Прокурорський віджим

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем MARTINI, 5 кві 2015.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    В радікюлі
     
  2. muravey

    muravey Well-Known Member

    Чем закончилась история? Или не закончилась?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    він більше так не буде .:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    Тобто наступного разу буде одразу вбивати, щоб не встигли по ЗМI разнести новину? :facepalm:
     
    Останнє редагування: 2 тра 2015
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Закінчилось тим, що приїхала телевізія, познімала, послухала, сказала, що ввечері буде в новинах. І всьо.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так і є.

    У мене був конфлікт з владою. Приїхала телевізія. Взяли інтервю в мене, у влади і подали по ящику, вирізавши з мого інтервю 99%.
    Телебачення не вирішує, просто має матеріал, а потерпілого безкоштовно використає і подасть як само захоче. От як їм відсипати, то може рухнуться, а так... вони подали матеріал і справу виконали.

    То мені нагадало податкову. Приїхали накакали, пожалівся в прокуратуру - супер. Прокуратура накинулася на податкову, потім вони знаходять спільну мову і тебе вже грають двоє: податкова і прокуратура разом. У тебе є ще право звернутися в СБУ... Можна пробувати, якщо зад резиновий. Вони своє виконали: ти звернувся, вони прийняли до уваги, а далі борись сам.:)))


    Тому й нема до правоохоронних органів довіри, і як до ТВ.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. tanyu

    tanyu Member

    дивно, чому саме зараз Україна скотилася до взаємовідносин 90-х років?Чому досі вони,сильні та багаті, які боялися, так чинять? В мене це питання виникло тому, що я, вірніше мій чоловік, попали в аналогічну ситуацію саме зараз. А історія така: мій чоловік купив в ТзОВ АЙПІЄ-Л (для необізнаних це ТВК Південний,Писарчук П.І.) за попереднім договором купівлі-продажу нежитлове приміщення, заплатив кошти, тихо -мирно працював і раптом власнику забажалося відібрати в нього,мого чоловіка,цей магазинчик, і він (Писарчук П.І.)- відібрав. Наше майно з магазину зникло, наш магазин відпродали іншим, т.т. туди заселили інших людей. Ми зажадали від ТОВ-ва повернення коштів - мовчать. Як таке сьогодня може бути?, як україці мають захищатися сьогодня?Чому ми до цього дійшли, адже боролися за гідність, а поки-що виходить як завжди. Маємо те, що маємо...
     
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    хз. Щось тут темно. По-перше, якщо я правильно зрозумів, то був укладений попередній договір про купівлю-продаж?! Це договір про наміри з наближеними цінами, і про терміни завершення. Купляти приміщення мав би вже по договору купівлі-продажу. По-друге, Писарчук не є бикувато-відмороженим. З ним можна розмовляти. Це при умові, що договір заключався з ним. По-третє, що заважає звернутися в органи і суди, для того щоб заморозити на час розбирання будь-які операції з тим майном?
     
а де твій аватар? :)