Росія - інкубатор сучасного фашизму?

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем ГРАНД, 11 гру 2010.

  1. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Хочешь нажить врага - заговори о политике. Здесь ищут врагов, не иначе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    За моїми спостереженнями - процес двосторонній, тому не дуже зазнавайтеся.
    Та й не обовязково шукати ворога. Часом банальна людська тупість може принести більше біди, ніж злий умисел.
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Как может москаль зазнаваться в присутствии свидомого хохла?
    Не, это немыслимо и не реально.
    ИМХО.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Смешно.
    Медведев за оставшееся время не проколется, быть ему ему президентом.

    Не перекручивайте. Пример только в одном, без революций, потрясений и разрухи быстрее вырываешься в перёд.

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну от, я ж кажу - процес двосторонній. Для декого достатньо того, що я українець, аби ображати, навіть не перечитавши загальної думки.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дякую за прогноз.

     
  7. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Как можно опровергнуть бред? Если можно рецепт или совет. И конечно с примером.
     
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Шановний Каноніре! А чи не здається вам, що копіюючи на повному серйозі такі бздури, ви не пропогуєте українську і дею і не присоромлюєте чимось росіян, а навпаки - виставляєте себе - як би то так висловитися, що б не сказати "ідіотом"?
    І було б то мені по барабану, якби при цьому ви не виставляли в такому світлі українців загалом...

    Ця тема доводить, що далеко не завжди мінус на мінус дає плюс. Неадекват з одного боку на неадекват з іншого = повний неадекват...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :)):)):haha::haha:
    Шановний Бамбуку! Різниця між ними і нами в тому, що в них між собою ніяких суперечностей ніколи не виникає, хто б що не говорив. А в нас як завжди партизанський загін з трьох чоловік з двома запроданцями і вісім різних поглядів на одну проблему. Ви тільки намалювалися на форумі, а вже поради роздаєте.

    Не знаю, хочете інтелігента вдавати - на здоров'ячко. Може просто рідко з москальнею спілкувалися якщо думаєте що їм ваша культура потрібна. І не пішіть оте "бздура", хто вигадав таке слово тільки.
     
  10. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Каждый судит по себе и своей испорченности. (А судьи кто? Кто судьи?) где то, когда то слышал. Большевике и фашисты, тоже не любили интеллигентов.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Це їхні проблеми - адже нема суперечностей - нема розвитку.
    У будь-якому разі, це їм вирішувати, мені якось цікавіше, що в Україні буде.
    А якщо в Україні українець не може нормально іншому українцю чи людині з-за кордону аргументувати свою національну ідею, не притягуючи за вуха різне інформаційне сміття, а оперуючи лише фактами та залізною логікою - то не вселяє оптимізму.
    Та й загалом, в чому сенс вступу в дискусію? Когось в чомусь переконати. Якщо вважаєте, що їх ні в чому переконати не можна - то ви просто людина, якій нічим зайнятися, так, фігнею страждаєте. Якщо ж маєте надію огось в чомусь переконати - варто оперувати не образами і фантастичними гіпотезами, а аргументами й фактами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я вас вітаю, вас плюсують всі тутешні противники української ідеї. Тримайте в такому дусі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Опаньки. Причём тут Украинская идея в теме Росія - інкубатор сучасного фашизму?
    И когда я высказывался плохо об Украине? А ещё идеи. Про которую я в обще не в курсе и не знаю. А плюсую, иногда даже вас за интересный комментарий. А не пургу.
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Очевидно, заперечити мені по суті аргументів нема?
    Особисто я втішений цим фактом, адже бачу шанси надалі людям пояснити свою позицію. Тому що мені здається важливим довести, що українці - цяця, і не бачу жодної потреби для цього доводити, що росіяни - лайно.
    Так, є люди на кшталт Далекосхідника, який взагалі не хоче визнавати права українців на власну націю і власну державу - для цього вистачило двох чи трьох відповідей, відповідно, надалі не маю наміру витрачати на нього час. Але не збираюся вішати ярлик на всіх інших тільки тому, що вони росіяни.
    Якщо ми й надалі будемо ставити собі за мету всього лише бути кращими за росіян - то в нас і буде виходити надалі лише копія Росії - в чомусь краще, а в чомусь - карикатурна.
    Вам хочеться такої України? Мені - ні. Мені цікаво, що доброго можуть зробити українці, і - якщо дії не спрямовані на Україну - абсолютно нецікаво ловити за руку росіян, коли вони роблять хоч щось погане.
    Простий приклад: коли ви починаєте доводити героїзм Бандери на порівнянні зі Сталіним - завідомо програєте. Тому що героїзм Бандери можна показати лише в стосунку до України.
    Якщо виходити з логіки співвідношення Бандера - Україна, ми вибудовуємо цілком зрозумілий (звичайно, якщо відкинути навязані радянською пропагандою стереотипи) асоціативний ряд: українець - боровся за незалежність України - загинув за Україну - герой України.
    Коли починаєш кричати, що "ваш Сталін більше вбив, ніж Бандера", визнаєш Бандеру вбивцею.
    Я особисто Бандеру вбивцею не вважаю, вважаю героєм України. Мені при цьому нецікаві співвідношення його дій з діями радянських лідерів, польських, німецьких, чи японських. При цьому я не буду вимагати від росіян чи поляків, щоб Бандера був героєм і для них. Мене цікавить лише одне: щоб вони поважали моє право самому визначати, хто буде героєм для мене в Україні. Але для цього і я повинен поважати їхнє право вважати героєм Росії кого їм завгодно - Путіна, Мєдвєдєва чи Петра 1.

