Разбанить Нотоцо

Тема у розділі 'VS', створена користувачем Добряк, 18 кві 2011.

?

разбанить НОТОЦО?

Голосування закрито 25 кві 2011.
  1. да

    90,9%
  2. нет

    9,1%
Статус теми:
Закрита.
  1. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Не за что, Улл9. На мою поддержку в этом вопросе могут рассчитывать абсолютно все, даже явные оппоненты. Я категорически против затыкания ртов методом примитивного удаления НАВСЕГДА.
     
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Як що не захоче, то не повернеться. А що це міняє? Хоча міняє те, що адміністрація врешті решт зможе сміливо пишатись своїм лібералізмом. і визнання правильности такого кроку тільки додасть привабливості і форуму і адміністрації. Я так думаю.
     
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ще трішки рано вітати:
     
  5. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Це щоб не забували.
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ага, забудеш тут :)
     
  7. Norton

    Norton камышовый кот

    как всегда в точку....ниже пояса...:))
     
  8. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Это будет ощутимо только если ниже пояса что-то есть.
     
  9. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    А може , ну плиииииз , може ,:rose: вже досить .. прохань :o :o:)
     
  10. Norton

    Norton камышовый кот

    эт точно...:rose:
    [OFFTOP]прикольная подпись, тока обратил внимание...:)[/OFFTOP]
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    пані Мілена, я Вас люблю та поважаю, але правила є правила
    має минути 7 днів від початку
     
  12. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    [OFFTOP]
    А прикольно, если забыть переключиться русской раскладки,
    то раздел VS = МЫ ... :)
    [/OFFTOP]
     
  13. ostrov_mike

    ostrov_mike Well-Known Member

    Я не въехал зачем нужно это голосование. Голосуйте за изменение правил форума, вот это другое дело.
     
  14. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    [OFFTOP]Так по правилам форума (измененным) и голосуем! ;)[/OFFTOP]
     
  15. Тівєр

    Тівєр кошовий товмач

    - А навіщо? Якщо пофіг, то не голосуйте. Все одно, ті що проголосують "пофіг" - нічого не виріщують, бо їм на все пофіг...:pardon:
    - Як для чого? Тут є користувачі, так? Адміністрація, якщо і присутня в деяких темах, але не всюди. Хтось філософією хворіє, хтось політикою... Я, наприклад, бажаю деякого комфорту у спілкуванні, тому мені не однаково, що і як відбувається в тих гілках, де я десь щось висловлюю, або довожу свому опоненту. Тому, якщо мене питають, бажаю я того чи іншого, то я сприймаю таке як за норму. Напроти, якщо своєвільно приймається чи змінюється щось таке, що мене стискує, то...:pardon:
    Але, якщо таке прийняло суспільство, то я, або підкорюся, або піду геть. Десь так.
    - Не думаю. Якщо проголошено, що цей Форум міжнародний(нарід в основі), и призначений для користувачів, то справа адмінистрації у такому випадку, так пристосовувати умови такого майданчика для потреб користувачів, щоби тут було всім добре. Тому адміністрація повинна знати, що для користувачів є добрим, а що недобрим. Тут опитування не зайве...
    - А вони так і роблять, як я зрозумів. Але, якщо форумне суспільство бажає бачити того чи іншого користувача і далі, то я вітаю такі дії Адмінистрації, як давати змогу суспільству зробити свій вибір, хай може і помилковий. Януковича ж "вибрали". В житті виправити таке досить важко, але в рамках форуму таку помилку суспільству зовсім неважко виправити, я так вважаю.
    - То це вже буде його особиста справа. Ніхто за вуха тягнути не буде. Вільній людині - вільний вибір.:rose:
     
  16. Тівєр

    Тівєр кошовий товмач

    - Надеюсь, что Вы пошутили...:rose:
    - Ибо серьезно так говорят только враги народов...:pardon:
     
  17. Тівєр

    Тівєр кошовий товмач

    - Демократия, как доза? Прям как наркотик...:)
    - Но на самом деле, нельзя чуть-чуть забеременеть. Поэтому в тех местах, где демократия дозирована, можно с уверенностью сказать, что те места не беременны демократией вообще.:pardon:
     
  18. Тівєр

    Тівєр кошовий товмач

    Аdministratio(лат), от administrare, управлять.

    - А управлять можно разными способами... даже ногами...
    Но даже не это главное. Самое главное то, что для возможности корректного управления крайне необходимы фундаментальные знания и текущая информация онлайн. В нашем мире все постоянно меняется, поэтому без оперативной информации состояния, никакое управление не может быть эффективным.:pardon:
     
  19. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    И не надейтесь! Ладно...чуть шо, я на Соловках...:pardon:
     
  20. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    А что тут страшного НОТОЦО натворил, что его навсегда забанили?

    Вообще, он, конечно, дяденька неординарный... Его можно или воспринимать, или не воспринимать.

    Я проголосовала за то, чтобы его разбанили :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)