Реформи в Україні

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Прокіп, 11 чер 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В Україні суттєво зросло безробіття - Держстат
    [​IMG][​IMG]
    Кажете реформи? :facepalm:
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Реформи в дії

    Суд дозволив СБУшнику Демчині не повертати мільйонний кредит
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Громадський Контроль
    Вчора о 10:20 ·
    Реальные итоги аттестации милиции

    Спустя год после окончания аттестации милиции наша команда решила посмотреть на ее окончательные итоги на примере Днепропетровской области.

    Сразу скажем, картина неутешительная. Мало того, что уволенных оказалось всего 4,5%, так еще и почти половина из них уже успели восстановиться. Но обо всем по порядку.

    Для того чтобы иметь перед глазами полную картину, мы отправили в Главное управление Национальной полиции (ГУНП) в Днепропетровской области несколько запросов. Согласно официальным ответам ГУНП всего аттестацию в области прошли 6973 милиционера.

    По результатам работы аттестационных комиссий всего 322 сотрудника (то есть всего 4,5:wacko: было рекомендовано к увольнению (подтверждение: вх. №369-17 від 22.11.2017.pdf).

    Мы проанализировали судебный реестр и нашли как минимум 142 удовлетворенных иска на восстановление в должности (часть исков можно найти по ссылке: https://1drv.ms/x/s!Au40BbHMtYfahHCKJsDeDdw_bz9U). Это значит, что почти половина (!) из рекомендованных к увольнению сотрудников вернулись на свои рабочие места. Эту цифру подтверждают и в самом ГУНП (подтверждение: https://1drv.ms/b/s!Au40BbHMtYfagz1yiMImB8ETp9B2).

    Выходит, что реальное количество уволенных по результатам аттестации в Днепропетровской области не дотягивает даже до 3%. Некоторые судебные процессы еще идут, поэтому можно смело утверждать, что эта цифра будет и дальше снижаться. В итоге в числе уволенных скорее всего окажутся только те, кто не захотел или просто поленился идти в суд.

    Но и это еще не всё. Самое “смешное” в этой истории началось, когда мы наткнулись на решение суда, через которое восстанавливался на службе нынешний руководитель милиции Днепра Олег Кабаненко. Именно Кабаненко в свое время умудрился набрать самое маленькое количество баллов на тестах на знание законов и на общую логику среди всех руководителей области (http://bit.ly/2BtdwI5). Кстати, спустя всего несколько месяцев после назначения Тойота Кабаненко сбила пешехода на Слобожанском проспекте Днепра (http://bit.ly/2za1DAD). Может вместе с незнанием законов водитель не знал и правила дорожного движения?

    Так вот кроме восстановления на службе, полковнику Кабаненко удалось отсудить у государства еще и неслабую компенсацию ущерба в виде зарплаты за все месяцы, в которые он был отстранен от службы. А это 73 750,46 гривен (подтверждение: http://reyestr.court.gov.ua/Review/66899189).

    Мы решили проверить, а сколько же всего бюджетных денег мы с вами заплатили из своего кармана тем, кого сами же решили уволить из милиции. Так вот из 142-х восстановленных в должности 96 (!!!) уже получили компенсацию на общую сумму 1 907 493 грн. И эта сумма будет продолжать расти, ведь часть процессов еще идет.

    Вдумайтесь. Общество через Революцию Достоинства отстояло своё право наконец очистить прогнившие ряды украинской милиции. А в результате система не просто нашла лазейку, через которую сохранила себя в целости, но еще и смогла компенсировать себе весь ущерб, причем за наш счет.

    ГромКонтроль был активным участником аттестации милиции и собрал самую большую в Украине базу знаний о всей верхушке областной милиции. Все эти данные никуда не исчезли и ждут своего часа. А тем временем мы настаиваем на повторном запуске аттестации, поскольку первая - однозначно провалилась.

    ***
    Как и всегда, информация из платных реестров и труд аналитиков оплачен из средств наших американских и европейских партнеров. На данное расследование не потрачено ни одной бюджетной гривны.
    ***
    Эта публикация была создана при финансовой поддержке Европейского Союза. За содержание публикации ответственность несет ГО «Платформа Громадський Контроль». Содержание публикации не является отражением официальной позиции Европейского Союза.

    [​IMG][​IMG]

    Кажете реформи? :facepalm:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Правовое европейское государство строим или нет? Выбор вроде как сделан.
    Те, кто жил нечестно, нарушал закон, теперь пользуются тем, что знают закон и требуют его выполнения.
    А чтоб ментов тысячами люстрировать - нужны тысячи оснований. Ну не из-за непрохождения же детектора лжи выгонять навсегда из профессии?
    Если конкретных доказанных оснований нет, то для отстранения нет основания. Тогда в суд за компенсацией.
    Любой из вас делал бы то же самое!
    Или нужно ставить диктатора и жить в диктатуре. Тогда будем изгоями.

