Розбився iPhone 6

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Shparik, 27 кві 2017.

?

Що краще? Міняти весь екран чи лише розбите скло?

1. весь екран

1 голосів
    50,0%
  2. лише розбите скло

1 голосів
    50,0%
  1. MalvinkaZ

MalvinkaZ миється в бані

р е к л а м а
    В принципі так, лише старт продаж різний

2. prius

prius Well-Known Member

Різниця була в місяц часу

• Інформативно Інформативно x 1
  3. prius

prius Well-Known Member

Купив собі 8+ донці подарували iphone x

• Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Samojlovu4

Samojlovu4 Well-Known Member

Епічненький такий допис самсунговського юзера... Саме в роботі онлайнового банкінгу, де думаючі люди якраз великий плюс айфону бачуть, для андроїдовської публіки, тінейджерів та обмежених домогосподарок, то зайвий клопіт виявляється... Якщо мій айфон без клопотів в онлайн-банк пускати стане - здам його в той же день дитині на забавки, або видалю банківський апп.
    Сміття в тих андроїдах через через дисплей лізе, ну але тій публіці то не важливо, головне ігри і файна камера на аватарку є.

5. Zambeziya

Zambeziya New Member

Мені на iPhone 6 потрібно якісно скло замінити. Збираюсь на тижні відвідати Київ. Може хто порадить якісній фірмовий сервіс? Буду дуже вдячна.

6. WELERI

WELERI Member

Я в минулому місяці також скло на IPhone 6 замінювала. Зверталася в фірмовий сервіс. Він у Києві щоправда знаходиться. Саме тому свій гаджет Новою поштою відправляла. В день його отримання мені і інженер сервісу зателефонував. Він дуже детально про результати діагностики розповів. У меня лише пошкодження скла виявили. І ніяких інших відхилень у роботі не діагностували. Ремонт в 1599 грн. обійшовся. Дали гарантію. Зараз пристрій працює нормально. Ремонтом задоволена) Спеціалісти дійсно в тонкощах ремонту добре разбираються uipservice.com/remont-iphone/iphone-glass-replacement

а де твій аватар? :)