Ремонт квартири - ПІДЛОГИ

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем рівнянин, 31 лип 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Noname Noname

    Noname Noname Member


    Реклама.. ну, если совет можно назвать рекламой, то да, тогда реклама.
    На самом деле я перешуршал уже кучу информации и более лучшего варианта для пола не нашел.

    ---------- Додано в 08:52 ---------- Попередній допис був написаний в 08:40 ----------

    Два года для паркета это не результат. При бережном отношении ему ничего не будет и за 5 лет, но более 10-ти он не проживет. Цвет в наиболее "активных" местах вашей квартиры потрется и будет отличаться от остального. На кухне, в проходах между дверей и т.д.

    Просто посудите сами.
    Раньше на телефонах делали обычное стекло. Оно быстро царапалось. Далее начали делать всякие горилла гласс, сапфировые и т.д. не спроста же. Плюс вы не увидите паркет практически ни в одном месте большого скоплени людей, магазинах, торговых центрах и т.д. тоже ведь неспроста.
     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ламінат там теж рідкісне явище - переважно плитка :)
    На кухні і в коридорі плитка, оскільки там найчастіше треба мити підлогу, особливо на кухні. Не думаю, що паркет для кухні - гарне рішення.
    Паркет можна відреставрувати, а ламінат можна? Ламінат також потреться, бо ніщо не вічне під сонцем :)

    Зрештою, то вже питання смаку та вподобань.
     
  3. Noname Noname

    Noname Noname Member

    Не согласен)))
    Плитка используется в основном потому, что гораздо дешевле того ламината, который прослужит столько же сколько и плитка:) а это именно АС5 ламинат, но правда там и класс должен быть от 34-35 т.к. большие нагрузки на него из-за тяжелых сумок, плюс каблуки и т.д., то есть что бы он просто не раскололся, а у этого My-Floor ламинат при 32 классе, который для домашнего использования идет АС5 и гарантия 30 лет для бытового использования и 15 для коммерческого:)

    Вот, пожалуйста, ламинат в аэропорту:) А паркет вы в таких местах точно не найдете.
    Аэропорт Инчхон в Китае
    [​IMG]




    Ламинат не реставрируется, но можно купить 1 или 2 кв. метра и просто заменить поврежденный участок, а вот паркет вам нужно будет реставрировать весь:) т.к. вы не сможете хорошо отреставрировать только пару досок или конкретный участок так, что бы он не выделялся среди остальных.


    Реставрация паркета на 30 кв. метрах вам выйдет минимум в 1500 грн т.к. нужно покрытие лаком, заделка щелей, плюс циклевка смотря еще какой машиной и то я очень дешево сказал.

    А вот заменить 2 квадрата ламината Вам выйдет в 600 грн и при этом цвет от остального отличаться не будет тк это будет тот же ламинат и так вы его менять можете когда нужно, а паркет при этом реставрировать слишком много раз не выйдет т.к. 3 мм верхнего шара дерева в среднем снимается при любой циклевке, а вот имеено то дерево о котором вы пишите Ясень, дуб, бук его из 15 милимитровой доски всего милиметра 4.

    Вот посмотрите характеристики:
    [​IMG]

    Так на долго ли хватит вам нынешнего паркета, а перекладывать паркет, это вам не ламинат полностью переложить. Разница в цифрах минимум до 2-х раз в большую сторону.


    Ну, тут вы может быть и правы, не очень практично, но тут уже зависит от дизайна и размера самой квартиры, кухни и коридора. Я бы не стал делать плитку на вот такой кухне:

    [​IMG]

    Согласен, но должно быть правильное соотношение цены и качества. То качество паркета, которое идет сейчас это совсем не то, что было при союзе. Паркет времен СССР на сколько я помню, то это просто цельная доска той породы дерева, которую вы покупали. Если это Ясень, то это ясень, если это дуб, то это дуб и реставрировать вы его могли сколько угодно. А сейчас у вас большая половина паркета - сосна и только 4 мм той породы, которую вы покупаете.

    Потому я больше за ламинат, а если ламинат еще и более менее экологичен, как у этого My-Floor , то это вдвойне хорошо т.к. и во всяких дсп и двп хватает формальдегида, которого в каждой квартире хватает.
     
  4. Bira

    Bira Well-Known Member

    Мне вообще тоже ламинат очень нравится. Его очень удобно держать в чистоте, абсолютно без усилий.
     
  5. Bira

    Bira Well-Known Member

    Може хтось підскаже, якщо ламінат вже не дуже виглядає, чи можна його обробити покриттям ŚNIEŻKA PODLOGA, щоб освіжити вигляд ну і захистити на майбутнє. Читала, що ламінат не реставрують, але він просто старенький вже.
     
