Ремонт своїми руками

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем redfox, 5 бер 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. serggorich

    serggorich New Member

    Ми самі вішали кондиціонер, на першому поверсі це легко. І так, заказувати через інтернет було дешевше, бо натрапили на акцію.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І самі труби паяли? Хладоген заправляли?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Якщо то настінні "запальнички", то там пайки нема. Вони на вальцовках. Правда лишається інше питання, чим торці вальцували? )))) Чим дірку в 40-50 мм в стіні товкли? )) Знать хтось був, хто мінімально розбирається в електриці, тому що там міжблочний силовий і керувальні кабелі потрібно підключити. Нє?
    ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. prius

    prius Well-Known Member

    так і є IMG_2219.PNG
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kalianiwe

    kalianiwe New Member

    Доброго дня! Поможіть люди добрі порадою...сильно не критикуйте - сам ніколи таким не займався, а от зараз доведеться.
    по причині естетики довелося готову стіну проштробити і сховати в неї труби опалення (на малому відрізку, біля метра).хотілося б те діло сховати і щоб потім по швах тріщини не виступали - то надумав сітку на те діло покласти. в результаті виникло два питання:
    яким чином краще закріпити сітку в нижньому кінці, оскільки стіна з газобетону і залишився зовсім малий відрізок стіни до плінтуса з плитки;
    на скільки тягнути сітку догори від штроби?
    схематично то все намалював щоб легше було уявити, варіанти кріплення сітки намалював червоним
    111.png
     
    Останнє редагування: 8 чер 2017
    Reason for edit: вставив зображення
  6. manur

    manur Well-Known Member

    То файно. Ще б ми тото виділи. То ваабчє було б люкс.
     
  7. kalianiwe

    kalianiwe New Member

    Вибачайте, виправився
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    @kalianiwe, а що таке 1 і 2? І, чим заповнено там, де "1"?
     
  9. kalianiwe

    kalianiwe New Member

    1 і 2 це мої варіанти закріплення сітки, а труби поки нічим не закриті, думаю клейовою сумішшю то зробити і згори фінішною шпаклівкою
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    @kalianiwe, я не вважаю себе фахівцем в цій справі, але, гадаю, що нічого тут премудрого нема. Заповнюєте порожнину з трубами. Наклеюєте сітку по варіанту 2, тільки донизу по максимуму, а не так, як у Вас на схемі. Сітку (вона ж в рулончиках?) клеїте ГОРИЗОНТАЛЬНО. Тобто, до верху не потрібно далеко тягнути. Ширину сітки вибрати таку, аби від верхнього краю порожнини з трубами до верхнього краю сітки було см. з 5, можна трохи більше. Та й усьо.
    Зашпакльовуєте тото всьо зверха.
     
  11. kalianiwe

    kalianiwe New Member

    @manur, дякую за пораду...будем пробувати
     
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Кацапи вже і тут рекламу пхають
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. dfghj

    dfghj Member

    делаем ремонт в гостиной подскажите,где купить хорошие люстры
     
  14. Danjaaa

    Danjaaa Member

    А я свой проект заказывал, сам ничего не понимаю, жена с ними консультировалась и помогала.
     
  15. Danjaaa

    Danjaaa Member

    Главное выбрать правильный подход.
     
  16. Kbpf

    Kbpf New Member

    Так, це вірно, але мені хотілосяб спочатку обрати систему обігріву. Я сумніваюся - який котел краще ставити електричний чи газовий,може хтось вивчав це питання?
     
  17. Rostk

    Rostk Member

    Я коли робив ремонт в квартирі сам купував матеріали, а розила все ремонтна бригада.
    Так суттєва еконоія, до того ж тебе точно не обманять.
    Ціни вигідні укав як в міських магазинах, так і за містом чи в інтернеті.
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Всім привіт) шановні знавці чи можете визначити по фото. яким маьеріалом вибудувано другий поверх? шлакоблок чи керамзитоблок? чи піноблок? і цікавить як буде житись в такому будинку? чи тепло? чи екологічно? [​IMG]
     
а де твій аватар? :)