Програми для Android

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Deus igrok, 3 вер 2012.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    знайдіть свіжішу прошивку на 4pda, трошки потанцюйте з бубном і буде ок :) ну 2.2 то направду троха гітарний перебор :)
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та чесно кажучи впадло вникати в то всьо. ТОж мабуть на такому старї нова система буде гальмувати, та і використовується дідусь в основному як читалка, але без ютубу таки досить незручно.
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Я вважаю що просто прилад здохне
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Трохи не в тему та всеж....В цього планшета, ше років два тому помирала батарея, сідав за 2-3 години читання, і глюки всякі бували, типу від 50% заряду зразу на нуль могло впасти, а зарядитись за 5хв. до 100%, коротше я думав вже піде на смітник...а він сам зремонтУвавСІ о_О Тепер батарея тримає тижнями в режимі очікування і день при юзвані...І така сама фірня в смартфоні S2. там ше прикольніше, там ше і порт зарядки "зажив") :mocking:
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Як то зремонтувавсі? Мій не ремонтуєсі поки му не купиш батарейку за 100 гривень
     
  6. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Поставь НАВИТЕЛ, и проблема будет решена
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Поняття не маю :pardon: Може причина в тому що я десь прочитив шо батарею потрібно тримати постійно зарядженою, тепер так і роблю, падає на 70-80%, якщо є можливість, підзаряжаю...працює.
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відкрив сьоні для себе WhatsApp. WhatsApp :: Home .прикольненько. рік безкоштовно

    Tapatalk
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відкрийте ще для нас :) Шо це? :)
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Ну трохи поекспериментував, виявилося що всі функції відомих месенджерів в одному флаконі + звичайні СМС ,.ММС безкоштовно телефонним контактам при користуванні Wi-Fi. Плюс кросс- платформенність і можливість повідомити про бажання спілкуватись в додатку друзям з будь- яких месенджерів чи соціальних мереж. Десь так приблизно.

    Tapatalk
     
    Останнє редагування: 6 вер 2015
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    і навіть тим, хто не має цього додатку? чи це щось на зразок viber?
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Фактично те саме :) Мені вайбер більше стодобався, WhatsApp знесла, щоб місце не займав:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    звик до браузера Опера, мені він найзручніший...
    Опера Міні часто виручала на різних телефонах, бо добре стискає трафік...

    для Андроїду є і Опера і Опера Міні...
    питання:
    якщо смарфон досить потужний, інтернет безлімітний, чи є смисл у Опері Міні?
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зайшов в гошівський монастир до служби і думаю, подивлюся щось на смартфоні... включив і піднімаючи рюкзак, відчув гудіння смартфона.
    Вискочив заяць з червоною зіркою на шапці та й щось копирсається в андроїді. Ані вимкнути, ані провести ніякої дії зі смартфоном.
    [​IMG]
    Так і кинув в сумку. Десь 50% батареї ще світився....
    Ото, думаю, Бог покарав(((
    Тільки що інший смартфон здавав двічі в ремонт. Добре, що гарантійний був. Після першого встановили нову карту пам'яті, але не розблокували дозвіл на мережі України. Ледь довів, що то їхня недоробка. В кінці врешті погодилися, що то вони "недопрошили"...
    Повернемося до нашого зайця...
    Врешті вимкнувся десь через півдоби. Спробував увімкнути ... і о, чудо! Запрацював!!!!!
    Ото тільки зараз вирішив розібратися, що то було.
    Виявляється:
     
а де твій аватар? :)