  6. Noname Noname

    Noname Noname Member

    Чесно говоря, я бы не советовал пытаться обработать ламинат. Вообще такой практики особо нет.
    Если у Вас на ламинате используется система click зажимов, то лучше просто заменить поврежденное место.
     
  7. Noname Noname

    Noname Noname Member

    Да, да!
    Плюс с ним можно извращаться, как угодно. К примеру, даже такой вот ламинат бывает - FALQUON. Там ссылка сразу на примеры работ или оформлений, как правильно сказать не знаю, но зараза дорогая, а выглядит, как натяжной потолок, только на полу:).

    Не знаю конечно, кто такое покупает, но прикольно) По отпечаткам ног, можно проследить, кто куда ходил))

    Помыл вечером пол, а на утро спалил того, кто жрать ходил на кухню))
     
  8. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Відарон для підлоги спеціальний є. Запитайте в консультантів в будь-якому буд. магазинi. Збираюся ремонт в квартирі робити у липнi, знаю що під ламінат кладуть підкладку, а ось під лінолеум треба її класти?
     
  9. Bira

    Bira Well-Known Member

    Маєте на увазі лак для паркету від Vidaron?
     
  10. Olishka

    Olishka Member

    Всім доброго дня, збираємося вдома робити ремонт, підлогу будем міняти в одну з перших черг, наразі зупинилися на кафелі для кухні та мучаємось у виборі ламінату, знайомі порадили виробника мейстер, в принципі люди мають справу з будівництвом, тому довіряємо, але ще хотілось би почути інші варіанти виробників, хто що може порадити?
     
    Останнє редагування модератором: 15 бер 2015
  11. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Хтось може чув про фірму "Світ інсталяцій", в нашій новобудові вони робитимуть індивідуальне опалення від забудовника, вчора подзвонили запропонували нам свої послуги по встановленню теплої підлоги. Справ з ними ніколи не мали, нічого не чула про них. може хтось щось може порадити варто з ними зв"язуватися?
     
  12. Beginner

    Beginner Member

    Стосовно теплоі підлоги на водяній основі- це правда що не нелегально і небезпечно якщо прорве щось? Бо була інфо що це економніше ніж електрична тепла підлога але є сумніви.

    І ще зі всіх попередніх коментарів так і незрозуміло що краще паркет чи ламінат чи паркетна дошка чи просто дошка? Непонятно:)
     
  13. Joll

    Joll Well-Known Member

    Із свого досвіду. Паркет - це таки найкраще та найтепліше покриття; із доглядом треба трохи вважати, щоб з роками він не втрачав міцності, щільності та вигляду. Правда, ставити паркет чи у новобудовах, чи в старих будинках зараз досить дорого по ціні, тому мало хто собі це може дозволити. Та ж паркетна дошка дешевша за паркет, плюс кольорів-узорів скільки хочеш, вибирай донесхочу; ціна в 3-4 рази дорожче від ламінату. Ламінат тут виходить найдешевшим та найпростішим у експлуатації, плюс варіантів кольору теж дуже багато. Правда, ламінатна підлога найхолодніша - якщо порівняти з паркетом. Що цікаво, помітила, що у новобудовах, які нещодавно здані, і якщо під вами ніхто не живе, однаково холодна підлога що застелена паркетною дошкою, що ламінатом.

    Тож обирайте по фінансовим можливостям, що вам більше підходить.
     
  14. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Десь ось тут у "Новини" написано стосовно цього питання. А стосовно вибору типу покриття - це для кожного по своему. Який бюджет, площа.....
     
  15. Bira

    Bira Well-Known Member

    Впевнена, що краще ставити паркет!
     
  16. ivanivan

    ivanivan миється в бані

    Підкажіть спеціалістів з дизайну квартир? Сусіди робили тут http://design-proekt.com.ua/ може хтось чув?
     
  17. Bira

    Bira Well-Known Member

    Зараз стільки ідей в інтернеті, стільки всякого різного, що можна самому стати дизайнером.
    Наприклад, типу такого : http://dekoratorium.com.ua/
    Плюс поради спеціалістів на форумах вам допоможуть, то може і не треба сильно когось шукати.
    Так навіть цікавіше.
     
  18. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Порадьте хорошого майстра, який класно покладе паркетну дошку. Можна в ПП
     
  19. timiz

    timiz миється в бані

    когда делали дома ремонт, то я очень долго думал над тем, что выбрать для своей квартиры...ламинат или паркет...по сути особой принципиальности не было - внешне нравится и то, и то...когда начали просматривать магазины то нашли очень качественное предложение польского паркета из ясеня: http://retown.kiev.ua/napolnie-pokritiya/parket/c13 - много расцветок у них, мы взяли mocca! приобретением остались довольны.
     
  20. Petrenko Lidia

    Petrenko Lidia миється в бані

а де твій аватар? :)