Реєстрація в партію №17!!!!!

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Кохана, 16 гру 2010.

?

Як граємо?

  1. з перевертнем

    22,2%
  2. з охоронцем

    11,1%
  3. з обидвома

    33,3%
  4. без нових ролей взагалі

    11,1%
  5. мені байдуже (або мій варіант, зараз напишу в темі)

    22,2%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
Статус теми:
Закрита.
  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Блін,не знаю,що робити..І хочу останню(я так розумію в цьому році це буде остання партія) зіграти,і не знаю як по часу буде,ібо невідомо чи карантин продовжать..Любімая,доки запис?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    До неділі певно.. десь до 15.00.... ввечері почну 0-й день і роздам ролі...
    Пишись, Іспанко! Ти з лікарні умудрялась грати!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Хочу сказати щодо перевертня: його варто запровадживати у партію, на мою думку, коли гравців більш за 12 буде, а якщо, як зараз, 10, то краще все ж без нього.
    А якісь нові ролі обов'язкові, тільки обговорити їх докладно іще до гри, щоб суперечних питань уникнути, і все!
     
    Останнє редагування: 18 гру 2010
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    так і буде ;)
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ну запишись хоч для галочки. Приберемо Тебе в першу ніч/день :haha:

    Любімая, можеш глянути в тему "Анкета", де гравці записувались. Може ще когось забула, то запросиш? Хочеться чим побільше народу назбирати, тоді б і нові ролі впровадити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Зробила то ще вчора! Не запрошувала тільки пані Прашуню і Поетку.... їм, здається не сподобалося грати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ага.. Хм.. Якось нас мало.. Щось придумаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Прашунье насправді сподобалось, просто в ней не вистачає на жаль часу на гру, і взагалі вона зараз не так часто в неті.

    ---------- Додано в 01:46 ---------- Попередній допис був написаний в 01:44 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    А мене візьмете? :) Ніколи не грав, але швидко вчусь і сприймаю нову інформацію :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Кохана

    Кохана LuBimaya

    AlexLv, із задоволенням! Раджу Вам перечитати пару ігор, а також заповнити тут анкету і ознайомитись з правилами! Думаю, Вам сподобається. Якщо граєте, напишіть "граю", наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    Анкету заповнив, правила читав тут і на вікіпедії, частково слідкував за двома останніми іграми, дивився відео гри наживо на контакті :) Але це все в теорії, на практиці думаю виникнуть питання, так що якщо допоможете граю :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ок. Якщо запитання будуть на протязі гри, питай у ведучого в приваті. Якщо є зараз, став!
     
  13. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    Дякую, покищо ніби не має, зараз ще раз погортаю правила і якщо будуть питання напишу.
     
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    :good:
    .............
     
  15. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Я по тєліку бачив,шо до вівторка він точно буде нвби :)Якшо шось,то ми тебе повісимо,не бійся ;)

    ---------- Додано в 07:20 ---------- Попередній допис був написаний в 07:12 ----------

    Охоронця точно не треба...Перевертень теж якийсь стрьомний,мафія знає його чи ні?І шо ,перевертень ніби спочатку ком,а потім із кома перевертається в мафа:nea:Чи то тупо із любого мирного:scratch_one-s_head:
    Негра не хочете,як щодо сержанта?:)
     
  16. nastinka

    nastinka відсутня

    хочу грати! візьмете?)
     
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    :good:
    .............

    Кост, що то за негр? Ти можеш пояснити?

    Чому не треба охоронця і чим стрьомний перевертень? Про перевертня я все нірванці роз*язнила - прочитай уважно!!!

    ---------- Додано в 11:37 ---------- Попередній допис був написаний в 11:34 ----------

    Персі, маякни будь ласка Вєліку, бо я щось пишу йому, а він не відповідає.. може не має на форумі, а може на мене злий? :)
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Чого це злий? За поганялово чи шо? :haha: Так сам винен, нашо придумав такий довгий нік ))
    Я спитаю, але він напевно не захоче без мене грати :))) Сорі :blush: Але я вже зробила клон і зареєструвалась на Трівіумі, відмовлятись негарно (
    А може, в нього якісь інші причини, я не знаю, якщо знайду, запитаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Кост, я так розумію, на авці Таксоширафф??? ;)

    ---------- Додано в 11:50 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    :cry:

    дякую...
     
  20. ovod

    ovod Well-Known Member

    класна ава там... жаль я не граю...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)