    От уявіть, що всі росіяни зникли. В космос полетіли, як в анекдоті. І що, невже не залишиться нічого, чим ви як українець могли б пишатися, без порівняння, що в нас краще, ніж у Росії?
    Я думаю, що залишиться чимало. То чому б не говорити про це, а не про недоліки росіян - хоч вони вигадані, хоч і реальні?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так що, тему можна закривати?
    Єдина біда - в нас іде інформаційна війна. Якщо я почну махати білим прапором - мене все одно переїдуть танком і не помітять моєї відсутності. Не я це розпочав - не мені й закінчувати.
    І взагалі немає бажання на вас іще енергію тратити. На форумі "Свободи" є визначення для таких персонажів - "нудний демократ".
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Хто казав про "білий прапор"? Просто замість того, щоб власне проти допотопних танків (стереотипів, дезінформації і брєду з іншого боку кордону) ви вирішили використовувати такі самі допотопні танки (стереотипи, дезінформацію й брєд з нашого боку кордону). Я ж пропоную використати проти них високотехнологічну сучасну зброю: аргументи і факти. Тому що "танків" в Росії в чотири рази більше...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :nea:
    Таких багато тут. Переписують один за другим 200 раз одне й те саме.
    Все одно ніхто ще нікого ні в чому не переконав і не перехрестив у свою віру, навіть у темах, де по 500 сторінок аргументів з фактами напостили, і не переконає і не перехрестить, бо речі принципові.
     
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я всіх сторінок не подужав. Але от почитав сторінок 20 останніх в цій темі - не побачив жодного аргументу від вас тверезого.
    Все "Лєнін - гріб", "Мєдвєдєв - карлік", "Путін - агєнт Альфи Центавра"...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не.
    Почти одинаково, уже, наверное, если всё сделали, как обещали.

    КИЕВ, 04 февраля - До 2010 года в украинской армии планируется сократить количество танков с 4040 единиц до 2 тысяч, сообщил заместитель начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Украины генерал-лейтенант Николай Пальчук в понедельник на брифинге.
    http://www.ukraine.ru/news/109222.html

    В канун приезда в Москву Барака Обамы министр обороны России сделал дорогому гостю беспрецедентный подарок: принято решение сократить количество танков в Российской армии с 22831[1] до 2 тысяч.

    http://www.apn.ru/publications/article22288.htm
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    о_О То виявляєсі правда що Ленін - промінь світла в темному царстві, а Медведев - президент Росії, а Путін "добрий, чого ви причепились до нього". Це просто щастя що ви з'явилисі на форумі.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)