Прошу Вашої допомоги

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Merci, 30 січ 2015.

  1. Merci

    Merci New Member

    Я нормальна повноцінна людина, але, в силу життєвих обставин, просто не можу вибратися з боргів. Щоб усе закрити потрібно 4800 грн. Хоч і працюю, але ніяк не виходить остаточно покінчити з боргами. Прошу вас, панове, підтримати .. Будь-яка сума допоможе встати нарешті на вірний шлях .
    Карта Приватбанку 4149437818067397 Максудов М.К.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Стать жіноча?????????????????

    Це як???
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Довго думали перш ніж на форум звернутися?
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  5. Rostok

    Rostok Слава Україні!

    в людини присутнє почуття гумору, то вже плюс:haha:
     
  6. Tauras Dyak

    Tauras Dyak New Member

    Добрий ден! Я Олександр, звертаюся до вас по допомогу. Ми з дружиною переселенці. В грудні минулого року виїхали з Зони АТО( с. Дякове, Антрацитівський р-н, Луганська обл.) до Харкова. Місяць мешкали у знайомих, потім знайшли житло (1/2 приватного будинку-найдешевше що можна знайти в харкові -1200+світло та газ). З часом знайшов роботу(не офіційно). Я інвалід дитинства 3 групи. В травні народився наш синочок-Дмитро. Все було гаразд. Я отримую 949 по інвалідності + 2000 на неофіційній роботі, дружина-886 допомоги по народженню дитини, допомога переселенцям-2000( до народження дитини було 1320). Але незабаром зима. В цьому будинку газове опалення, взимку спалювали 370-420 куб.м. газу (+18 градусів в кімнатах). Прошу не байдужих допомогти з придбанням твердопаливного котла, бо допомогу переселенцям можуть відмінити у будь який момент і ми не зможемо платити за газ 2700-3000 гривень(дитині потрібна температура + 20-23 градуси). Будемо щиро вдячні за допомогу. Інакше доведеться поветатися назад, а воно не хочеться бо ми громадани України, а не невідомо якої "республіки".
    Я інвалід, мій діагноз: Синдром Шарпа: системная склеродермия, хроническое течение акт. фаза 1, генерализованная форма, с поражением кожи( индурация, атрофия), сосудов (синдром Рейно), суставов ( полиартрит с поражением локтевых ( контрактура локтевых суставов), суставов кистей ( Ro-изменения 1-2 ст., НФС 2 ст.), лучезапястных (Ro-изменения 1-2 ст., НФС 2 ст.), плечевых, тазобедренных ( двусторонний коксартроз, Ro-изменения 3 ст., НФС 2 ст.)), сердца(миокардиодистрофия, пролапс митрального клапана 1 ст., СН 1 ст., 2 ФК), ЖКТ ( хронический гастродуоденит, ст. обострения) в сочетании с ревматоидним артритом, серонегативный вариант, активность 1 ст., НФС 2 ст.
     
  7. SerhiiIII

    SerhiiIII New Member

    Добрий ден! Я Сергій, звертаюся до вас по допомогу. Ми з дружиною переселенці. В грудні 2015 року виїхали з Зони АТО( с. Степанівка Донецької обл.). Місяць мешкали у знайомих, потім знайшли житло (1/2 приватного будинку-найдешевше що можна знайти в харкові -1200+світло та газ). З часом підписав контракт у ЗСУ де продовжую служити на данний час.

    За час мого безробіття залізли у мікро займи, зараз дійшло до того, що і зарплата нормальна, але ніяк не можемо вилізти з боргової ями. 2 місяці тому народився синочок - Святослав. У звязку з % що набігають бистріше ніж зарплата не можемо звести кінці з кінцями. Я вірю в те що світ не без добрих людей, з світу по ниточці тай щось вийде, допоможіть хто що зможе, дайте мені і моїй родині шанс на нормальне життя

    номер карти 5375 4141 0340 3308
     
а де твій аватар? :)