Реєстрація шлюбу з іноземцем. Польська карта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем nirvanka, 18 лип 2007.

  1. razia

    razia New Member

    Зрозуміло, дякую за інформацію!:give_rose:
     
  2. SuperStar

    SuperStar Member

    Я виходила заміж в Польщі,це було 4 роки тому назад і трохи призабула всі ньюанси,але приїжжала на туристичну візу,шлюб брала без мельдунку,але чоловік був замельдований і потім вже при виробленні карти залатвлювала всі документи,мельдунек і т.д.ми одразу почали жити в Польщі.
    razia у вашому випадку я б радила виходити заміж на Україні як радила nirvanka,але дивіться самі як вам вигідно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. iskierka

    iskierka New Member

    Доброго дня! З великим задоволенням хочу розповісти всім про консультацію яку дають на Дорошенка 23, з приводу документів які потрібні для реєстрації шлюбу з іноземцем, наскільки я знаю туди всіх відправляють. Спеціально зареєструвалась, бо ця інформація буде корисна для тих, хто ще там не був:) Мій наречений поляк, з місцевого РАЦС нас скерували до Львова на платну консультацію, вона коштує 100 грн, триває 5 хв, я сама записувала перелік документів, хоча він не великий: від мене паспорт і ідентифікаційний код, від нареченого - копію паспорта, сторінки зі штампом в'їзду, довідку про сімейний стан (що не одружений) вона береться в Urzędzie Stanu Cywilnego, свідоцтво про народження, це все треба перекласти, де підпис повинен бути нотаріально посвідчений, ще запитала нас чи маєм якісь питання, ми в шоці глянули одне на одного, бо не чекали що вже закінчилась консультація за 100 грн:) Після того як будуть ці документи, їх потрібно занести до них на перевірку, яка коштує знову 100 грн, і вони пишуть висновок. Так що даремно викидається 100 грн на консультацію, можна обійтися без неї. Називається заробляють як можуть, а може думають, якщо іноземці то можна на них заробити, тільки не думають про те, як забруднюють лице державної установи. Якщо не маєте лишніх 100 грн, то не користуйтеся тою консультацією, бо гроші ще пригодяться на переклади. Бажаю успіху!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    а саме - odpis skrócony aktu urodzenia. Повний також підходить, але він дорожчий і довше робиться, якщо я не помиляюсь. Мій чоловік робив скорочений. Перекладати краще у Львові.
    І ще дам пораду, може пригодиться.. Якщо плануєте жити в Польщі, свої документи (наприклад, акт шлюбу) перекладайте в Польщі, бо поляки до українських перекладів чіпляються ;)
     
  5. iskierka

    iskierka New Member

    Щиро дякую за пораду! :)
     
  6. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, а можна іти на звірку документів без попередньої консуьтації?
     
  7. davanda

    davanda New Member

    Дівчатка, може хтось останнім часом одружувався з поляком, і знає які зараз документи необхідно подати, може якісь нові правила зявилися, чи порадити щось може...
    Буду дуже вдячна за допомогу:)
     
  8. annychka

    annychka New Member

    Привіт!
    не знаю наскільки ця інформація ще потрібна. але опишу коротко свій шлях.
    Отже, ми вирішили розписатися в Польщі. Тому, щоб подати заяву на одруження, окрім самої заяви і копії документів, які посвідчують особу, потрібно подати нотаріально завірений переклад свідоцтва про народження і саме свідоцтво, а також довідку про несудимість. Довідку про несудимість видає суд в Польщі. Довідки про несудимість видані в Україні у цьому випадку не визнаються (зміна з 2012 року). Після подачі документів потрібно чекати місяць на розписку.
     
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    неважливо де виходити заміж і за кого, головне щоб обом було приємно і радісно від того
     
  10. LoginzaID: 1879172943

    LoginzaID: 1879172943 миється в бані

    Питання юридичного харктеру можна задати тут http://lawstack.com.ua
     
  11. baraban

    baraban New Member

    Мій друг звертався до цих хлопців, допомогли з реєстрацією - Брак за сутки. Регистрация брака за сутки во Львове по низким ценам
     
  12. angielika

    angielika миється в бані

    Навчаюсь зараз в Польщі як іноземна студентка. Дуже цікаво, що зараз все більше і більше іноземних студентів обирає навчатися саме в Польщі. Тут ви можете дізнатися саме чому: Освіта в Польщі для іноземців. Чому багато хто вибирає Польщу? | Навчання в Польщі | UP-STUDY Також кому цікаво можу розповісти про безкоштовні освітні програми для українців, перспективи навчання у Польщі і т.д. Пишіть.
     
  13. Mark Andriyovich

    Mark Andriyovich New Member

    На Чупринки 50 знаходиться компанія Express marriages Lviv, яка професійно займається усіма питаннями укладення шлюбу з іноземцем в Україні.
     
а де твій аватар? :)