країнах під час революцій протестувальники б'ють вітрини, підпалюють автомобілі та влаштовують погроми, а влада намагається забезпечити дотримання громадського порядку. І тільки в Україні влада влаштовувала погроми за допомогою тітушок і беркутні, а протестувальники забезпечували дотримання громадського порядку.

    Тільки в Україні[​IMG] є такий народ, який під час війни бере на себе не тільки захист країни від величезного підступного ворога, але й утримання армії - причому не коштом податків, а коштом добровільних пожертвувань, коли навіть бабусі, отримуючи мізерну пенсію, відправляли її частину волонтерам, щоб ті закупили бійцям каски та бронежилети.

    Тільки в Україні[​IMG] найновіше і найефективніше озброєння (програми для швидкого коректування артилерійського вогню, дрони-розвідники, ударні безпілотники і т.д.) розробляються волонтерами за фінансової підтримки своїх співгромадян в той час, як з "Укроборонпрому" ставленик Порошенко виводить величезні суми через офшорні прокладки.

    Тільки в Україні[​IMG] народ всього за одну добу здатний поставити на місце знахабнілих і зажерливих функціонерів ФІФА і навчити половину світу гаслу "Слава Україні!", Зробивши за цей час (всього за одну добу!) Більше, ніж Мінстець зробив за весь час свого існування.

    Українці - просто фантастичний народ! Ви більше будь-якого іншого народу гідні самі приймати найважливіші для себе рішення прямим голосуванням на референдумах.

    Уявіть, яка б була у нас країна, якби держава не заважала вам, а допомагала!

    Уявіть, яка б у нас були зарплати й пенсії, якби країна не розкрадалася купкою бандитів і олігархів, які присмокталися до корита!

    Уявіть, яка б у нас була економіка, якби підприємців не гнобили всі ці кровопивці з численних перевірчих органів та відомств!

    Просто подумайте: чи реально добитися всього цього від депутатів і чиновників, стурбованих тільки своїми офшорами й тим, як би побільше у вас вкрасти?

    А якби у вас була можливість скасувати всі ці дебільні регуляції, злодійські схеми, які сидять в наших тарифах - ви б їх не скасували? А якби у вас була можливість розігнати до чортової матері всіх цих дармоїдів з безглуздих перевіряючих відомств, у яких пики вже такі широкі, що не поміщаються в їх мерседеси - ви б їх не звільнили?

    То чого ви боїтеся? Навіщо вам сподіватися на депутатів, коли від них не дочекаєшся потрібних рішень, а натомість шкідливі рішення, які грабують усіх вас, вилітають з них пачками? Заберіть владу у свої руки й самі приймайте рішення! Адже в Конституції написано, що влада виходить саме від вас, від дивовижного і фантастичного українського народу![​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ха, мецій - Пьотр пятий!
    Про Міху он тоже в книжці написали :)))

    Mikheil Saakashvili
    4 год ·
    Щойно закінчив читати книгу, написану моїм старим і дуже дорогим другом Джоном Маккейном. Це приголомшливо! Я був зачарований його баченням, почуттям обов'язку, найбільш всеосяжним і глибоким світоглядом, з яким я коли-небудь стикався. Для мене велика честь, що кілька сторінок цієї книги присвячені мені. Наша дружба триває стільки ж років, скільки я одружений. Джон згадує, як він зустрів мене, коли я був студентом юридичної школи Колумбії в його сенатському офісі в 1994 році і як ми миттєво відчули зв'язок і стали друзями. Він докладно розповів про наші численні зустрічі і зробив дуже точний, майже ідеальний аналіз вторгнення Росії в Грузію в 2008 році. В цілому дуже важливі історичні свідоцтва видатного державного діяча нашого часу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    8 год ·
    Україна - фантастично багата країна! Я абсолютно серйозно! У нас стільки корупціонерів, що, якщо їх потрясти, то грошей вистачить і на чудові дороги, і на повну модернізацію "Укрзалізниці", і на лікування важкохворих діток, яким зараз змушені збирати по копійці добросердні громадяни. Якщо ж ліквідувати всі ті відомства, де зараз сидять відверті дармоїди й шкідники, які гноблять підприємців України та її економіку, і продати на прозорих аукціонах їх будівлі та автопарки, то ми й пенсії зможемо значно підвищити. А якщо врахувати, що всі ці корупціонери та дармоїди ще й перестануть керувати Україною і, тим самим, шкодити їй, то в нашу країну прийде стільки грошей, що через деякий час ви просто не впізнаєте нашу країну! Запитайте у тих, хто бачив Грузію до моїх реформ і після них - вони вам це підтвердять.

    Проблема тільки в тому, що корумповані політики ніколи не стануть трясти себе самі. І заміна їх на виборах на інших, точно таких самих, теж не допоможе. Зате, якщо ми доб'ємося прямої демократії як у Швейцарії, ми зможемо все зробити самі - не чекаючи, поки ці жирні свині добровільно відмовляться від свого корита.

    А Пашинян - просто молодець! http://bit.ly/pashinyan
     
а де твій аватар? :)