Renault

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Мих, 25 лис 2006.

  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Аveo, Данила. Аванти это по моему Тойота.
    Ни фига не понял про резину на заднем мосту... В смысле колеса? Шины? Какой такой брак? Кто поел?
     
  2. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Поїв асфальт.:) Запитайте ще в когось, це непоодинокий випадок. Він ще з них виколотив нову гуму, та дуже пишався.

    Evanda помилився таки аж 2 літери.;) А ось ви у моєму ніку навмисно останню літеру плутаєте? А казав "мир, дружба" :)
    Доречі зі списку мій вибір Mitsubishi Lancer SW 1.6 Comfort – 20 400 $("где деньгі Зін"(С))
     
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    "Дружба" я не говорил.
    Каким образом Лацетти испортил новую резину при нормальном розвале-схождении, для меня так и осталось загадкой. Может на спущенных колесах ездил? Или трогался со второй передачи, с полным газом?
     
  4. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Ви видаєте себе за дуже, я б сказав занадто трошки, обізнаного у автосправі "спеца", але навчиться прислуховуватися до думок інших. Чим я Вас так роздратував, що ви стібаєтесь та жартуєте?
    Де така молода людина встигли покататися на всіх цих іномарках. Може в МРЄО, Ви там працюєте? Тоді вірю.
    В мене права з 90 року, так для справки. А в того мого друга з 80 року.
     
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Данило, ай-йай-йай, как некрасиво! По моему, для того, чтоб догадаться о способе, с помощью которого "убили" резину, не нужно быть автоспецом... Достаточно логически подумать о факторах, влияющих на износ етой самой резины :)
    А успел я поездить на многих иномарках потому что к етому стремился. Не работай в МРЕО а имей сто друзей-автовладельцев ;)
     
  6. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Змушений був подзвонити тому хлопцю. Так от: на задньому мосту "теліжка" є такі реактивні штанги та гайки що регулюють сходження. На зборці, на заводі виробнику комп. чи що дав помилку на один оберт гайки, і справа ,і зліва що дорівнює 4 градуси від "еталону". У результаті гума на задку в’їлася раніше та більше значно ніж на передку через 15 тис км.!
     
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Ну Ви ж говорили, що розвал-сходження у нормі... ВВели мене в оману, а потім автоспецом обізвали :)
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    Я все-таки вибрав Лагуну. І мені сподобалось.
     
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    "...не озеро....Лягуна!":p
    Вас вже можна привітати?:)
     
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Поки не подзвонив, сам не розібрався.
    А ось є така проблемка. На обертах 2000-3000 на скорості, стрілка тахометра раптово падає, та через мить знову встає на місце.
    Іноді на гарячому движку у пробці глохне. Потім важко завести.
    Підозри на конденсатор трамблера. Хто має які рекомендації?
    І на газі, і на бензині, однаково. Частіше на газі, бо на бензині лише прогріваю.
     
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Пусть проверит датчик хола. Датчики температуры вздуха, положения дросселя.
    В современных иномарках очень много електроники, и достаточно на любом датчике окислиться контакту, как в бортовой компьютер стают попадать ошибочные данные, соответственно изменяется качество топливной смеси и график ее поступления в цилиндры.
     
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Да то в мене Капітане. Та машина простіше. ВАЗ 21063. Москальска "чісто".:D. Таке враження що справа у запалюванні. Угол не той чи щось подібне.
     
  13. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    А-а, так Вы предупреждайте... А то говорим про Лацетти, а тут вдруг БАЦ! И чисто шоха, с московскими корнями и киевской пропиской :) Тогда все намного проще. Заедьте на сервис, найдите мастера покрепче, дайте ему свое весло... а он уж разбереться куда бить... на то он и мастер :D
     
  14. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Дякую Капітане. "Дружба" це величезна справа. Коли полагоджу, а таке я завжди роблю самотужки, розповім всім що це таке було.
    Мих вибачайте за оффтоп. То можна привітати Вас?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    Можна.
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Ура-а-а-а!!!!! Ну-с, по старой доброй традиции, чтоб быстрее ездила... ;) :)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    Дякую, не знаю як далі, але їде досить тихо і не можу від ключів відвикнути, бо тут картка для заводу двигуна.
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Renault

    То як , дружині догодив, нє?

    До речі, в чому родзинка тої лагуни?
     
  19. Doc.

    Doc. Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Мих, вітаю з покупкою, французи мають лице.

    Я й забув, у мене колись Рено 25 було, на той час дуже елегантне авто.
    Але по львівських дорогах з кліренсом 120мм їздити було важкувато, достатньо
    невеликої ямки на спуску і машина клювала переднім бампером дорогу.
    Уявляю Bаші проблеми Миху, якщо би Ви купували автомобіль для дружини.

    Просто не подобається,...
    Не подобається назва моделі, (Бюік Люцерн, Лакросі- авто може бути,...
    Якась там коліжанка має (Пацифіка, список великий,...
    Я хоч і феміністка, та не настільки (Крайслер 300,...
    На Кемрі, Акордах іздять одні...,
    Не підходить колір, важливо дуже!, інакше Вас чекають додаткові витрати на підбір гардеробу, косметики, також зразу можна купити фарбу для волосся в колір салону,...
    Колір не має значення- (БМВ,...
    Має задатки щоб бути оригінальним, але іх не вистарчає (Лексус,...
    Прикольна іграшка- не подобається жодній з моїх коліжанок (ПТ Крузер,...
    Буде видувати всі мої дрібязки, які я вожу з собою (кабріолет,...
    Ф о р д???! (Форд 500, Фрістайл,... Жодних зауважень до того, що Лінкольн, Ягуар також Форд.
    І так далі,...
    Добре, що Plymouth Prowler в 2002 перестали випускати,.. а так взагалі жінки думають про сімейний бюджет, та стараються не злити коханих чоловіків,... :)
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    За три дні наїздив майже 500 км.

    Досить мягка і дуже плавний хід. З містя не рве, але коли їду 120 км/год, відчуття, ніби машина йде всього 70-80 км/год. Може спідометр бреше?:D

    Заводиться: вставляєш картку (замість ключів) і натискаєм кнопку.
     
а де твій аватар? :)