    Другое дело, что верхушку милиции надо бы менять и назначать сверху новых. Тогда встает вопрос - кого ставить? Замов? А они что - из другого теста?
    Если они все люди системы, и в рамках системы получали знания, опыт и звезды на погоны.
     
  5. tea man

    tea man 茶人

    Сьогодні дивився інтерв'ю Гордона з Євгєнієм Чічваркіним. Останній розповідав, що в Японії тричі міняли весь! склад поліції, щоб подолати корупцію.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От бачите...А в нас скрізь зрадофільство, загальна зневіра і "всьо пропало".
    Та я і сама така, бо великі були жертви і великі очікування.
    Вчора Богословська так розпиналась на передачі "Народ проти" про свободу слова, що вуха в'яли. І "жадібним баригою" Порошенка припечатала (хоч він, певно, таким і є), але ж на свободу слова ж скаржилась.
    А Порошенко стали зневажати буквально відразу, бо він багато чого наобіцяв і ще став багатіти тоді, коли народ став стрімко бідніти.
    Після цього тільки диво його б врятувало. Але відносини з Саакашвілі - прояв пихатісті і дурісті - підвели риску.

    Але це не означає, що наступний президент українцям догодить.
    Я ж кажу - дуже високі очікування.
    Щоб все і зразу пішло швидко і "без сучка и задоринки".
    Щоб і зміни відбувались, і ми всі багатіли.
    І поліціянтів всіх новеньких, з новою свідомістю понабирали - від патрульних до генералів. І суддів. І депутатів.

    Я не маю надії, що доживу до наявних змін. Може, онуки.
     
    Останнє редагування: 24 гру 2017
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не хочете читати суцільний негатив - то давайте позитив ;)
    Я з великим задоволенням почитаю про хороше.
    От тільки ніхто про хороше не пише. Тільки Хуліган якось згадав, ніби кріп почав краще продаватися :)

    А не хочете чути про проблеми - знову запхайте голову в ... і все буде як при донєцкіх;)

    зі
    І ніхто не тішиться негативом, це факти з українських джерел.
     
    Останнє редагування: 24 гру 2017
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дійде справа і до кацапських джерел, я гадаю. Я бачу тенденцію.
    Почитаєте?:)))
    Але писати не будете.
    Я якраз пишу і про хороше, і про не дуже хороше, я не отфільтровую негатив.
    Просто у мене нема стільки часу, щоб сканувати інформацію, а ви тут за пятьох пораєтесь - і тільки негатив. Надобраніч.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо так, то ви погано бачите ;)
    Що є в методичці - то і пишу

    Бай-бай...
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, таки є і позитив. Я сі тішу, вже реформували і прикордонників :yahoo::dance3:

    Зорян Шкіряк
    1 год ·
    Увага! З 1 січня 2018 року, вже з 00.01, кожен громадянин РФ, котрий захоче перетнути державний кордон України, залишатиме у нас відбитки своїх пальчиків та весь комплект біометричних даних. Всі КПП на кордоні з державою-агресором вже обладнані новітніми системами зняття біометричних даних і підключені до бази Інтерполу та Європолу. Наголошую, всі.

    Ми це зробили! Особисто для мене, це найкращий подарунок на НР). Чесно, я радію. Наступний крок - візовий режим з Мордором. Слава Україні!

    зі

    Ще було би добре кацапам номерок в вухо причіпати, бо якщо раптом новітні системи зняття біометричних даних забарахлять, то щоб вести облік тотого стада. Шо нє?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А як же? Найпозитівніше те, що тепер треба віддати більше, ніж взяли.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Віддавати завжди треба більше, ніж взяли.
    Як думаєте, хто ті гроші віддасть?
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як хто? Ми з вами
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От я й кажу - а для тотих чиновників від Слов"янська і аж до київського Кабміну і Адмінпрезидента це суцільний позитив
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Наскільки я зрозумів, якби ці гроші були використані на ті цілі, на які їх виділили, то їх взагалі непотрібно було б віддавати. Але оскільки вони пролежали без діла цілих 3 роки, їх вирішили забрати назад. Із того, що я почув краєм вуха з ТВ: Гроші, які надійшли від євросоюзу, були відразу конвертовані в гривню і покладені на рахунок. Тільки тоді курс євро був один, а тепер... Навіть якщо припустити таку фантастику, що ЖОДНА КОПІЙКА НЕ БУЛА ВКРАДЕНА, то тепер як не крути, а тих грошей не вистачить , щоб купити необхідну кількість валюти і повернути її назад
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вроді так і є.

    Подібна ситуація з грішми ЄС на ремонт пунктів пропуску на західному кордоні
    Євросоюз передумав фінансувати ремонт пункту пропуску «Ягодин»
    Тоже суцільний позитив
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)