Ремонт в новобудові: шо по чому?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Sympatico, 1 тра 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Paratrooper

Paratrooper Member

Добрий день. Порадьте добру фірму або бригаду для ремонту під ключ в квартирі.

2. NataZor

NataZor New Member

Якщо хтось збирається робити ремонт, і потрібні матеріали, то я можу порекомендувати ТЦ Три Слони. Нам даний ТЦ порекомендували друзі, вони робили ремонт, міняли підлогу, і робили заміну дверей. Відрекомендували з кращої сторони, дуже гарна якість матеріалів, і ціна більш менш приємна. Коли ми звернулись в Три Слони, хочу подякувати менеджерам-консультантам, розповіли про всі тонкості і всі нюанси. Ми змінювали двері, якість на високому рівні, з якісних матеріалів, також є можливість підібрати ексклюзивний дизайн. Дякуємо за швидку доставку і монтаж!!!

3. YasonArgo

YasonArgo миється в бані

Моожна знайти бригаду для ремонту квартири на цьому сайті Ремонт квартир та будинків у місті Львів | Послуги ЮА - пошук послуг та спеціалістів , я саме тут по відгукам і шукав. Пропозицій багато, тож було з чого вибирати. Можна навіть бригаду обрати по кількості осіб, що вас влаштує

4. DarynnnKa

DarynnnKa миється в бані

З шорошими та відповідальними майстрами тепер дійсно важко. Попит великий, треба домовлятися за рік наперед. Буває, що одна бригада бере кілька замовлень одночасно, а потім розриваються між об*єктами. Відповідно ремонт значно розтягується в часі.

5. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

А на маєш...о_О
    То де ві Львові вчуть так файно по рускі говорити?

Навіяло...

Судять западенця за вбивство сина.

Убивця, чорний від горя, розповідає:
    - Ото ми його послали вчитися до київського унiверситету. Шiсть рокiв
    надсилали грошi, харчі, собi в усьому вiдмовляли...

Та й дочекались - входить в хату й каже:
    - ЗДРАВСТВУЙ, ПАПА!

Отут рука сама і кинула в падлу сокирку...

(с)

6. Mactuc

Mactuc Member

Средняя стоимость ремонта, который выполнен из дорогих качественных материалов вместе с установкой встроенной мебели и техники обходится в 300 амер.долларов за кв.м. Нужно понимать, что это цифра усредненная, ведь предела совершенству нет.

7. Gaytana

Gaytana New Member

Ми користувались послугами цієї фірми Дрім Дім.Швидко та якісно роблять,безпроблемні взагалі.

8. AlinaMoskalenko

AlinaMoskalenko миється в бані

Якщо ви хочете, щоб на кухні було максимально комфортно і зручно, то потрібно врахувати всі нюанси і використовувати всю площу обдумано. Дивіться ідеї оформлення і нові тенденції дизайну кухні на сайті. Особисто я для себе черпати багато цікавих моментів, коли робила ремонт на кухні, вийшло здорово.

9. Allik

Allik Active Member

А якщо самостяотельно робити ремонт - то взагалі практично безкоштовно він обійдеться) Ну я звичайно не вважаю вартість інструменту, адже як мінімум плиткорез, пневматичний гайковерт YATO YT-0953 такий, шпателя, перфоратор все одно купити потрібно буде.

10. fedorivandriy

fedorivandriy Active Member

Самому ремонт не так просто і зробити, тим більше він безкоштовним вам точно не вийде)

а де твій аватар? :)