Радянсько-фінська війна 1939-1940 років.

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Danilo, 4 тра 2007.

  1. michael wittman

    michael wittman Well-Known Member

    Історичних фактів. Вищі німецькі офіцери були спостерігали діяльність Генштабу РККА.
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    факти не починаються з "коли б", "якщо б" ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. michael wittman

    michael wittman Well-Known Member

    Німецькі генерали були при Генштабі РККА - факт.
     
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    А поподробнее можно или вы говорите о военных атташе
     
  5. michael wittman

    michael wittman Well-Known Member

    Німецькі генерали були запрошені радянською стороною як спостерігачі РККА в період Фінської війни. Сталін хтів продемонструвати їм усь мощь "вєлікої и непобедимои"(с)
     
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Это не ответ, ссылку можно
     
  7. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Ще в юних комсомолістах я запитав у доброго знайомого моїх родичів дядька Івана, який пройшов і фінську і німецьку компанію про те, хто був най-най з противників... І дядя Ваня майже не замислившись сказав, що фіни були неперевершено стійкими і хоробрими воїнами. Це мене тоді страшенно вразило, бо про фінську війну взагалі майже не було матеріалу для читки, а про німців мали інформації набагато більше, але я не пам'ятаю, до речі, щоби хтось з совєцьких фронтовиків сказав про німців, як про солдат, щось принизливе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Антон РАКИТИН

    Антон РАКИТИН Well-Known Member

    Дремучий невежественно-совковый подход:

    "СССР возвратила СВОЕ "

    совковое физлицо Степаныч, получившее своё убогое "образование" в СССР НЕ знает даже элементарных азов истории и географии.

    территории Тернопольской, Львовской, Черновицкой, Ивано-Франковской областей никогда НЕ входили не только в состав СССР, но даже никогда НЕ были в составе Российской империи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо бути зовсім точним, то північ сучасної Тернопільської області таки була в Російській імперії (там, де Почаїв). Та й у Львівській знаю дві сільради, які там були;) - їх чи то в 50-х чи в 60-х роках чомусь з Волинської області у Львівську передали.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)