Релігійні непорозуміння

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Оля, 25 лип 2013.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Яка глибока думка....

    ---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:35 ----------

    А от якщо всі католики, православні і протестанти, котрі НЕ прийняли хрещення в дитинстві, вони Є християни.:crazyman
    Нє, аспірант?
     
  2. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Звісно ні
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Значить дітей-християн неіснує. Значить діти у протестантів та СЄ не є християни.
    Правильно?

    ---------- Додано в 19:05 ---------- Попередній допис був написаний в 19:01 ----------

    І протестанти, відділившись від апостольської церкви кажуть: вірою в єдину святу Апостольську церкву? Але ж це лицемірство, нє?
     
  4. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Хіба християнство задледить лише від хрещенння? Ви вкурсі. що нікого не допускали в церкві до хрещення атоматично. Що на це йшли роки , що людина стала християнином? А ви тут розповідаете брехливі католицькиі казочки про хрещенняемовлят, що б священники ідалі могли дерти з людей гроші за фавльшивий обряд.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ясно, що не задлелить від хрещення, я такого не писав.

    християнин ти, чи ні залежить хрещений ти, чи нехрещений.

    ---------- Додано в 19:16 ---------- Попередній допис був написаний в 19:15 ----------

    бачите... у грамотності у вас нуль, а чужі гроші рахувати - ви мастак, як справжній СЄ.:give_rose:
     
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Грамотний ви Миху. не то слово.
    Про оглашенних чули?
     
  7. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Якщо Ви не розумієте як це відбувається, то це не означає, що хрещення немовлят є недійсним, як Ви стверджували раніше... це лише Ваше особисте несприйняття.
    Так... і наскільки мені відомо, є багато протестанських церков, в котрих також хрестять немовлят.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я не обговорюю Вас.

    Я звертаю Вашу увагу на те, що ви приписуєте словам Біблії інший зміст, саме по обговорюваній темі.

    Ви ж спираєтесь в дискусії на певні уривки, як на основу дискусії, то ті уривки мають мати саме це змістове навантаження, не те, яке Ви їм надали, а оригінальне.
    Брешете. В мене троє охрещених дітей. Ніхто з мене нічого не дер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Розцінки УПЦ МП бачилии? Наввіть від журналістів не особливо ховаються.

    ---------- Додано в 20:30 ---------- Попередній допис був написаний в 20:29 ----------

    Так е ж в Біблії вказівка хрестити немовлят?

    ---------- Додано в 20:31 ---------- Попередній допис був написаний в 20:30 ----------

    Ні припісів, ні вказівлок. нінавіть натяків немає на це.

    Навіть практика ранньої церкви це заперечуе - наявність оглашенних, яких не хрестили одразу. а лише через три роки післятогояк вони починаливідвідувати церкву

    ---------- Додано в 20:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:31 ----------

    Спробуйте 8 денну дитину повністю занурити у воду. . для експерменуту. щоб переконатись чи моглив 1 столітіт хрестити дітей чи ні.
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не бачила, я до тієї церкви не належу і не цікавлюсь нею. Я, на відміну від Вас, не вишукую поганого.

    Левко навіть цитату приводив :)

    І що буде? (Я занурювала).
     
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    От тут выи збрехали. Тоеа було доати - у своъйцерквы. Про просвыдкыв эгови ви лайнотвикладали залюбки, прчиому правоавного виробництва.
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

     
  13. yasam

    yasam Well-Known Member

    А хіба ні. Неграмотні спотворили Біблію, на зразок так званих "перекладачів" нового світу.
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дала б, так нема :pardon:

    Га? :)
     
  15. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Виможете довести, що щось спотворили?
    Я запрсто можу пкоазати.як дужеграмтотні католкии пролдовжуть спотрврювати Боже Слово.
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    різниця між католицькими та православними попами не в тому, хто з них більше любе бабло
    а в тому, що кожен католицький піп мріє засісти у ватикані, а православний -- створити свій ватикан з блекджеком та ... церквами та парафіянами)
    а обіцяють майже одні і ті самі побрехеньки -- абсурдну річ для людини зі здоровим ґлуздом: життя після смерті :wacko:
    те саме, що й нечистий в раю обіцяв
     
  17. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Повністю. з головою?
     
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    То ви в нечистого вірите, а в життя після смерті не вірите?
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    я вірю Біблії та здоровому ґлуздові)
    розумію -- для Вас це дивні речі: Біблійна правда, здоровий ґлузд
     
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

    ще раз питаю:

     
а де твій аватар? :)