Релігійні непорозуміння

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Оля, 25 лип 2013.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Про Тіло і Кров Ісуса.
    Про те, що це є щось набагато глибше, ніж, просте фізичне споживання хліба і вина.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ну та, попадете набагато глибше у пекло за свої вислови
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ясно, що більше. Якщо Ісус каже, що споживання залежить на тому, чи ми побачимо Царство Небесне, то як воно може вважмтися просто споживанням?
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А навіщо? Ви ж знаєте, про що я, навіть самі згадали ту ситуацію.

    А попередження про бан і надалі дійсне. Для всіх.

    А тут неправда Ваша, кричуща. Ви кажете, що Ука тему не читала? Мені здається, що це Ви були неуважні і не хотіли бачити ті дописи, де сперечаюсь з Ясамом чи виправляю його.

    Я вже писала, в мене на роботі підлеглі - протестанти. Ніяких проблем, разом вірші розбираємо. Тільки Ви всіх католиків кидаєте в один мішок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Та знаю,знаю. :) Що я назвала єрессю те, чого нема в Біблії і що було додано за всі століття традиційною церквою. Ну, щоби так вуха не різало, тепер то називають заблудженням. :) І Ви це співставляєте зі всім тим брудом, брехнею, що вилив на мене Мих, на протестанські течії. А про Ясама взагалі нема що говорити. Навіть пішов за мною в гілку про Америку і Канаду і там наложив купку. :crazy:


    Ну то побаньте всіх, хто тут не так думає, як католики. І щоби не сіяли сумнівів щодо найправильніших вчень католицької церкви. :) Мене можете першу забанити. Я не проти. ;)





    А що, читала? о_О Якби читала, то би знала, що я говорю про Миха і Ясама, які мене так дістали, що мусіла їх відіслати в ігнор. А ще пише для чогось, що люди спали. Та ці люди, про яких йде мова - не спали якраз, а ще й відмічалися цій гілці.



    Я бачила, пані Анноун, бачила. Для того я Вам і кнопку тиснула. Тільки не побачила, щоби Ви його попереджали, так як і мене за слово єресь. ;)

    А в мене часто клієнти - католики, православні. Ніяких проблем. З розумінням і повагою відносяться до
    мене, до навколишніх земляків-протестантів. Святкуємо завжди разом День Незалежності України, мітингували разом на підтримку Помаранчевої Революції. Часто відвідують наші церкви, ходять з нами на пікніки, запрошуємо їх на весілля, а вони нас. І ніхто нікому нічого не доказує. Якісь інші тут і католики, і православні. Може тому, що вони в меншестві? А може тому, що вони в "клятій америці", де люди різних віросповідань живуть в мирі? ;)


    Неправду кажете. Тільки релігійників, які нападають на інші конфесії і кидаються в очі зі звинуваченнями, що не мають ніякого сенсу, як наступні: "де ваша церква була до того і того то часу?", "нащо перетягуєте людей з традиційних церков?", "вам нема спасіння, бо ви поза правдивою церквою", "хто вам дав право не пускати дітей до Христа?" і т.д. і т.п.
     
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    і я не проти

    ---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 23:14 ----------

    де люди різних віросповідань не мають культурної ідентичності

    ---------- Додано в 23:18 ---------- Попередній допис був написаний в 23:17 ----------

    дійсно, хто?!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ех...часом заглядаю сюди...читаю,читаю...
    От,картинку знайшов.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. yasam

    yasam Well-Known Member

    Та, я мав до одинадцятої слідкувати за темою, щоб плюс поставити. І то перечитав бо шось розпанаєтесь дуже, що я якийсь плюс не поставив. Мудра така, чи що
     
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Олю, ви дальше сперечаєтесь? Та про яких католиків ви говорите? Хто їх тут бачив. Знаєте, як католики кажуть "Вірую"? Вірую в Духа Святого, який від Отця і Сина походить. Запитайте Миха чи він так каже. То є православні, візантійці, які формально належать до Папи Римського. Ось навіть греки з румунами перейшли на святкування за новим стилем, а українці чекають на наказ Гундяєва. В мене було в Львові повно таких друзів. Всі кричали що вони православні поки церкви уніатськими поробились. Як ніхто тоді не ходив до церкви так і після. Які католики???
    А якщо сюди мусульманин завітає і скаже що спасіння в пророці Мухамеді, ви так само будете з себе виходити? Демократія... Нехай говорить кожен що хоче.
    До речі, ви мене з Левком звинуватили в націоналізмі. Якому? Англійському, французькому? Недавно говорив з людьми по телефону в Львові. Сказали, що протестантизм в Україні повністю російський. Ось що неприємно. Бо рускій мір зробив ще собі один шлях щоб знищити нашу мову. Крім православя.
    І ще одне, Олю... Не хочу нікого агітувати, але ви знаєте, що на Заході для неросійських протестантів заборони на алкоголь немає?

    ---------- Додано в 23:39 ---------- Попередній допис був написаний в 23:37 ----------

    Ромку, хоч ви не смійтесь. Бо було б дуже смішно якби не було так сумно.
    :)
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То є, власне, різниця між мною і Вами. Коли Левко писав "я думаю" про те, чого в Біблії нема, я його думки єрессю не називала. Як Ви думаєте, чому?

    Та Ви, власне, не мусите. До речі, те, що є в темі - то є лише верхівка айсберга. Знаєте, чому? Бо коли в темі я посперечаюсь конкретно з Вами, то мені не потрібно проводити з Вами "виховну роботу". Коли Ви скаржитесь на когось, я обговорюю це з цією особою як третя сторона. Сподіваюсь, Ви мене зрозуміли? Чи мені таки треба закричати на весь форум:"Ах ти такий-сякий, як посмів?" аби Ваші амбіції були задоволені?

