Ресторан-пивоварня Кумпель / в приміщенні колишнього Кастелярі

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 13 січ 2009.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

    Приятель по забаві – так перекладається назва нового ресторану-пивниці «Кумпель», представленого львів’янам нещодавно. Питання чи прийнято таких приятелів знаходити у даному закладі, чи приходити вже зі своїми, зосталось відкритим, але люду в цьому ресторані зазвичай багато. Тож, є всі шанси.;)
    Склалось враження, що власники «Кумпеля» (за сумісництвом і власники відомих фаст-фудівських мереж) вирішили особливо не заморочувались на ідеї. Відтак, маємо пивоварню при досить вмістимому 2-поверховому ресторані-шинку (якість продукту якого має ще завоювати визнання пивоманів), приємний інтер’єрчик з видом на Митний пляц (у підвальних приміщеннях для «некурців» цього виду бракує), грамотне сервірування та художнє оформлення страв, продумане закусочне меню складене найперше для великих кумпаній (і на діалекті), високі ресторанні ціни, багацько офіціантів (які орієнтуються в меню, але не перепровіряють замовлення), кнопки їх виклику на столиках, навчений фейс-контроль. Для чого фейс-контроль у пабі?? Кажуть, у них елітарна публіка – бувають високопосадовці місцевого розливу.

    ЧИТАТИ ДАЛІ
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Tony

    Tony Well-Known Member

    Хто був, які там ціни??? Небесні чи космічні? Бо судячи по Лєксусях і ЛєндКрузерах шо там стоять біля нього кожен вечір то мені здається шо це не зовсім народний заклад
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Wertyn

    Wertyn Active Member

    Хороша кнайпа! Простенький спокійний інтер'єр, зручні (хоч і дерев'яні) крісла, на кожному столику стоїть кнопка виклику офіціантів, які прибігають при першому ж її натисканні. Офіціанти дуже ввічливі все роз'яснюють що до чого в меню і порадять, що краще взяти. Готують смачно але страви там дійсно специфічні (я досі так і не знаю, що я їв :) ). Ціни звичайно не дешеві (ну все-таки ресторанчик в центрі міста), але і не захмарні. Літровий бокал пива коштує 22 грн. То є пиво їхнього власного виробництва (є три сорти), досить смачне, особливо сподобалось темне. До пива ми брали "метр ковбаски" (десь прибл.100грн.) і тарелю м'ясного асорті (прибл. 60 грн.). З тої тарелі ми ідентифікували тільки курячі лапки і свинні реберця, решта страв, що на ній знаходилися так і залишились загадкою, головне, що було смачно і без негативних наслідків для жолудку. :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. bora

    bora Well-Known Member

    М"Яско 40-60 грн, пиво - від 15 грн, всілякі там сирні тарелі порядку 80-90 грн здається. ІМХО, не дешево..
    Брр. а перепитати? а якщо це сире м"ясо? відразу результату можна не побачити..
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Wertyn

    Wertyn Active Member

    Нє, там було всьо жарене-смажене-печене, сирого нічого не було. З часу моїх останніх відвідин "Кумпеля" пройшло вже два тижні і жодних негативних результатів не проявлялось. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    класно в Кумпелі - атмосфера, кухня, обслуговування, пиво. не можу сказати, що дешево, але і не має бути дешевше за таку якість. троха незручно, що бронювання столиків тіки до 16-ї. все решта - на рівні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. мала

    мала New Member

    було спокусилася на "живе пиво" - сходила раз з друзями-киянами, але більше мабуть не піду. може й воно живе, але надто якесь водянисте, як на мій смак.о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Ви спробуйте "живе" від Першої приватної броварні в будь-якому закладі а-ля Криївка, Гасова лямпа тощо, тоді зрозумієте, чим відрізняється Кумпель...
    п.с. в жодному разі не хвалю кумпелівське пиво за принципом "із двух зол", просто воно мені файне, і все :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Найцікавіше, що ці всі заклади належать одному власнику... Прикольно продавати "живе першої свіжості" за 20 грн. в Кумпелі, а "живе другої свіжості" за 10 грн. в інших закладах общєпіта. Захоплююся бізнесовим креативом! без жарту, вміють гроші заробити на всьому!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Кумпель і Криївки одному власнику? Ви глибоко помиляєтесь, Кумпель відкрили зовсім інші люди, що не можна не помітити одразу ж при вході.. тому так зване "живе", яке продають в Криївках, до Кумпеля не має жодного відношення.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Ну як вам на форумі я зможу довести протилежне? прошу тільки прийняти на віру. Не обов`язково має бути одна особа записана. Натомість справжні власники завжди в тіні...
     
  12. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    та не тре мені то доводити :) просто коли починалися тіки розмови про Кумпель, я досить ретельно простежувала історію його власників/творців, і то були абсолютно єнші люди, ніж творці/власники криївок, тому, власне, я туди і пішла... але менше з тим, як матимете настрій і доведете мені протилежне - з мене пиво, кумпелівське 0,5 гарантовано :)
     
  13. Tony

    Tony Well-Known Member

    Ну ви мене заінтригували.... обовязково піду при першій же нагоді
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Нема чого і сперечатись: Криївка і іже з нею - Назарук і люди з ГНГ, Кумпель - Компанія Системи швидкого харчування - Fast Food Systems Марка Зархіна (Пункт, Япі, Челентано). В коментарях на Релаксі вже його згадали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MEFIS100

    MEFIS100 Well-Known Member

    Оце на днях ходили з кумпелем туди на пиво...мені сподобалося
     
  16. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    вчора там була черга як за хлібом в часи СССР, і на дверях вивіска Вільних місць немає, чого ті люди там стояли... і чого б то такий аншлаг? А хто що може сказати про то кафе Під Золотою Розою???...
     
  17. helmut

    helmut Member

    Як на мою особисту думку кумпель це саме те місце де можна пити пиво не завдаючи шкоди здоров"ю. Там готують саме хмільний напій, а не спиртовий
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Ви в тому спеціаліст? То може скажете чого від кухлика пива за півгодини почався страшний головний біль? Я взагалі таким ніколи не страждаю, а тут змушена була покинути цей заклад, тому що неможливо було спілкуватись так погано стало.. Направду серйозно перепитую - хто на тому розуміється. бо якась дивна реакція, як на мене. Чи це в мене алергія на живе пиво так проявилась?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. helmut

    helmut Member

    Ні. Це моя особиста думка, підкріплена власним досвідом. Шкода що з вами трапилась така неприємність
     
  20. pelagiya

    pelagiya Active Member

    Кумпель - це ресторан компанії Зархіна, Криївка, Лямпа етс - це дітища Назарука. Наразі Зархін і Назарук у родинних чи інтимних стосунках не помічені.
     
а де твій аватар? :)