    А Вам, аби жити в мирі, потрібна Америка? Тут це вже неможливо?
    Ціхо-ціхо. Коли Ви кажете "католики-єретики", то я, по Вашому, маю вгадувати, чи маєте на увазі мене, чи всіх католиків, чи якусь конкретну особу?
     
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Так а я тут про що стільки сторінок пишу? Не про те, що 99% - формальні? Але всі знають, що вони правильні. :) А всі решти - сектанти. :mocking: Єдине, що їм сподобалося взяти від комуняк. :)



    Левко сказав, що він колись був таким ж затятим націоналістом, як Ви зараз. :) Я не називала Вас націоналістом. Тим більше, що я в мільйонний раз можу повторити, що слово "націоналіст" для мене не має негативного забарвлення. Націоналіст - це патріот своєї нації. А от шовініст, який вважає, що його нація найвища, а решти всі - ніхто, от для мене це явище неприємне і негативне. Адже Бог - Творець всіх націй і народностей. І всіх однаково любить, і всім однаково бажає спасіння.



    Де? У Львові? На Західній Україні? Неправда. Український він там, де все українське. А де все поросійщене, то там і православ"я, і католицизм, і протестантизм - російські. :sad: А якщо взяти, що Схід, Південь і Центр України були за совєтів на 90% безбожними і коли розвалився Союз і пішла свобода проповіді Слова Божого, то там виросли тисячі протестантських церков, а браття-православні-католики не дбали проповідувати і доносити українцям свої віри, бо вважали, що раз хрещені змалечку ( а таких було 80% населення України навіть за Союзу, що ще раз не йде на користь хрещення змалечку;) ) то і не треба, бо вони ( українці) і так - християни. :)


    Педро, протестантські церкви мають на меті донести до населення Слово Боже, а не мову, щоби знищити. А доносять то на тій мові, на якій розмовляє населення на тій території. І чи їх вина, що населення розмовляє російською? От як не знищать роздорами мову в школах, що є ще поки українською, то маємо надію, що діти, що виростуть без совка, і в усіх церквах будуть дбати про українську мову, а не про російську.



    Нє, не знаю. В американських церквах нашої течії, також в баптистів, є заборона на алкоголь. Навіть Причастя ведеться виноградним соком, а не вином. А в нашій ще за українським звичаєм - вином. Хоча релігійник Мих бігає за мною по всіх гілках і дражнить тим вином, як лихий ладаном. :mocking:
    А протестантськими називаються багато церков, які вийшли з-під впливу Ватікану. Але, як бачимо, Євангельського в них мало. :sad: То вони і п"ють, і курять, і блудять, і гоміків шлюбують.... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    це точно, якщо врахувати, що лихий боїться ладану.

    ---------- Додано в 01:07 ---------- Попередній допис був написаний в 01:04 ----------


    Як важко обійтися, щоб не струганути на інших для власного відбілювання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Чиїсь думки не є єрессю. Єрессю є вже сформовані догмати церкви, які не мають підстав в Біблії. Ось тому.





    Ви вважаєте, що то я винна у немирі на цій гілці? То не мене і Левка травлять ті, інші католики? ;) Ну-ну...




    Знову перекручення. Де я казала

    ???о_О
     
  14. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Говорячи про наявність єресі у Католицькій церкві, ви вербально робите католиків єретиками.
    Нащо ви берете на себе той тягар? о_О
     
  15. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Не формально.
    Навіщо українцям-католикам наказ Гундяєва?
    Подумайте насамперед, чому церкви уніатськими поробились, якщо всі кричали, що православні :mocking:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну це навряд чи від того, що сказала Оля католики стануть єретиками. А от тягар на себе - так.

    Тут можна багато сперечатися на різні богословські теми. Є питання настільки тонкі, що важко виявити хто правий. А є питання очевидні, де чорним по білому написано як має бути і як воно є.

    Наприклад питання вина. Це ж настільки очевидні речі, що нема про що говорити. Так ні. Будемо доводити, що сік - то молоде вино. Я вже навіть не говорю про те, що у ті часи сік у тих широтах міг вистояти напевно до пару годин і скисав. Як можна було замінити в Євхаристії вино на інший напій, мені в голову не вкладується. А може на це Божа воля? Хіба Богові потрібно було обрізання? Це потрібно було людині, щоб людина ввійшла в Божий народ. А хто необрізаний - поза Богом.(За старим Завітом). Так і тут Бог сказав - вино, але не кожному це дано бачити і чути і робити.

    ---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:30 ----------

    Левко. Я розумію. А ви?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Almariel

    Almariel Active Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Їм слід якнайшвидше повернутись до біблійного споживання святих дарів, бо хто-зна чи не приймають собі на осуд.
    Правильне приймання Євхаристії ще нікого не зробило алкозалежним.
    Мабуть у них не таке трепетне ставлення як у церкві.
     
    Останнє редагування: 31 лип 2013
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Розумієте, Олено, тут є ще один момент. Ісус бере вино і каже: Це моя Кров...

    Цікаво, як все це відбувається у протестантів?

    Вони беруть сік і кажуть, що це вино, чи вони так і кажуть, що це сік?

    Бо в першому випадку - це фальш, а в другому - не відповідає Писанню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

    Як вони здійснять євхаристію без апостольського приємства?
     
а де твій аватар? :)